Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska

Archiwum

Rocznik 2009

KLASA    IV  BT

 

TECHNIKUM

 

WYCHOWAWCA: TERESA BUGAJSKA

 

TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

 

1.            Baran Anna

2.            Bujak Dorota

3.            Czajka Beata

4.            Gajewska Katarzyna

5.            Janda Piotr

6.            Gąsior Joanna

7.            Jeziorska Jolanta

8.            Kawa Marta

9.            Kusz Beata

10.          Kusz Natalia

11.          Łazarz Małgorzata

12.          Motyl Bernadeta

13.          Oczoś Agnieszka

14.          Orgielewska Sandra

15.          Ożóg Paulina

16.          Pomykała Małgorzata

17.          Puterla Joanna

18.          Ruszel Jadwiga

19.          Sitarz Barbara

20.          Sowa Anna

21.          Stanowska Katarzyna

22.          Szalacha Aneta

23.          Walat Monika

24.          Woś Jolanta

25.          Wróbel Agnieszka

26.          Żmuda Justyna

27.          Wisz Kinga

28.          Dziubek Katarzyna

 

KLASA    IV  DT

 

WYCHOWAWCA: MARTA BAR-ZAMOYSKA

 

TECHNIK OCHRONY ŚRODOWISKA

 

1.            Bieniek Monika

2.            Bułat Mateusz

3.            Chłanda Łukasz

4.            Chmiel Bożena

5.            Feret Jadwiga

6.            Gądziak Kamil

7.            Grad Aneta

8.            Klimaczak Adam

9.            Micał Bartosz

10.          Pałys Dorota

11.          Pelc Mateusz

12.          Pukała Kamil

13.          Rusinek Magdalena

14.          Rzeszutek Kinga

15.          Staszewski Bartłomiej

16.          Tomaka Klaudia

17.          Trala Mateusz

18.          Zając Jakub

19.          Zając Martyna

20.          Żurad Justyna

21.          Cioch Michal

22.          Lęcznar Daniel

23.          Wróbel Bartosz

 

KLASA    IV  KT

 

WYCHOWAWCA: HALINA PILCH

 

KUCHARZ

 

1.            Bialic Anna

2.            Cisek Anna

3.            Filip Marzena

4.            Gniewek Łukasz

5.            Kiełbasa Agnieszka

6.            Kilian Karolina

7.            Korab Gabriela

8.            Kwolek Piotr

9.            Łyszczek Krzysztof

10.          Marszał Alicja

11.          Marszałek Anna

12.          Migut Łukasz

13.          Mik Barbara

14.          Motyka Katarzyna

15.          Panek Bartłomiej

16.          Partyka Monika

17.          Pomykała Wioletta

18.          Siewierski Dawid

19.          Stolarski Przemysław

20.          Ślęzak Ewelina

21.          Warzybok Aneta

22.          Warzybok Damian

23.          Ząbek Dawid

24.          Gdowik Krzysztof

25.          Sowa Konrad

26.          Walat Krzysztof

27.          Daniel Konrad

28.          Przybyło Łukasz

 

KLASA    III  FT

 

WYCHOWAWCA: KRYSTYNA RADOMSKA

 

TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

 

1.            Bober Konrad

2.            Cech Dawid

3.            Czyż Dariusz

4.            Drewniak Witold

5.            Drzał Andrzej

6.            Łuszcz Grzegorz

7.            Mularz Katarzyna

8.            Pałka Monika

9.            Selwa Iwona

10.          Śliż Michał

11.          Winiarczyk Witold

12.          Baran Grzegorz

13.          Bogdan Marek

14.          Grela Piotr

15.          Klimek Wioletta

16.          Mucha Joanna

17.          Pączka Arkadiusz

18.          Pikor Justyna

19.          Skała Marcin

20.          Ząbik Elżbieta

21.          Siorek Beata

 

KLASA    III  FT

 

WYCHOWAWCA:  ZDZISŁAWA   SANETRA

 

KLASA I i II

 

 

KLASA III

WYCHOWAWCA: KRYSTYNA  RADOMSKA

 

TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

1.            Gołaś Grzegorz

2.            Kustra Anna

3.            Lampart Dominik

4.            Mazur Małgorzata

5.            Piekarz Bernadeta

6.            Poźniak Joanna

7.            Pyziak Paweł

8.            Sosiński Norbert

9.            Siwocha Katarzyna

10.          Stec Marzena

11.          Szczepańska Barbara

 

