Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska

Archiwum

Rocznik 2016

TECHNIKUM

4 RT              wychowawca:      mgr  Agnieszka KUNICKA

Technik organizacji reklamy  

  1. Błażej Michał
  2. Chorzępa Dorota
  3. Dawhan Małgorzata                
  4. Janus Patrycja
  5. Kloc Magdalena
  6. Kosztyła Kamil
  7. Kurasz Karolina
  8. Kuś Paulina
  9. Malec Małgorzata
  10. Marut Magdalena
  11. Murjas Arkadiusz
  12. Ożóg Justyna
  13. Pękosz Daria
  14. Rączy Sandra
  15. Sądej Patrycja
  16. Sochacki Łukasz
  17. Sokolik Gabriela
  18. Tylutki Magdalena
  19. Wilk Wioletta

4 HKL                wychowawca:         mgr   Marta  BRUD

Technik Hotelarstwa

  1. Cieśla Monika
  2. Gutek Natalia
  3. Kobiernik Adrianna
  4. Kot Joanna
  5. Koza Klaudia
  6. Książek Sylwia
  7. Mazur Aleksandra
  8. Oraczko Paulina
  9. Sitek Kamil
  10. Witkowska Urszula
  11. Wróblewski Maciej

 

Technik kelner

  1. Gruba Wioletta
  2. Gwizdała Monika
  3. Kłyż Jolanta
  4. Skitał Sylwia

4 TŻ                 wychowawca:  mgr  Urszula   JAREK

 

Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  1. Bąk Tomasz
  2. Brudz Dorota
  3. Cach Radosław
  4. Chmiel Magdalena
  5. Cynar Piotr
  6. Dworak Radosław
  7. Dziadosz Katarzyna
  8. Głodowska Natalia
  9. Grzebyk Piotr
  10. Jucha Rafał
  11. Kania Beata
  12. Karaś Joanna
  13. Kloc Katarzyna
  14. Kołodziej Patrycja
  15. Lachcik Hubert
  16. Lachcik Paweł
  17. Nizioł Alicja
  18. Ochał Łukasz
  19. Oszust Sabina
  20. Pasierb Ewelina
  21. Stanek Joanna
  22. Szala Sylwia

Technik Technologii Żywności

  1. Bednarz Barbara         
  2. Dworak Bernadeta
  3. Dworak Magdalena
  4. Kaszuba Justyna
  5. Kawa Dawid
  6. Kubas Izabela
  7. Kula Alicja
  8. Majka Izabela
  9. Wnuk Aleksandra
  10. Wojtaszek Weronika
  11. Zadernowski Łukasz

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

3 KZ               wychowawca:   mgr inż.  Halina MACHOWSKA

Kucharz

  1. Brągiel  Łukasz
  2. Bysiek Maciej
  3. Czarnik Mateusz
  4. Kawa Krystian
  5. Kolano Klaudia
  6. Liszcz Arkadiusz
  7. Łubas Agnieszka
  8. Miąsik Bartłomiej
  9. Mucha Monika
  10. Orzech Tomasz         
  11. Surowiec Krzysztof
  12. Wajda Konrad

 

3 CZ                  wychowawca:   mgr  Anna KOKOSZKA

Cukiernik

  1. Baran  Paulina
  2. Bąk Andżelika      
  3. Bednarz Jakub
  4. Bernacka Anna
  5. Błoniarz Rafał
  6. Bojda Agnieszka
  7. Byczek Marcelina
  8. Dąbrowska Weronika
  9. Dudek Bartosz
  10. Dymczak Stanisław
  11. Gawik Karolina
  12. Gugała Dorota
  13. Jabłońska Maria
  14. Kawaliło Mariusz
  15. Laskorz Ewelina
  16. Lewicka Justyna
  17. Micał Patrycja
  18. Mrózek Mariusz          
  19. Nowak Jakub
  20. Płachta Dawid          
  21. Płonka Piotr
  22. Puc Robert
  23. Saj Gabriela
  24. Schab Agnieszka
  25. Sport Jadwiga
  26. Świątek Sylwia
  27. Ziaja Hubert