Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska

Archiwum

Rocznik 2006

KLASA    III  Lp

 

LICEUM  PROFILOWANE

 

WYCHOWAWCA: HUBERT CHRUŚCIŃSKI

 

USŁUGOWO-GOSPODARCZY

1.            Chlebica Agnieszka

2.            Cisek Joanna

3.            Dziura Katarzyna

4.            Dubczyk Karolina

5.            Gaweł Adrianna

6.            Głuszak Katarzyna

7.            Grzebyk Katarzyna

8.            Knecht Anna

9.            Kopiec Paulina

10.          Krupa Ewelina

11.          Łoza Katarzyna

12.          Nawój Natalia

13.          Płoszaj Aneta

14.          Piersiak Aneta

15.          Reinert Beata

16.          Słonina Justyna

17.          Szyszka Elżbieta

18.          Żurowska Małgorzata

 

ZARZĄDZANIE INFORMACJĄ

15.          Bierowiec Anna

16.          Drewniak Łukasz

17.          Dutkowski Michał

18.          Franczyk Mateusz

19.          Kisiel Wioletta

20.          Maczuga Mariusz

21.          Ożóg Anna

22.          Paszkowski Jakub

23.          Prokop Justyna

24.          Szeliga Paulina

25.          Tasior Tomasz

26.          Ziemniak Dariusz

 

KLASA    III  F1

 

WYCHOWAWCA: HALINA MACHOWSKA

 

PRODUKCJA PIEKARSKO-CIASTKARSKA

 

1.            Baran Aldona

2.            Bielec Joanna

3.            Biśto Łukasz

4.            Dubczyk Sławomir

5.            Hanus Agata

6.            Jamioł Irena

7.            Kłos Dorota

8.            Koziarz Sławomir

9.            Królicki Sławomir

10.          Kurek Piotr

11.          Lewicka Anna

12.          Maczuga Urszula

13.          Michałów Łukasz

14.          Niedźwiecki Michał

15.          Nowotarski Marek

16.          Ochał Michał

17.          Paluch Danuta

18.          Piskadło Marzena

19.          Reguła Justyna

20.          Szott Kamil

21.          Tereszkiewicz Katarzyna

22.          Weith Wioletta

23.          Wolan Przemysław

24.          Worek Agnieszka

25.          Wójcik Anna

26.          Zdrada Grzegorz

27.          Żarkowski Andrzej

 

KLASA    III  F2

 

WYCHOWAWCA: KRYSTYNA RADOMSKA

 

ŻYWIENIE ZBIOROWE

 

1.            Barczak Kamila

2.            Drożdż Dorota

3.            Grocholska Karolina

4.            Grygar Marzena

5.            Jarosz Agnieszka

6.            Kłeczek Halina

7.            Krawiec Dorota

8.            Łuszczarz Marcin

9.            Mikuśkiewicz Andrzej

10.          Noga Agnieszka

11.          Ożóg Dominika

12.          Paściak Agnieszka

13.          Piwowar Justyna

14.          Pokrywka Paweł

15.          Porada Małgorzata

16.          Raczak Robert

17.          Sączawa Teresa

18.          Smyczek Edyta

19.          Szawan Natalia/TD>

20.          Ślemp Mirosław

21.          Świstak Ewa

22.          Tomoń Iwona

 

KLASA    III  Fh

 

WYCHOWAWCA: IRENA LEWICKA

 

TECHNIK HANDLOWIEC

 

1.            Angowska Beata

2.            Biedrzycka Anna

3.            Bieniek Edyta

4.            Błażejewski Krzysztof

5.            Bober Agnieszka

6.            Buk Sabina

7.            Bukała Katarzyna

8.            Chmiel Agnieszka

9.            Chorzępa Joanna

10.          Cymbalista Barbara

11.          Filip Katarzyna

12.          Góralik Magdalena

13.          Koryl Joanna

14.          Koszela Sylwia

15.          Kwaśniik Zofia

16.          Kuryś Magdalena

17.          Kusz Łukasz

18.          Magoń Anna

19.          Miąsik Łukasz

20.          Motyl Magdalena

21.          Myśliwiec Natalia

22.          Ożóg Grażyna

23.          Pańczak Patrycja

24.          Piersiak Ewelina

25.          Pieta Dawid

26.          Pietraszek Sylwester

27.          Rzeszutek Natalia

28.          Sobczyk Katarzyna

29.          Szuba Jolanta

30.          Trojanowski Łukasz

31.          Wąsik Ewa

32.          Zając Katarzyna

 

KLASA    IV  B1

 

WYCHOWAWCA: PAWEŁ MUSZYŃSKI

 

TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

 