KLASA    II  ks

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

WYCHOWAWCA: EDYTA KRASAKA

 

SPRZEDAWCA

 

KUCHARZ MAŁEJ GASTRONOMII

1.            Czekański Jakub

2.            Duda Katarzyna

3.            Groszek Magdalena

4.            Kocój Sylwia

5.            Krupa Joanna

6.            Oczoś Karolina

7.            Potyrała Grzegorz

8.            Probola Magdalena

9.            Przybyło Natalia

10.          Puzio Władysław

11.          Safin Marta

12.          Safin Paweł

13.          Staszewska Sylwia

14.          Tatowicz Bartosz

15.          Sitarz Mateusz

16.          Fornal Natalia

17.          Piecuch Anna

1.            Albrzykowska Monika

2.            Borowiak Paulina

3.            Domaradzka Joanna

4.            Flisak Elżbieta

5.            Flisak Sylwia

6.            Gargaś Mateusz

7.            Gaweł Justyna

8.            Klocek Monika

9.            Kot Jakub

10.          Kubala Bernadeta

11.          Oczoś Michał

12.          Pazdan Adam

13.          Selwa Justyna

14.          Sworst Justyna

15.          Waltoś Elżbieta

16.          Wiater Michał

17.          Wilk Grzegorz

18.          Worek Krzysztof

 

KLASA    II  kz

 

WYCHOWAWCA: ALINA SZEMBERSKA-BARAN

 

KUCHARZ MAŁEJ GASTRONOMII

 

1.            Barańska Andżelika

2.            Bąk Grzegorz

3.            Daraż Karolina

4.            Drabicki Krzysztof

5.            Drzał Wioletta

6.            Dziągwa Marcin

7.            Grata Sabina

8.            Hess Agnieszka

9.            Hul Paweł

10.          Jabłoński Paweł

11.          Kopiec Damian

12.          Kosmider Rafał

13.          Nowak Rafał

14.          Ruśnica Anna

15.          Tereszkiewicz Bartłomiej

16.          Urban Magdalena

17.          Dąbek Tomasz

18.          Jakubek Natalia

19.          Kieś Łukasz

20.          Lignarski Jan

21.          Łyko Kamil

22.          Mróz Urszula

23.          Nalepa Paweł

24.          Niemiec Arkadiusz

25.          Osuch Kamil

26.          Pasternak Krystian

27.          Siwiec Kamil

28.          Sport Agata

29.          Świeboda Marcin

30.          Tadala Paweł

31.          Wisz Anita

32.          Łuc Mateusz

33.          Staszczak Wiesław

 

KLASA    III  cp

 

WYCHOWAWCA: KAZIMIERZ LATOCHA

 

PIEKARZ

               

 

CUKIERNIK

1.            Cisło Karol

2.            Dopart Łukasz

3.            Kępa Arkadiusz

4.            Kraska Grzegorz

5.            Litwin Jan

6.            Muszak Dariusz

7.            Ożóg Marcin

8.            Solecki Patryk

9.            Stats Kamil

10.          Warchoł Dariusz

11.          Żak Piotr

1.            Baran Grzegorz

2.            Biedrzycki Daniel

3.            Binduga Grzegorz

4.            Bonowicz Przemysław

5.            Czarnota Damian

6.            Flis Damian

7.            Koba Daniel

8.            Leś Arkadiusz

9.            Orzech Dominik

10.          Pleśniak Jarosław

11.          Szczepański Witold

12.          Zieliński Jakub

13.          Tokarz Jarosław

14.          Stokłosa Adrian

15.          Sasiela Waldemar

 

KLASA    III  cz

 

WYCHOWAWCA: MAŁGORZATA DŁUGOŃ

 

CUKIERNIK

 

1.            Baran Marta

2.            Baran Mirosław

3.            Bober Katarzyna

4.            Bojda Małgorzata

5.            Cisek Ewelina

6.            Grzesik Karolina

7.            Jarosz Alicja

8.            Kowaliło Agnieszka

9.            Lech Katarzyna

10.          Łyszcz Joanna

11.          Majka Sylwia

12.          Ożóg Patrycja

13.          Pączek Natalia

14.          Probola Anna

15.          Skoczylas Joanna

16.          Sobczyk Anna

17.          Stochła Magdalena

18.          Szafran Urszula

19.          Wajda Agnieszka

20.          Walkowicz Joanna

21.          Wróbel Kamila

22.          Płonka Joanna

23.          Rząsa Jagoda

24.          Jurek Rafał

25.          Wilczak Krzysztof