Godło
Najlepsze technika 2020
Najlepsze Technika 2020

Nabór elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

SZANOWNA DYREKCJO! DROGIE GRONO PEDAGOGICZNE!

Nadszedł czas na podsumowanie naszej 4-letniej edukacji.

Niestety, zaistniałe trudne warunki, nie pozwalają nam uczniom i Wam nauczycielom, na pożegnanie i podziękowania w tradycyjny sposób, gromadząc się wspólnie w murach szkoły. Jest nam ogromnie przykro, że musimy ją opuszczać, gdyż jest to miejsce, w którym zostawiliśmy wiele wspomnień. Zabawne sytuacje, głośny śmiech, ciężką pracę, a czasem także łzy i smutek. Lecz wszystkie te zdarzenia, będziemy wspominać jako najpiękniejsze lata spędzone razem.

Jako społeczność wszystkich klas czwartych, pragniemy razem, z całego serca podziękować Wam wszystkim za trud, jaki włożyliście w naszą edukację i wychowanie. To Wy zachęcaliście nas, abyśmy brali udział w różnego typu konkursach, dzięki czemu dzisiaj posiadamy tak wspaniałe osiągnięcia. Wychowywaliście nas, doradzaliście
w sprawach prywatnych i zawsze można było na Was liczyć.

Dziękujemy Dyrekcji za trzymanie bacznej pieczy nad realizowanymi projektami, pozwalającymi nam na zgłębianie tajników naszych zawodów. Kierujemy także serdeczne podziękowania Nauczycielom, którzy pieczołowicie przystępowali do ich pisania, stwarzając nam możliwość poznania rynku pracy nie tylko w naszym kraju, ale również poza jego granicami.

Podziękowania należą się również Pani Kierownik praktyk zawodowych, która dopilnowała, aby odbywały się one w jak najlepszych miejscach pracy.

Dziękujemy Paniom z Sekretariatu za ich promienny uśmiech i humor, który nieraz podbudowywał nas na duchu w gorszych dniach.

Dziękujemy Paniom sprzątającym za to, że zawsze dbały o nienaganny wygląd i porządek szkolnych sal i korytarzy.

Dziękujemy Nauczycielom przedmiotów zawodowych za przekazaną nam wiedzę
i doświadczenie, abyśmy zostali jak najlepszymi fachowcami. Dziś śmiało możemy rzec, iż nimi jesteśmy!

Dziękujemy Wszystkim Wam, drodzy Nauczyciele, za mobilizację do nauki, byśmy jako Absolwenci mogli mieć szeroką wiedzę o otaczającym nas świecie, wykorzystując ją nie tylko na maturze, ale również w codziennym życiu.

Życzymy Wam wszystkiego co najlepsze na drodze kariery zawodowej. Dalszego kształtowania przyszłych pokoleń oraz dużo zdrowia w obecnej sytuacji. Miejmy nadzieję, że ustanie ona bardzo szybko i pozwoli nam spotkać się wspólnie jeszcze nie raz.

Tymczasem mamy nadzieję, że jesteście dumni z tego, iż jesteśmy Absolwentami właśnie tej, a nie innej szkoły!

Społeczność czwartych klas.

KLASA 4 A

 

KLASA 4 B

 

KLASA 4 C

 

KLASA 4 D