Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska

Archiwum

Rocznik 2011

KLASA    IV  AO

 

WYCHOWAWCA: HUBERT CHRUŚCIŃSKI

 

TECHNIK ANALITYK

 

  1. GRZESIEK Barbara
  2. KALANDYK Marzena
  3. KAWALEC Wioletta
  4. KWAS Katarzyna
  5. KOPEĆ Natalia
  6. KRZYWONOS Patrycja
  7. KUBICA Agata
  8. ŁĘŻOWSKA Ewelina Anna
  9. MALEC Bernadeta
  10. MĘDRAK Sylwia Teresa
  11. MICHALSKA Sabina Małgorzata
  12. RUSZEL Natalia Paulina
  13. SOWIŃSKA Paulina
  14. TŁUCZEK Ewelina
  15. WIELGOS Daria
  16. ZIĘBA Monika

 

TECHNIK OCHRONY ŚRODOWISKA

 

  1. BOMBA Ewelina Melania
  2. GAWEŁ Justyna Maria
  3. KIJOWSKA Diana
  4. KŁECZEK Sylwia
  5. PAŃCZYK Katarzyna
  6. STRZĘPEK Anna
  7. TRALA Arkadiusz
  8. WĄS Sylwia
  9. WOJTON Aneta
  10. ZAKRZEWSKI Karol

 

 

KLASA    IV  BT

 

WYCHOWAWCA: MONIKA DUDA / JADWIGA GARGAŚ

 

TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

 

1. BOROWSKI Piotr

2. BURY Agnieszka Katarzyna

3. FILIP Anna Katarzyna

4. KACPERSKA Klaudia Elżbieta

5. KLOC Paulina Renata

6. KLUS Alicja Aniela

7. KURIAŃSKA Karolina Anna

8. KUT Marzena Barbara

9. LEŚ Paulina Patrycja

10. MARCINEK Maciej Karol

11. MARUT Katarzyna

12. MICHNO Justyna Katarzyna

13. OŚLIZŁO Barbara Magdalena

14. OŻÓG Dominika Anna

15. PATRUŚ Joanna Alicja

16. SASIELA Katarzyna

17. SARNA Agnieszka

18. STĘPNIAK Natalia Izabela

19. SZOPA Kamil

20. SZYSZKA Aneta

21. ZIAJA Edyta Maria

22. ŻUREK Wioletta

 

KLASA    IV  KLT

 

WYCHOWAWCA: IWONA KWATER

 

KELNER

 

1. BĘBEN Dorota

2. BOJDA Barbara

3. BOROWIEC Sylwia

4. BRODA Paulina

5. DUL Mariusz

6. DYMAS Klaudia Agnieszka

7. GAWEŁ Natalia

8. HOŁUBEK Gabriela

9. JASKOT Magdalena

10. KIELAR Kamil

11. KONTEK Ewelina

12. KOZUBAL Monika

13. KRUCZEK Mateusz

14. LECH Mateusz

15. LECH Żaneta

16. MAJCHROWSKA Paulina

17. MĄCZAK Iwona

18. NALEPA Natalia

19. OPRZAŃSKI Arkadiusz

20. PARTYKA Marcin

21. PEŁKA Robert

22. PIKOR Magdalena

23. PUKAŁA Tomasz Henryk

24. RYBAK Barbara

25. RYBAK Klaudia

26. SIKORA Monika

27. STAFA Patrycja

28. SZPARA Joanna

29. TEREBA Iwona

30. WĄS Małgorzata

31. ZAGÓRSKA Alicja

32. ZIAJA Dominik

 

KLASA    IV  KT

 

WYCHOWAWCA: URSZULA JAREK

 

KELNER

 

1. BUDA Łukasz

2. CHORZĘPA Anna

3. DĄBROWSKI Damian Franciszek

4. FRYŃ Łukasz

5. GAWEŁ Piotr Łukasz

6. GIBAŁA Natalia

7. GORCZYCA Daniel

8. JASKUŁKA Grzegorz

9. JUCHA Mateusz

10. KOŁODZIEJ Agnieszka

11. KRÓLIK Marcin

12. KSIĄŻKIEWICZ Dominik

13. KUTOWICZ Piotr Krzysztof

14. KUŹNIAR Ewelina

15. KWOKA Mateusz

16. LECH Przemysław

17. ŁOZA Szymon

18. MUŁ Małgorzata

19. NIECKARZ Ewelina

20. PANEK Mateusz

21. PIPAŁA Rafał

22. PLASZCZYK Oskar

23. SIWIEC Dawid

24. SONDEJ Adrian

25. STRZĘPKA Mateusz

26. SZOZDA Małgorzata

27. WARZECHA Aron

28. WARZYBOK Urszula

29. WINIARCZYK Monika

30. WOJTOWICZ Anna Maria

31. WOLANIN Patrycja

 

