Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska

Archiwum

Rocznik 2010

KLASA    IV  BT

 

WYCHOWAWCA: AGNIESZKA WISZ

 

TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

 

  1. BIELECKA Mirella Katarzyna
  2. DUDEK Edyta Maria
  3. DWORAK Mateusz
  4. FABIŃSKA Paulina
  5. FABIŃSKA Patrycja
  6. FIC Agata Dorota
  7. JODŁOWSKA Małgorzata
  8. KRZYŚKO Agnieszka Ewelina
  9. KUDUK Paulina Natalia
  10. KUŚ Agata Ewa
  11. LEŚ Beata Mariola
  12. LIS Urszula
  13. MAGDA Mateusz
  14. MARSZAŁEK Anna Katarzyna
  15. OSETEK Michalina Maria
  16. PIERSIAK Katarzyna Joanna
  17. PIĘCIAK Paulina Katarzyna
  18. PIĘCIAK Barbara Edyta
  19. PLUTA Paweł Damian
  20. PŁOSKONKA Zuzanna Dominika
  21. PUSTELAK Justyna Krystyna
  22. PYZIAK Edyta Jadwiga
  23. SKIBA Monika Anna
  24. SOŁTYS Mariola Justyna
  25. SUROWIEC Sylwia Danuta
  26. SZURLEJ Sylwia Agnieszka
  27. ŚLĘZAK Natalia Marta
  28. ŚLĘZAK Agnieszka Katarzyna
  29. URBAN Karolina Bogumiła
  30. WĄTOREK Anna Katarzyna
  31. WOLSKA z d.Kopaczewska Ewa
  32. WÓJCIK Joanna
  33. ZYGARLICKA Marta Katarzyna

KLASA    IV  KT

 

WYCHOWAWCA: AGNIESZKA WĘGLOWSKA

 

KUCHARZ

 

1. AUGUSTYN Beata Katarzyna

2. AUGUSTYN Katarzyna Marta

3. BARCZAK Ewelina Elżbieta

4. BATOR Agnieszka Marta

5. BUDA Mateusz Łukasz

6. CIURA Elżbieta Beata

7. CZAJA Beata Jolanta

8. JAMROZIK Grzegorz Piotr

9. KASZYCKI Tomasz

10. KIECA Agnieszka

11. KUDYBA Izabela

12. ŁUSZCZEK Paulina Kinga

13. MACHOWSKA Katarzyna Aneta

14. MACKIEWICZ Dorota Maria

15. MURIAS Dorota Izabela

16. NYZIO Wojciech

17. POTOCZNA Agnieszka Katarzyna

18. SKOCZYLAS Michał

19. SKWIRA Agnieszka

20. STOCHŁA Katarzyna Małgorzata

21. WOŹNA Renata

22. WÓJCICKI Krzysztof Tomasz

 

KLASA    IV  KLT

 

WYCHOWAWCA: MARTA BAR-ZAMOYSKA

 

KELNER

 

1. BIELENDA Marcin Tadeusz

2. CHORZĘPA Agnieszka

3. CHRZANOWSKA Maria

4. CHRZANOWSKA Monika Sabina

5. CYRNEK Rafał

6. GNYP z d. KASTOR Jowita

7. KONDRACKA Ewelina

8. KOPEĆ Kinga Katarzyna

9. KORSZNIAK Kamil

10. KUKUŁKA Paulina Marta

11. KULIGA Paweł

12. MAJCHROWSKA Edyta

13. MAJKA Małgorzata Natalia

14. NOWAK Damian

15. PELC Kamil

16. RÓŻEK Anna

17. SOBCZYK Tomasz Łukasz

18. ŚLĘZAK Agnieszka Katarzyna

19. KOPF Wojciech Łukasz

20. ZIOBRO Joanna Agnieszka

 

TECHNIK OCHRONY ŚRODOWISKA

 

1. BANAŚ Paweł Rafał

2. BRUDZ Agnieszka

3. GALEJA Marzena

4. MARSZAŁEK Konrad

5. NALEPA Adam Antoni

6. POCIASK Mateusz Jan

7. STASZCZAK Marlena

8. ZIĘBA Natalia

 

KLASA    III  TU

 

WYCHOWAWCA: DANUTA CHMURA

 

TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

 

1. BEM Katarzyna Barbara

2. BIHUŃ Łucja Katarzyna

3. BLICHARZ Bartosz Marek

4. BUCZEK Patrycja Anna

5. BUŻ Katarzyna Agnieszka

6. GUZEK zd.Szalacha Barbara

7. JUREK Piotr

8. KIFERLING Ewelina Elżbieta

9. KOŚCIÓŁEK Mateusz Piotr

10. MICHAŁEK Iwona

11. MOSKWA Marcin Michał

12. OLKO Karolina

13. OŻÓG Sławomir

14. PUSTELAK Barbara Magdalena

15. SALACH zd.Pałka Anna Paulina

16. SIKORA Grażyna Agnieszka

17. SZAJC Anna Krystyna

18. SZAJNA Natalia

19. ŚWISTAK Małgorzata

20. TOMKOWICZ Magdalena Maria

21. WIĄCEK Joanna Monika

22. WYBRANIEC Barbara Justyna

 

