Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska



Archiwum

Rocznik 2012

KLASA    IV  AT

 

WYCHOWAWCA: MAGDALENA SZUL

 

TECHNIK ANALITYK

 

  1. DANIEL Marzena
  2. FIRCOWICZ Paulina
  3. GOLONKA Natalia
  4. LEWCZUK Mateusz
  5. MOSKWA Jagoda
  6. PISZCZEK Monika
  7. ROSIŃSKA Patrycja
  8. SZCZYGIEŁ Sławomir
  9. ŻUREK Aneta

 

TECHNIK OCHRONY ŚRODOWISKA

 

  1. GÓRAK Agnieszka
  2. HANF Tomasz
  3. KOBYLIŃSKA Gabriela
  4. KSIĄŻEK Krystian
  5. PILCH Joanna
  6. PRZYWARA Paweł
  7. ZĄBEK Kinga
  8. CYŁO Joanna
  9. DRAPAŁA Barbara
  10. KRUL Anna

 

TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

 

  1. BAZAN Ewelina
  2. BIESZCZAD Aneta
  3. CETNARSKI Artur
  4. CYNAR Bernadeta
  5. FILIP Joanna
  6. GRZEBYK Anna
  7. LITWIN Sabina
  8. MAGDOŃ Wioletta
  9. NOWAK Sabina
  10. PĘPEK Marcin
  11. PIKOR Justyna
  12. PRUCNAL Patrycja
  13. WÓJCIK Agnieszka
  14. SZCZĘCH Edyta

 

 

KLASA    IV  KT

 

WYCHOWAWCA: MAŁGORZATA PABJAŃSKA

 

KUCHARZ

 

1. ANTAS Andrzej

2. BIAŁAS Anna

3. BIEDA Małgorzata

4. BRUDZ Gabriela

5. DWORAK Katarzyna

6. DZIOPAK Mariola

7. GOMÓŁKA Jadwiga

8. IWASZEK Karolina

9. JEZIOREK Monika

10. LASKOWSKA Katarzyna

11. LOCH Justyna

12. MOTYKA Dariusz

13. MOMOT Katarzyna

14. NIEMIEC Krzysztof

15. ODÓJ Dominika

16. PAWLUS Justyna

17. PIECH Kinga

18. PŁONKA Katarzyna

19. RUSIN Katarzyna

20. STANISZ Seweryn

21. STATS Agnieszka

22. SUPERSON Renata

23. TRZECIAK Paweł

24. WOJTASZEK Marta

25. WÓJCIK Aneta

26. WRZOS Paweł

27. ŻMUDA Marek

28. ŻURAD Jolanta

29. CHORZEPA Anna

30. CIAPA Paweł

31. GRODZKI Marcin

32. HAJDO Adrian

33. MATERNIA Krzysztof

 

KLASA    IV  KLT

 

WYCHOWAWCA: MARZENA BORZĘCKA

 

KELNER

 

1. BAŁUTOWSKI Mateusz

2. BARTKÓW Monika

3. BOJDA Edyta

4. GAJEWSKA Magdalena

5. GNIEWEK Adrian

6. GUZY Celina

7. JAKÓBEK Krzysztof

8. KACZOR Magdalena

9. KALINOWSKA Patrycja

10. KOŚCIÓŁEK Danuta

11. KRZYSZTYNIAK Marcin

12. LENIART Agata

13. MARCINIEC Joanna

14. MIOTK Robert

15. MODLISZ Łukasz

16. NIZIOŁ Justyna

17. PIWOŃSKA Paulina

18. PYZIAK Justyna

19. SROKA Katarzyna

20. SZOZDA Joanna

21. TRZYNA Andżelika

22. ZAHRADNICEK Jowita

23. ZDUN Justyna

 

KLASA    IV  OT

 

WYCHOWAWCA: KAROLINA LIPIEC

 

TECHNIK OBSŁUGI TURYSTYCZNEJ

 

