Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska

Archiwum

Rocznik 1999

KLASA    IV  A

 

SPECJALNOŚĆ: ANALIZA ŚRODKÓW SPOŻYWCZYCH

 

WYCHOWAWCA: RENATA SKASKIEWICZ

 

1.            Bereś  Małgorzata

2.            Białek  Małgorzata

3.            Buda  Ewa

4.            Czerniej  Dorota

5.            Domoń  Aneta

6.            Gąsior  Natalia

7.            Groszek  Małgorzata

8.            Gruba  Małgorzata

9.            Hanf  Aneta

10.          Hodyr  Anna

11.          Hul  Elżbieta

12.          Jeż  Renata

13.          Jodłowska  Barbara

14.          Kisała  Justyna

15.          Klimas  Tomasz

16.          Klimasz  Sabina

17.          Kloc  Adrianna

18.          Kłeczek  Bernadetta

19.          Kłos  Agnieszka

20.          Kobylarz  Joanna

21.          Kokoszka  Monika

22.          Kot  Małgorzata

23.          Kozioł  Joanna

24.          Lachcik  Magdalena

25.          Miśków  Katarzyna

26.          Nowińska  Anna

27.          Pokrywka  Agnieszka

28.          Propola  Magdalena

29.          Selwa  Anna

30.          Sitarz  Monika

31.          Ślęzak  Agnieszka

32.          Ziaja  Monika

33.          Ziobro  Magdalena

 

KLASA    V  B1

 

ZAWÓD: TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

 

WYCHOWAWCA: STANISŁAWA SIWIEC

 

1.            Bała  Piotr

2.            Bialic  Marek

3.            Cecuga  Monika

4.            Cieśla  Grzegorz

5.            Depka  Dariusz

6.            Dujka  Dagmara

7.            Grzesik  Waldemar

8.            Hajduk  Aneta

9.            Herbut  Katarzyna

10.          Inglot  Aneta

11.          Janusz  Małgorzata

12.          Jurek  Adam

13.          Juszczak  Elżbieta

14.          Kotowicz  Agnieszka

15.          Kudła  Izabela

16.          Leśko  Monika

17.          Maziarz  Paweł

18.          Moniak  Patrycja

19.          Nicpoń  Karol

20.          Nowak  Adam

21.          Panek  Bogdan

22.          Pieja  Bartłomiej

23.          Preneta  Marcin

24.          Przypek  Piotr

25.          Raba  Gabriela

26.          Sala  Paweł

27.          Sala  Piotr

28.          Sawa  Paweł

29.          Słoboda  Piotr

30.          Stanio  Magdalena

31.          Stelmach  Anna

32.          Wała  Joanna

33.          Wierzbińska  Ewelina

34.          Wójcik  Krzysztof

35.          Zając  Paweł

 

KLASA    V  B2

 

ZAWÓD: TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

 

WYCHOWAWCA: MARIANNA BARBARA MARCHWIANA

 

1.            Bialic  Estera

2.            Bomba  Barbara

3.            Bukała  Joanna

4.            Cyburt  Elżbieta

5.            Czubek  Marta

6.            Dziura  Iwona

7.            Fronc  Danuta

8.            Górka  Małgorzata

9.            Jabłońska  Magdalena

10.          Kaplita  Aneta

11.          Kaplita  Anna

12.          Kogut  Katarzyna

13.          Kraska  Dorota

14.          Krzemień  Ewelina

15.          Kubas  Agata

16.          Kubas  Katarzyna

17.          Kunysz  Anna

18.          Majcher  Agnieszka

19.          Mikulec  Dorota

20.          Musz  Agata

21.          Nosek  Wioletta

22.          Pado  Agata

23.          Piątek  Anna

24.          Potoczna  Agnieszka

25.          Rak  Iwona

26.          Rozborska  Joanna

27.          Selwa  Małgorzata

28.          Staszczak  Alicja

29.          Styka  Marta

30.          Szulc  Edyta

31.          Ważna  Danuta

32.          Wierzbińska  Monika

33.          Wisz  Monika

34.          Zając  Justyna

35.          Zielińska  Magdalena

36.          Zuba  Anna

 

KLASA    V  D

 

SPECJALNOŚĆ: UZDATNIANIE WODY I OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW

 

WYCHOWAWCA: EWA WOŹNIAK

 