SZKOŁA POLICEALNA NR 7

 

KLASA  2PL

 

WYCHOWAWCA: BEATA TYSZCZUK

 

TECHNIK ANALITYK

 

1. JAWORSKA Anna

2. NIECKARZ Andżelika

3. ZAJĄC Joanna

 

TECHNIK OBSŁUGI TURYSTYCZNEJ

 

1. GIEROŃ Maria

2. GUGAŁA Karol

3. KARNAŚ z d. PALUCH Danuta

4. LENIART Tomasz

5. NOWAK Paweł

6. POMARAŃSKI Henryk

7. SZYSZKA Elżbieta

8. ZIOBRO Piotr

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

KLASA  2KZ

 

WYCHOWAWCA: LESZEK SIEŃKO

 

KUCHARZ MAŁEJ GASTRONOMII

 

1. BŁĄD Mariusz Adam

2. CHMIEL Bartłomiej

3. CIOSEK Arkadiusz

4. DŁUGOSZ Grzegorz

5. DWORAK Sylwia

6. FILIP Krzysztof

7. GNIEWEK Mateusz Bronisław

8. GWIZDAŁA Paulina

9. KARNAŚ Michał Franciszek

10. MAJCHROWSKI Witek

11. MIERZWA Mateusz

12. MIK Gabriela

13. PIERÓG Natalia

14. PISKADŁO Beata Paulina

15. PLEŚNIAK Dominika Anna

16. PORADA Łukasz Michał

17. PRZYBYŁO Beata Anna

18. SITEK Olga Maria

19. SOWA Mateusz Krzysztof

20. SPIRAŁA Krystian

21. STAFA Agnieszka

22. SZCZYPEK Sabina

23. SZUBERLA Karol

24. ŚLEDZIONA Kamil

25. ŚLEMP Małgorzata Janina

26. WLAZŁO Michał

27. ZAWIŁO Kinga Anna

28. ŻUREK Dominika

 

KLASA  2KS

 

WYCHOWAWCA: ANNA KOKOSZKA

 

KUCHARZ MAŁEJ GASTRONOMII

 

1. DRĄG Monika Maria

2. DULSKA Monika Maria

3. JACEK Jakub

4. JANDA Adrian

5. KOZAK Justyna

6. KROK Tomasz

7. KURAŚ Izabela Paulina

8. PAŁYS Elżbieta

9. PAŁYS Justyna

10. PASTUŁA Grzegorz Sylwester

11. SANEK Amadeusz

12. SMELA Krzysztof

13. SWORST Justyna

14. SZELIGA Beata Bożena

15. WITKOWSKA Elżbieta Maria

16. WOJTOWICZ Łukasz Leszek

17. WOJTURSKA Agnieszka

18. ZAWADZKA Danuta

 

SPRZEDAWCA

 

1. BANDELAK Paulina

2. BASAMAN Marzena

3. BEDNARZ Natalia

4. CHRZANOWSKA Andżelika

5. DZIIURA Ewelina

6. JANIK Dawid

7. KOŚCIÓŁEK Arlina

8. KUMOREK Agnieszka

9. LICHOTA Paulina

10. NOSAL Małgorzata

11. OLSZOWY Janusz

12. PESZKO Sabina

13. SIERŻĘGA Anna

14. SOBEK Katarzyna

15. SZCZYPEK Agnieszka

16. WOLAK Elżbieta

17. WOŚ Mariola

18. WOŹNY Katarzyna

 

KLASA  3CZ

 

WYCHOWAWCA: MARTA ŚWIDER

 

CUKIERNIK

 

1. AUGUSTYN Magdalena

2. BOJDA Izabela

3. DRYJA Joanna

4. DUBCZYK Agnieszka

5. GAJ Agnieszka

6. GAJDA Gabriela

7. JAMRÓZ Tomasz

8. MASAJ Dawid

9. MYRDA Kamil

10. PRZYBYŁO Monika

11. PUCZKOWSKA Małgorzata

12. SZPIECH Iwona

13. WALA Andżelika

14. WÓJCICKI Maksymilian

 

PIEKARZ

 

1. BIENIEK Igor

2. GNIEWEK Robert

3. MAZUR Mateusz

4. MORAWSKI Przemysław

5. NABOŻNY Szymon

6. PIĘDEL Paweł

7. POCIASK Justyna

8. PTAK Krystian

9. SOSIŃSKI Piotr