Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska



Archiwum

Rocznik 2013

KLASA    IV  AT

 

WYCHOWAWCA: BEATA SKOMRA

 

TECHNIK ANALITYK

 

  1. GUZIK Agata
  2. KONDRAS Magda
  3. KRZANOWSKA Agnieszka
  4. LEKKI Arkadiusz
  5. MAGIERSKA Karolina
  6. MIŚ Anna
  7. PĘPEK Natalia
  8. SIEŃKO Karolina
  9. SKAŁA Aleksandra

 

TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

 

  1. FĄFARA Aneta
  2. FILIP Daniel
  3. JAŚKIEWICZ Agnieszka
  4. KUSZ Paulina
  5. KUŚ Bernadetta
  6. LAMPART Karolina
  7. PUCHAŁA Justyna
  8. PYTEL Sylwia
  9. WIDAK Agnieszka
  10. ŻĄDŁO Michał

 

 

KLASA    IV  KT

 

WYCHOWAWCA: ANNA ULAN

 

KUCHARZ

 

  1. KĘPA Joanna
  2. KICAK Angelika
  3. KSIĄŻEK Katarzyna
  4. LISOWICZ Gabriela
  5. LUBIŃSKA Marta
  6. OCHAB Katarzyna
  7. REBIZAK Katarzyna
  8. SIKORA Agnieszka
  9. SZCZEPANIK Monika
  10. TARNOWSKA Agnieszka
  11. WINIARZ Natalia
  12. NYKIEL Bartłomiej
  13. HADAM Mateusz
  14. GŁOWIAK Tomasz
  15. KOT Paweł
  16. PILIP Paweł
  17. SOŁTYS Damian
  18. STAWARZ Jakub
  19. STOCHLIŃSKI Robert
  20. STOROŻYŃSKI Kamil
  21. SUROWIEC Dawid
  22. SZAREK Mateusz
  23. WIATR Dominik

 

 

KLASA    IV  KLT

 

WYCHOWAWCA: MONIKA KLUZ-KULA

 

KELNER

 

  1. BARAN Katarzyna
  2. BĄK Ewelina
  3. DĄBROWSKA Aleksandra
  4. DRĄŻEK Magdalena
  5. FILUBA Justyna
  6. GOŁĄB Emilia
  7. JAGODZIŃSKA Wioletta
  8. KUSZ Magda
  9. MIGUT Natalia
  10. OLEJARZ Paulina
  11. SONDEJ Kinga
  12. CISEK Sylwester
  13. KONKOL Dominik
  14. KUŹNIAR Magdalena
  15. MARUT Marcin
  16. POTOCZNA Karolina
  17. RÓŻYCKA Jadwiga
  18. RUSINEK Klaudia
  19. SIRY Klaudia
  20. STASZEK Dominika
  21. TYLUTKI Szymon
  22. URBAŃSKI Marek
  23. WÓJCIK Elżbieta

 

 

KLASA    IV  OH

 

WYCHOWAWCA: PAWEŁ MUSZYŃSKI

 

TECHNIK OBSŁUGI TURYSTYCZNEJ

 

  1. GAWEŁ Arkadiusz
  2. GAWEŁ Mariola
  3. JASIŃSKA Katarzyna
  4. KAMIŃSKA Karolina
  5. KLOC Joanna
  6. KULON Marta
  7. OŻÓG Anna
  8. RACZAK Ewelina
  9. RUSIN Magdalena
  10. ZIĘBA Aneta
  11. ZIMNY Paulina

 

TECHNIK OBSŁUGI TURYSTYCZNEJ

 

  1. BATOR Anita
  2. BESKUR Gabriela
  3. BURY Marta
  4. JANKOWSKA Natalia
  5. KIDACKA Angelika
  6. KOCÓR Mateusz
  7. MAKARA Patrycja
  8. RYDZA Sylwia
  9. STOLARZ Agata

 

 

KLASA    III  TU

 

WYCHOWAWCA: KAZIMIERZ LATOCHA

 

KUCHARZ

 

  1. BANDELAK Paulina
  2. BEDNARZ Natalia
  3. BRĄGIEL Małgorzata
  4. JAKUBOWSKA Magdalena
  5. KOTARBA Anna
  6. KURAŚ Izabela
  7. MASAJ Dawid
  8. MAZUR Joanna
  9. OLSZOWY Janusz
  10. WÓJCICKI Maksymilian
  11. ZAJĄC Anna
  12. BASAMON Marzena
  13. BŁĄD Mariusz
  14. DZIURA Ewelina
  15. FILIP Krzysztof
  16. GRZYWACZ Magdalena
  17. KARNAŚ Michał
  18. PANEK Alicja
  19. PISKADŁO Beata
  20. SOLECKI Wojciech
  21. SORDEJ Bernadeta
  22. ŚLEMP Małgorzata
  23. TADLA Katarzyna
  24. TYCZEWSKI Konrad
  25. WIECH Magdalena
  26. WITKOWSKA Elżbieta
  27. ZAWADZKA Danuta