1.            Bałtowska  Barbara

2.            Bar  Elżbieta

3.            Bełczowska  Ewelina

4.            Błoniarz  Tomasz

5.            Brydak  Michał

6.            Cioch  Marzena

7.            Cisek  Gabriela

8.            Ciura  Joanna

9.            Depa  Paweł

10.          Drabik  Tomasz

11.          Fularz  Jan

12.          Hulinka  Bartosz

13.          Jacek  Bernadeta

14.          Jakubski  Rafał

15.          Jucha  Marzena

16.          Kalandyk  Magdalena

17.          Klimecki  Bartosz

18.          Kościółek  Natalia

19.          Krzysztyniak  Katarzyna

20.          Kunysz  Marta

21.          Lekka  Anna

22.          Mackiewicz  Estera

23.          Marciniec  Lucyna

24.          Marcinkowska  Anna

25.          Moskwa  Renata

26.          Nawój  Marta

27.          Niemiec  Anna

28.          Osikowicz  Małgorzata

29.          Ostrowska  Magdalena

30.          Pietraszek  Elżbieta

31.          Pisarek  Elżbieta

32.          Radek  Magdalena

33.          Skowron  Sebastian

34.          Szczyrba  Renata

35.          Szymański  Marcin

36.          Ślęzak  Małgorzata

37.          Tomaka  Rafał

 

KLASA    III  az

 

ZAWÓD: OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO

 

WYCHOWAWCA: ANNA SPIRAŁA

 

1.            Bartoń  Sebastian

2.            Bernacka  Joanna

3.            Bieszczad  Mariola

4.            Bober  Renata

5.            Bukała  Liliana

6.            Ciura  Marta

7.            Grzesik  Ewelina

8.            Hul  Tomasz

9.            Janowksa  Anna

10.          Jaskuła  Elżbieta

11.          Kantor  Paweł

12.          Kida  Piotr

13.          Kołcz  Mariola

14.          Nowak  Marzena

15.          Pasło  Afrodyta

16.          Przebinda  Łukasz

17.          Przywara  Agnieszka

18.          Przywara  Paulina

19.          Rząsa  Anna

20.          Siłka  Katarzyna

21.          Sroczyk  Barbara

22.          Stawarz  Stanisław

23.          Szpala  Marcin

24.          Tomaka  Ewelina

25.          Trześniowski  Paweł

26.          Wiśniowski  Piotr

27.          Wójcicka  Katarzyna

 

KLASA    III  c1

 

ZAWÓD: CIASTKARZ

 

WYCHOWAWCA: MAŁGORZATA PABJAŃSKA

 

1.            Bukała  Anna

2.            Bułdys  Ewelina

3.            Chorzępa  Agnieszka

4.            Czarnik  Anna

5.            Grzebyk  Agnieszka

6.            Jabłońska  Agnieszka

7.            Jakóbska  Katarzyna

8.            Kaszuba  Anna

9.            Kocór  Małgorzata

10.          Kozdrańska  Małgorzata

11.          Kruczek  Sylwia

12.          Kustra  Katarzyna

13.          Majka  Katarzyna

14.          Nawojska  Ewelina

15.          Oczoś  Katarzyna

16.          Oliwa  Anna

17.          Pałac  Anna

18.          Pazdan  Anna

19.          Pilip  Agnieszka

20.          Rataj  Barbara

21.          Romb  Aneta

22.          Różańska  Katarzyna

23.          Salach  Alicja

24.          Sagan  Katarzyna

25.          Siry  Agnieszka

26.          Sobczyk  Bożena

27.          Soboń  Agata

28.          Szafran  Ewa

29.          Szczepan  Teresa

30.          Tkaczyk  Edyta

31.          Wiśniowska  Joanna

32.          Wojda  Dorota

33.          Wolańska  Agnieszka

34.          Zabawska  Maria

19.          Zielińska  Justyna

 

KLASA    III  c2

 

ZAWÓD:  CIASTKARZ

 

WYCHOWAWCA: MARTA ŚWIDER

 

1.            Bałos  Adam

2.            Baran  Grzegorz

3.            Bieniek  Grzegorz

4.            Brzęk  Bartosz

5.            Ciejka  Piotr

6.            Długosz  Waldemar

7.            Filar  Mirosław

8.            Franiszyn  Karol

9.            Gancarz  Damian

10.          Hołdys  Krystian

11.          Kaczor  Sławomir

12.          Kalwasiński  Ksawery

13.          Lasota  Maciej

14.          Latosiński  Rafał

15.          Majda  Tomasz

16.          Najda  Janusz

17.          Nowak  Arkadiusz

18.          Nowak  Piotr

19.          Pańczak  Paweł

20.          Peszko  Fabian

21.          Pietryka  Mariusz

22.          Poźniak  Piotr

23.          Pyź  Jan

24.          Styś  Wojciech

25.          Sułek  Sławomir

26.          Supel  Krzysztof

27.          Zymelke  Paweł

 

KLASA    III  k1

 

ZAWÓD:  KUCHARZ

 

WYCHOWAWCA: MARIA KRASKA

 

