Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska



Archiwum

ZARZĄD STOWARZYSZENIA ZESPOŁU SZKÓŁ SPOŻYWCZYCH „RAZEM DLA SZKOŁY” W RZESZOWIE

PREZES: Anna Spirała

WICEPREZES: Elżbieta Madejska, Katarzyna Dawidowska

SEKRETARZ: Karolina Winiarska

SKARBNIK: Agnieszka Wisz

CZŁONKOWIE ZARZĄDU:

Danuta Czisnok, Marta Świder, Leszek Sieńko

KOMISJA REWIZYJNA:

Maria Raczak, Małgorzata Pabjańska, Kazimierz Latocha

CELE STOWARZYSZENIA:

  1. Podtrzymywanie i popularyzowanie tradycji i osiągnięć Szkoły;
  2. Wspieranie wszystkich form działalności Szkoły zmierzających do: a) podnoszenia poziomu nauczania,b) wszechstronnego rozwoju uczniów, c) budowania więzi między uczniami, absolwentami, rodzicami i pracownikami Szkoły;
  3. Dbałość o zachowanie infrastruktury szkoły oraz o jej dalszy rozwój i umacnianie pozycji Szkoły jako placówki wyróżniającej się wysokim poziomem nauczania;
  4. Wspieranie rozwoju osób o specjalnych potrzebach edukacyjnych;
  5.  Wyrównywanie szans osób w trudnej sytuacji życiowej;
  6. Prowadzenie akcji charytatywnych;
  7. Przeciwdziałanie patologiom społecznym;
  8. Propagowanie historii, kultury i sztuki;
  9. Ochrona dziedzictwa przyrodniczego i ekologii;
  10. Aktywizacja zawodowa;
  11. Ochrona i promocja zdrowia;
  12. Promocja tradycyjnej technologii produkcji zdrowej żywności;
  13. Poszerzanie oferty edukacyjnej Szkoły.

LISTA CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA:

  1. Alibożek Małgorzata
  2. Bar-Zamoyska Marta
  3. Bernat Barbara
  4. Bira Romana
  5. Borzęcka Marzena
  6. Bukowska Dorota
  7. Byjoś Witold
  8. Chmura Danuta
  9. Czisnok Danuta
  10. Dawidowska Katarzyna
  11. Depa-Kostecka Alicja
  12. Duda Monika
  13. Gargaś Jadwiga
  14. Górniak Anna
  15. Jarek Urszula
  16. Kokoszka Anna
  17. Kot Wanda
  18. Kraska Edyta
  19. Latocha Kazimierz
  20. Machowska Halina
  21. Madejska Elżbieta
  22. Ostrowska Grażyna
  23. Pabjańska Małgorzata
  24. Patron Anna
  25. Pluta Lucyna
  26. Pyzia Wiesław
  27. Raczak Maria
  28. Sanetra Zdzisława
  29. Sieńko Leszek
  30. Siwiec Stanisława
  31. Skaskiewicz Renata
  32. Skoczylas Renata
  33. Spirała Anna
  34. Szul Magdalena
  35. Świder Marta
  36. Ulan Anna
  37. Wanic Aleksandra
  38. Węglowska Agnieszka
  39. Winiarska Karolina
  40. Wisz Agnieszka
  41. Wiśniewska Marta