1. BĄK Anna

2. BŁOŃSKA Małgorzata

3. CIEŚLA Monika

4. KASICA Agata

5. KIELAR Agnieszka

6. KUŹNIAR Karolina

7. KWARTA Patrycja

8. KYC Monika

9. PAŁYS Aneta

10. PAŚKO Paulina

11. PAWLARCZYK Sylwia

12. PAWŁOWSKA Małgorzata

13. POCIASK Marzena

14. RĄCZY Jacek

15. ROGALA Sabina

16. RZUCIDŁO (RYBICKA) Patrycja

17. STANOWSKA Izabela

18. STARZAK Magdalena

19. STOLARZ Małgorzata

20. STOPA Gabriela

21. SZCZEPAŃSKA Natalia

22. SZYDEŁKO Anna

23. ZIĘBA Ewa

 

KLASA    III  TU

 

WYCHOWAWCA: BARBARA BERNAT

 

KUCHARZ

 

1. BARAŃSKA Angelika

2. BINDUGA Grzegorz

3. BOBER Katarzyna

4. BOJDA Małgorzata

5. DARAŻ Karolina

6. GOLA Wiesław

7. KOŚMIDER Rafał

8. KUBALA Bernadetta

9. KUCHARSKA Magdalena

10. KURKAREWICZ Maciej

11. LĘCZNAR Sebastian

12. ROLEK Małgorzata

13. SIWIEC Kamil

14. WAJDA Agnieszka

15. WRÓBEL Kamila

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

KLASA  2KZ

 

WYCHOWAWCA: MAŁGORZATA DŁUGOŃ

 

KUCHARZ MAŁEJ GASTRONOMII

 

1. BEREZOWSKA Anna

2. BIENIEK Dagmara

3. BOJDA Katarzyna

4. BRODA Ewelina

5. CHUCHLA Iwona

6. CIAPA Ewelina

7. CIEŚLA Tomasz

8. CZARNIK Artur

9. CYRAN Adrian

10. DUBIEL Monika

11. DWORAK Mariusz

12. FILIPECKA Patrycja

13. GŁOWIAK Mateusz

14. GRUBA Patryk

15. GRZESIK Damian

16. JASKUŁA Konrad

17. KRUPA Karol

18. KUSZEK Dariusz

19. LEŚKO Paweł

20. MAJEWSKI Hubert

21. OGÓRSKI Mateusz

22. ORTYL Karolina

23. ORZECH Piotr

24. OŻÓG Rafał

25. PIECZONKA Katarzyna

26. PLIZGA Weronika

27. RZESZUTEK Katarzyna

28. SAKOWSKI Patryk

29. ŚLĘZAK Dorota

30. ŚWIDER Patrycja

31. ŚWIGOŃ Joanna

32. TRZECIAK Monika

33. WĄSIK Mateusz

34. WIŚNIEWSKA Paulina

35. ZAPAŁ Michał

 

KLASA  3CZ

 

WYCHOWAWCA: RAFAŁ GREŃ/AGNIESZKA KUNICKA

 

CUKIERNIK

 

1. BEDNARZ Barbara

2. BIELECKA Natalia

3. CHMIEL Andżelika

4. CYGAN Sylwia

5. CZARNOTA Antoni

6. GNIEWEK Stanisław

7. GRAD Kamila

8. JAROSZ Monika

9. KIFERLING Anna

10. KOŚCIÓŁEK Beata

11. KRUCZEK Katarzyna

12. LECH Joanna

13. LIS Mateusz

14. MACHOŚ Gabriela

15. MIERZWA Ewelina

16. MILCZANOWSKA Karolina

17. NAZIMEK Adrian

18. NIZIOŁ Anna

19. PAŃCZAK Aneta

20. PESZKO Krzysztof

21. PŁONKA Mateusz

22. RODZEŃ Barbara

23. RUMAK Sylwester

24. SKRABUCHA Ewelina

25. SUROWIEC Jacek

26. SZELA Marzena

27. ŚLĘZAK Karolina

28. ŚWIGOŃ Krzysztof

29. WALAT Marta

30. ZDZISŁOWICZ Damian

31. ZIELIŃSKI Wojciech

32. ŻUREK Marcin