1.            Chłędowska  Wioletta

2.            Domin  Agata

3.            Feret  Halina

4.            Filip  Małgorzta

5.            Gdula  Iwona

6.            Gibała  Katarzyna

7.            Hebdowska  Agnieszka

8.            Kidacka  Agnieszka

9.            Kiełb  Ewa

10.          Kuchta  Agnieszka

11.          Lekowska  Ewa

12.          Łazarz  Agnieszka

13.          Łoza  Grażyna

14.          Machoś  Agnieszka

15.          Malak  Agnieszka

16.          Mazur  Justyna

17.          Międlar  Katarzyna

18.          Międlar  Krystyna

19.          Olszowa  Agnieszka

20.          Paluszak  Monika

21.          Pałka  Agnieszka

22.          Południak  Monika

23.          Skoczylas  Iwona

24.          Sowa  Edyta

25.          Świątek  Monika

26.          Świniuch  Agnieszka

27.          Tęczar  Małgorzata

28.          Zacios  Elżbieta

29.          Zawisza  Anna

 

KLASA    III  k1

 

ZAWÓD: KUCHARZ

 

WYCHOWAWCA: STANISŁAWA RÓŻOWICZ

 

1.            Chrzanowski  Stanisław

2.            Gniewek  Artur

3.            Grodzki  Andrzej

4.            Gugała  Krzysztof

5.            Gużkowski  Tomasz

6.            Jastrzębski  Stanisław

7.            Jaworski  Grzegorz

8.            Jaworski  Jacek

9.            Kluz  Jarosław

10.          Kowalski  Roman

11.          Krasoń  Tomasz

12.          Lekostaj  Przemysław

13.          Mazur  Michał

14.          Mlaś  Piotr

15.          Motowidło  Stanisław

16.          Niewolański  Maciej

17.          Pantoł  Rafał

18.          Pańczyszyn  Marek

19.          Rębisz  Krzysztof

20.          Sworst  Tomasz

21.          Szela  Bogusław

22.          Toczek  Krzysztof

23.          Warchoł  Krzysztof

24.          Wawrzaszek  Artur

25.          Wojna  Grzegorz

 

KLASA    III  p

 

ZAWÓD:  PIEKARZ

 

WYCHOWAWCA: WOJCIECH SZCZYGIELSKI

 

1.            Brzęk  Wojciech

2.            Chmura  Dariusz

3.            Ciebiera  Sebastian

4.            Dyderski  Jakub

5.            Dyrak  Wojciech

6.            Dziura  Wojciech

7.            Grzebyk  Mariusz

8.            Gul  Jacek

9.            Gunia  Paweł

10.          Kisała  Grzegorz

11.          Kotowicz  Krzysztof

12.          Krzeszowiak  Andrzej

13.          Kubas  Marcin

14.          Kubicz  Tomasz

15.          Kucab  Daniel

16.          Kudła  Piotr

17.          Kuźniar  Piotr

18.          Kwaśniak  Rafał

19.          Lew  Karol

20.          Lewko  Andrzej

21.          Mika  Jacek

22.          Motowidło  Jan

23.          Motyka  Rafał

24.          Pałęcki  Daniel

25.          Pasternak  Tomasz

26.          Perczyński  Dariusz

27.          Piekiełek  Marcin

28.          Słowik  Piotr

29.          Stec  Adam

30.          Stefanik  Bogdan

31.          Ślęzak  Wojciech

32.          Trawiński  Krzysztof

33.          Walas  Krzysztof

34.          Zapartek  Łukasz

 

KLASA    III  s

 

ZAWÓD: SPRZEDAWCA

 

WYCHOWAWCA: AGNIESZKA WĘGLOWSKA

 

1.            Bator  Urszula

2.            Chorzępa  Renata

3.            Ciąpała  Agnieszka

4.            Cieślicka  Agnieszka

5.            Cioch  Aneta

6.            Gargaś  Aneta

7.            Gugała  Magdalena

8.            Hałdys  Renata

9.            Jacek  Agnieszka

10.          Jama  Ewelina

11.          Janik  Iwona

12.          Knutel  Natalia

13.          Korab  Katarzyna

14.          Krzanowska  Agnieszka

15.          Kusz  Monika

16.          Kyc  Teresa

17.          Litwin  Małgorzata

18.          Łuksa  Bernadetta

19.          Majdański  Krzysztof

20.          Makara  Barbara

21.          Nowak  Wioletta

22.          Piekarska  Danuta

23.          Przyszlak  Grażyna

24.          Rączy  Monika

25.          Rydza  Iwona

26.          Stanio  Anna

27.          Stanowska  Magdalena

28.          Stolarska  Małgorzata

29.          Stulin  Irena

30.          Stulin  Magdalena

31.          Surman  Edyta

32.          Szmulik  Katarzyna

33.          Temnyk  Greta

34.          Walus  Arkadiusz

35.          Ważny  Marek