1.            Barczak Agnieszka

2.            Bem Justyna

3.            Bielecki Mariusz

4.            Dziak Mariusz

5.            Kądziołka Diana

6.            Klis Justyna

7.            Kłak Waldemar

8.            Kowal Radosław

9.            Kociuba Paulina

10.          Marchewka Wojciech

11.          Martyka Konrad

12.          Niemiec Tomasz

13.          Trzyna Agnieszka

14.          Szopa Lucyna

15.          Marut Krzysztof

16.          Ożóg Marcin

17.          Ożóg Sylwia

18.          Paczkowska Agata

19.          Rzepka Sylwia

20.          Sala Dariusz

21.          Sala Małgorzata

22.          Sobkowicz Anna

23.          Szczęch Jacek

24.          Szpala Dominika

25.          Szubart Tomasz

26.          Szyłobryt Bartłomiej

27.          Wielgos Magdalena

28.          Zawiło Edyta

29.          Ziaja Magdalena

 

KLASA    IV  B2

 

WYCHOWAWCA: URSZULA JAREK

 

TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

 

1.            Babiarz Justyna

2.            Bogdan Natalia

3.            Czach Iwona

4.            Drzał Magdalena

5.            Dziura Justyna

6.            Gargaś Magdalena

7.            Gawlicki Piotr

8.            Gromada Marcin

9.            Homik Tomasz

10.          Kłosek Joanna

11.          Kobylarz Małgorzata

12.          Kozieł Rafał

13.          Kruczek Agnieszka

14.          Kruczek Małgorzata

15.          Lis Daniel

16.          Romb Bernadeta

17.          Sitarz Piotr

18.          Skiba Dariusz

19.          Słoboda Katarzyna

20.          Stawarz Renata

21.          Wawrzaszek Zuzanna

22.          Wojtas Kamil

23.          Wróbel Katarzyna

24.          Zabłocki Tomasz

 

KLASA  POLICEALNA

 

OPIEKUN: MAŁGORZATA WOJTALA

 

TECHNIK OCHRONY ŚRODOWISKA

 

1.            Antoniewska Maja

2.            Bała Michał

3.            Dzięgiel Ewelina

4.            Gielarowski Seweryn

5.            Gorczyca Ewelina

6.            Kawa Łukasz

7.            Kowal Andrzej

8.            Kret Dawid

9.            Łoza Urszula

10.          Moskwa Jowita

11.          Motyl Małgorzata

12.          Nędza Edyta

13.          Rejment Joanna

14.          Rozborska Joanna

15.          Salach Magdalena

16.          Siuciak Anna

17.          Szałęga Katarzyna

18.          Szczepanik Anna

19.          Sliż Magdalena

 

KLASA    III  cz

 

WYCHOWAWCA: WOJCIECH SZCZYGIELSKI

 

CUKIERNIK

 

1.            Cisek Grzegorz

2.            Czarnik Maria

3.            Czarnik Katarzyna

4.            Drzał Adam

5.            Gaweł Magdalena

6.            Jakubski Krzysztof

7.            Kocur Maria

8.            Kowaliło Anna

9.            Krzanowski Marcin

10.          Kustra Anna

11.          Litwin Jacek

12.          Miroś Katarzyna

13.          Nowak Michał

14.          Paściak Bożena

15.          Połciewicz Magdalena

16.          Poźniak Joanna

17.          Prokopiec Magdalena

18.          Pruchnik Beata

19.          Pytko Natalia

20.          Rak Sylwester

21.          Stec Marzena

22.          Ślęczka Bożena

23.          Tasior Agata

24.          Wiącek Tomasz

25.          Wołczańska Karolina

26.          Zamorski Krzysztof

27.          Zieliński Damian

 

KLASA    II  kz

 

WYCHOWAWCA: EDYTA KRASKA

 

KUCHARZ MAŁEJ GASTRONOMII

 

1.            Baran Grzegorz

2.            Bachórz Sebastian

3.            Bogdan Marek

4.            Czarnik Paweł

5.            Czyż Dariusz

6.            Dominiak Tomasz

7.            Drewniak Witold

8.            Gdowik Barbara

9.            Gurgacz Krzysztof

10.          Kaczkowski Radomir

11.          Kłosek Sylwia

12.          Mazur Marcin

13.          Pasternak Grzegorz

14.          Pączka Arkadiusz

15.          Pięciak Grzegorz

16.          Ryczywół Piotr

17.          Rzeźnik Dariusz

18.          Świeca Damian

19.          Świniuch Ewa

20.          Winiarczyk Witold

21.          Winiarska Beata

22.          Zając Paweł

 

KLASA    III  pz

 

WYCHOWAWCA: KAZIMIERZ LATOCHA

 

PIEKARZ

 

1.            Biesiada Jan

2.            Bocek Karol

3.            Cupryś Łukasz

4.            Czarnik Kazimierz

5.            Janik Łukasz

6.            Kędzior Mariusz

7.            Kłeczek Tomasz

8.            Kubiś Adam

9.            Kuduk Paweł

10.          Lampart Dominik

11.          Oraczko Piotr

12.          Pasierb Łukasz

13.          Porosło Łukasz

14.          Pyziak Paweł

15.          Sasiela Andrzej

16.          Suszek Krzysztof

17.          Szkoła Krzysztof

18.          Ślęczka Robert

19.          Tłuczek Łukasz

20.          Tuczyński Damian

21.          Widak Łukasz

22.          Wróbel Marcin

23.          Zdąbłarz Sławomir