Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska



Archiwum

Rocznik 2008

KLASA    IV  BT

 

TECHNIKUM

 

WYCHOWAWCA: ANNA SPIRAŁA

 

TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

 

1.            Bajda Damian

2.            Bem Katarzyna

3.            Bielecki Karol

4.            Dziadosz Elżbieta

5.            Dziedzic Natalia

6.            Dorosz Anna

7.            Filip Ilona

8.            Golonka Natalia

9.            Grządziel Elżbieta

10.          Jasiewicz Joanna

11.          Kalembiewicz Justyna

12.          Kania Karolina

13.          Kliś Ewa

14.          Konkol Zbigniew

15.          Kuryś Teresa

16.          Lapruse Ewelina

17.          Łyko Wioleta

18.          Pieniążek Sebastian

19.          Prędka Paulina

20.          Pustelak Patrycja

21.          Sasiela Rafał

22.          Sondej Magdalena

23.          Szozda Sylwia

24.          Świeboda Anna

25.          Węgrzyn Agnieszka

26.          Wojtowicz Marcin

27.          Zdun Aneta

28.          Żurek Bartłomiej

29.          Żurek Edyta

30.          Lassota Magdalena

 

KLASA    IV  DT

 

WYCHOWAWCA: BEATA SKOMRA

 

TECHNIK OCHRONY ŚRODOWISKA

 

1.            Bielas Agnieszka

2.            Filip Paulina

3.            Jaworska Anna

4.            Kloc Paulina

5.            Krzyś Alicja

6.            Nieckarz Andżelina

7.            Skupień Agnieszka

8.            Zając Joanna

9.            Babiarz Grzegorz

10.          Bijoś Dariusz

11.          Buczyński Sebastian

12.          Czyrek Grzegorz

13.          Krzyśko Marcin

14.          Łagowski Paweł

15.          Płoch Grzegorz

16.          Rykała Łukasz

17.          Sieczek Rafał

18.          Wąsacz Emil

 

KLASA    IV  KT

 

WYCHOWAWCA: ANNA ULAN

 

KUCHARZ

 

1.            Bodzoń Anna

2.            Kuś Monika

3.            Litwin Celina

4.            Malec Monika

5.            Sitarz Anna

6.            Tomaszek Jolanta

7.            Wlazło Justyna

8.            Wojturska Barbara

9.            Żurek Mariola

10.          Bereś Damian

11.          Bereś Sławomir

12.          Buczek Władysław

13.          Grad Piotr

14.          Grzywacz Paweł

15.          Jaworski Grzegorz

16.          Jabłoński Kamil

17.          Kusz Konrad

18.          Kuźniar Henryk

19.          Pastuła Piotr

20.          Piękoś Tomasz

21.          Pomarański Henryk

22.          Szafer Bartosz

23.          Tereszkiewicz Tomasz

24.          Turczyk Grzegorz

25.          Urbański Maciej

26.          Warchoł Łukasz

27.          Zięba Tomasz

 

KLASA    III  F1

 

WYCHOWAWCA: MAGDALENA TRZASKA

 

TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

 

1.            Buczek Krzysztof

2.            Golec Aneta

3.            Gut Edyta

4.            Hanus Łukasz

5.            Kowal Anna

6.            Kozdraś Elżbieta

7.            Krztoń Ewa

8.            Kuźniar Agnieszka

9.            Ożóg Stanisław

10.          Rogala Justyna

11.          Rydel Anna

12.          Sudoł Jacek

13.          Kida Andrzej

14.          Koszut Łukasz

15.          Kościółek Magdalena

16.          Kozik Paweł

17.          Pociask Arkadiusz

18.          Szczur Tomasz

 

KLASA    III  F2

 

WYCHOWAWCA: MARTA BRUD

 

KUCHARZ

 

1.            Ataman Rafał

2.            Baran Paweł

3.            Buda Monika

4.            Drewniak Ewa

5.            Dziepak Małgorzata

6.            Gugała Karol

7.            Kotlarska Justyna

8.            Kowal Szczepan

9.            Kowal Natalia

10.          Krata Krystian

11.          Maścidło Grzegorz

12.          Müller Sabina

13.          Polak Maciej

14.          Raczak Rafał

15.          Rudka Rafał

16.          Staszewski Łukasz

17.          Warzybok Natalia

18.          Wolański Marcin

19.          Woźniak Tomasz

20.          Wybraniec Natalia

21.          Wyżykowska Katarzyna

22.          Złamaniec Bartosz

23.          Leśniak Piotr

24.          Olak Katarzyna

 