KLASA    III  TU

 

WYCHOWAWCA: EDYTA KRASKA

 

KUCHARZ

 

1. BARAN Maria

2. BIŚTO Przemysław

3. BUNTALIK Monika

4. CZOPIK Wojciech

5. DEPA Maciej

6. FURMAN Paweł

7. GUMIENIAK Krzysztof

8. KASZYCKA Ewelina

9. KRAWIEC Magdalena

10. KAPELAN Adam

11. KUZDRO Sylwia

12. MALAK Patryk

13. MOSKAL Paulina

14. MOSKWA Tomasz

15. PIASECKI Mateusz

16. POTOCKA Anna

17. SOCHA Urszula

18. SOLECKA Agnieszka

19. ŚLĘZAK Kamil

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

KLASA  2KZ

 

WYCHOWAWCA: ALINA SZEMBERSKA-BARAN

 

KUCHARZ MAŁEJ GASTRONOMII

 

1. BIELECKI Marek

2. BIGUS Kamil

3. CIEŚLICKI Marcin

4. DYMAS Michał

5. HUS Daria

6. JANDURA Michał

7. KOWALIŁO Barbara

8. KOCHMAN Karol

9. KONTEK Marlena

10. NAWROT Miriam

11. NIENAJADŁO Sławomir

12. PACIA Agnieszka

13. RODZEŃ Marcin

14. RĘDZINIAK Kamil

15. SZATKOWSKI Bartłomiej

16. SZPUNAR Kamil

17. ŚWIDER Ewelina

18. TRAWKA Radosław

19. WATRAS Monika

20. ZĄBEK Wojciech

 

KLASA  2KS

 

WYCHOWAWCA: MARTA BRUD

 

KUCHARZ MAŁEJ GASTRONOMII

 

1. BARAN Magdalena

2. BARTYŃSKA Katarzyna

3. CHMIEL Damian

4. DOMARADZKA Kinga

5. DROZDOWSKA Monika

6. KRZANOWSKI Paweł

7. KUŚ Damian

8. MACHNIK Dominika

9. MARKOWSKI Mateusz

10. MUŁ Adam

11. OCZOŚ Arkadiusz

12. POMYKAŁA Paulina

13. PILIŃSKI Piotr

14. RYBIŃSKI Marcin

15. STABRYŁA Krystian

16. ŚWIĄTEK Karolina

17. ŚWIĄTEK Paulina

 

SPRZEDAWCA

 

1. BERNACKA Katarzyna

2. CISŁO Agnieszka

3. KŁECZEK Bartosz

4. KUCHARSKA Agnieszka

5. MIK Paweł

6. PRZYBYŁO Justyna

7. RADOŃ Monika

8. RYŚ Izabela

9. SPORT Dorota

10. SWORST Agnieszka

11. TATOWICZ Natalia

12. WÓJCIK Patrycja

 

KLASA  3CP

 

WYCHOWAWCA: WOJCIECH SZCZYGIELSKI

 

CUKIERNIK

 

1. BAL Marek

2. BARAN Ewelina

3. BARTOŃ Justyna

4. BĄK Anna

5. BOSEK Mariusz

6. DOMOŃ Renata

7. DOPART Krystyna

8. DOPART Monika

9. DROZD Kinga

10. GUNIA Monika

11. JAROSZ Aneta

12. KRZYWONOS Ewa

13. SOLECKA z d. LIS Marta

14. MACKIEWICZ Piotr

15. MALEC Kinga

16. MAZUR Katarzyna

17. MOTYKA Katarzyna

18. OLECH Justyna

19. PAŃCZAK Wioletta

20. PIASECKA Anna

21. PIKOR Anna

22. PLEŚNIAK Andrzej

23. RYBAK Paweł

24. STOPA Magdalena

25. ŚLĘCZKA Ewa

26. TERESZKIEWICZ Damian

27. WAŁEK Beata

28. ŻUREK Damian

 

PIEKARZ

 

1. KULA Mateusz

2. KRAWCZYK Miłosz

3. MYRDA Jakub

4. SROGA Karol

5. PRĘDKI Dariusz