Godło
Najlepsze technika 2020
Najlepsze Technika 2020

Nabór elektroniczny
Wirtualny spacer
Aktualny projekt UE
Nasi partnerzy
Szkoła partnerska


KEZiT
Szkoła promująca zdrowie
Archiwum

WYCIECZKA DO KRAKOWA

W dniu 7 czerwca 2017 klasa 1B wyjechała na klasową wycieczkę integracyjną do Krakowa. Do miejsca przeznaczenia dojechaliśmy pociągiem, a następnie autobusem MPK dotarliśmy do pierwszego punktu programu czyli do ZOO. Po spacerze w ZOO, które mieści się w Lasku Wolskim udaliśmy się z wizytą na Wawel, gdzie zwiedziliśmy Katedrę, krużganki oraz  popatrzyliśmy na piękny Kraków ze wzgórza wawelskiego. Następnie pospacerowaliśmy nad Wisłą, a  potem traktem królewskim dotarliśmy do pięknego Rynku. Tu przywitał nas hejnał z wieży mariackiej, zwiedziliśmy też Bazylikę ze słynnym ołtarzem Wita Stwosza, następnie Sukiennice i sławetne ulice: Szewską, Grodzką, Floriańską oraz Mały Rynek. Następnym punktem programu była Brama Floriańska, Barbakan oraz pomnik upamiętniający bitwę pod Grunwaldem. Wieczorem znowu wsiedliśmy do pociągu i wróciliśmy do Rzeszowa.

Wycieczka była bardzo udana, wszyscy byli bardzo zadowoleni,dopisała nam pogoda i humory oraz zdyscyplinowani uczniowie.

W wycieczce wzięło udział 25 uczniów a opiekę sprawowali pani mgr Alina Szemberska – Baran oraz  wychowawczyni pani mgr inż. Anna Ulan