KLASA    II  PL

 

SZKOŁA POLICEALNA

 

WYCHOWAWCAL: MONIKA KLUZ-KULA

 

TECHNIK OCHRONY ŚRODOWISKA

 

1.            Czekaj Piotr

2.            Gaweł Adrianna

3.            Gieroń Maria

4.            Korbecki Mariusz

5.            Kuske Rafał

6.            Kwaśny Jadwiga

7.            Leniart Tomasz

8.            Martowicz Joanna

9.            Nowak Krzysztof

10.          Osetek Katarzyna

11.          Paluch Danuta

12.          Popek Michał

13.          Rupar Paweł

14.          Szeliga Paulina

15.          Szyszka Elżbieta

16.          Twardy Marta

 

KLASA    II  ks

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

 

WYCHOWAWCA: ANNA KOKOSZKA

 

SPRZEDAWCA

 

KUCHARZ MAŁEJ GASTRONOMII

1.            Barszczowski Marcin

2.            Bukała Justyna

3.            Kaczor Natalia

4.            Kluz Justyna

5.            Kuduk Wojciech

6.            Leś Ewa

7.            Rędziniak Agnieszka

8.            Socha Ewelina

9.            Wiśniewska Aleksandra

10.          Wojnar Justyna

11.          Woźna Monika

1.            Bartoń Jakub

2.            Bąk Bartosz

3.            Chwastarz Małgorzata

4.            Cygan Izabela

5.            Gagat Robert

6.            Górak Daniel

7.            Marut Daniel

8.            Mleczko Dorota

9.            Pałka Konrad

10.          Rojek Wojciech

11.          Rzeźnikiewicz Mateusz

12.          Siłka Michał

13.          Socha Urszula

14.          Wiśniowski Grzegorz

15.          Ziaja Paulina

 

KLASA    II  kz

 

WYCHOWAWCA: BEATA KANIA

 

KUCHARZ MAŁEJ GASTRONOMII

 

1.            Baran Maria

2.            Biśto Przemysław

3.            Budnik Paulina

4.            Chmiel Dominik

5.            Cynar Paweł

6.            Domaradzki Dariusz

7.            Dudek Karolina

8.            Furman Paweł

9.            Gil Magdalena

10.          Grzywacz Paulina

11.          Jakubowski Arkadiusz

12.          Kawalec Paulina

13.          Kłeczek Sławomir

14.          Koczarga Sebastian

15.          Kogutek Piotr

16.          Łyczko Ewa

17.          Malak Patryk

18.          Miłek Kamil

19.          Pomykała Bożena

20.          Piziak Mateusz

21.          Rejus Kamil

22.          Solecka Agnieszka

23.          Szalacha Dariusz

24.          Szałęga Karolina

25.          Szyszka Dariusz

26.          Świątek Wojciech

27.          Wilk Gabriel

28.          Dziełak Dawid

 

KLASA    III  cp

 

WYCHOWAWCA: BARBARA BERNAT

 

CUKIERNIK

 

PIEKARZ

1.            Biskup Małgorzata

2.            Cech Darina

3.            Janiszewska Izabela

4.            Kawalec Paulina

5.            Leś Ewelina

6.            Lisek Ewelina

7.            Mazur Izabela

8.            Rzepka Izabela

9.            Stachowiak Wiktor

10.          Zembroń Sylwia

11.          Zygmunt Kamila

1.            Bury Damian

2.            Kaszycka Magdalena

3.            Kowal Marcin

4.            Pastuła Rafał

5.            Paśko Damian

6.            Pyziak Karol

7.            Radwański Marian

8.            Stec Mateusz

9.            Szydełko Antoni

10.          Wojtaszko Witold

 

KLASA    III  cz

 

WYCHOWAWCA: LESZEK SIEŃKO

 

CUKIERNIK

 

1.            Cupryś Joanna

2.            Czopik Wojciech

3.            Duda Justyna

4.            Dziobak Mateusz

5.            Kaczor Paulina

6.            Kloc Kamil

7.            Krawiec Magdalena

8.            Lalicki Jarosław

9.            Łyszcz Rafał

10.          Orzech Adam

11.          Paluch Zbigniew

12.          Pantoł Piotr

13.          Skalska Magdalena

14.          Trojanowski Rafał

15.          Węgrzyn Piotr

16.          Wróbel Agata

17.          Trafidło Karol

18.          Kawalec Natalia