Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska



Archiwum

Rocznik 2005

KLASA    V  B1

 

TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

 

WYCHOWAWCA: JANINA RĄCZY

 

1.            Bała  Sabina

2.            Bałchan  Agata

3.            Bielenda  Barbara

4.            Bojda  Bożena

5.            Bukała  Danuta

6.            Hundz  Karolina

7.            Jakóbek  Izabela

8.            Kaczor  Katarzyna

9.            Kołodziej  Anna

10.          Kołodziej  Jan

11.          Komorowski  Dawid

12.          Kozyra  Dominik

13.          Lassota  Ewelina

14.          Lewicka  Iwona

15.          Lubas  Agnieszka

16.          Miazga  Zofia

17.          Mierzwa  Justyna

18.          Młodecki  Jarosław

19.          Nogaj  Katarzyna

20.          Organiściach  Piotr

21.          Pastuła  Justyna

22.          Pikor  Anna

23.          Przybyło  Magdalena

24.          Sierżęga  Damian

25.          Straub  Monika

26.          Strzemecka  Agnieszka

27.          Szuberla  Ewa

28.          Żak  Paulina

 

KLASA    V  B2

 

TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

 

WYCHOWAWCA: RAFAŁ KANIA

 

1.            Bogdan  Andżelika

2.            Budnik  Marcin

3.            Cwynar  Beata

4.            Dzięgło  Beata

5.            Guściora  Paweł

6.            Hulak  Katarzyna

7.            Kawalec  Dorota

8.            Kmiotek  Joanna

9.            Kornecki  Marcin

10.          Lech  Artur

11.          Majka  Agata

12.          Pasterz  Daniel

13.          Pastuła  Małgorzata

14.          Paściak  Iwona

15.          Pieniążek  Elżbieta

16.          Pilecki  Grzegorz

17.          Płoch  Magdalena

18.          Pustelak  Andrzej

19.          Rymut  Sławomir

20.          Sieńko  Jakub

21.          Szczypek  Anna

22.          Szuberla  Grzegorz

23.          Trawka  Justyna

24.          Ząbek  Justyna

 

KLASA    III  lp

 

LICEUM PROFILOWANE

 

WYCHOWAWCA: STANISŁAWA SIWIEC

 

1.            Antoniewska  Maja

2.            Ataman  Damian

3.            Bała  Michał

4.            Brydak  Hubert

5.            Gąsior  Judyta

6.            Grata  Jadwiga

7.            Kot  Agnieszka

8.            Kowal  Andrzej

9.            Kozłowski  Łukasz

10.          Kret  Dawid

11.          Krzanowska  Paulina

12.          Kudła  Marek

13.          Kuźniar  Łukasz

14.          Moskwa  Jowita

15.          Motyl  Małgorzata

16.          Pietras  Katarzyna

17.          Pięciak  Bernadeta

18.          Radoń  Monika

19.          Rejment  Joanna

20.          Rela  Joanna

21.          Salach  Magdalena

22.          Sokołowska  Urszula

23.          Śliż  Magdalena

24.          Tasior  Marzena

25.          Tomaka  Natalia

26.          Ulanowska  Katarzyna

27.          Wojtas  Katarzyna

28.          Żaczek  Dorota

 

KLASA    III  F1

 

TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI, PRODUKCJA PIEKARSKO-CIASTKARSKA

 

WYCHOWAWCA: WANDA KOT

 

1.            Baran  Dariusz

2.            Banaś  Daniel

3.            Bator  Krzysztof

4.            Cieszyński  Sławomir

5.            Duliński  Łukasz

6.            Gielarowski  Karol

7.            Hudzik  Łukasz

8.            Kasiak  Paweł

9.            Kataniak  Rafał

10.          Kawalec  Lucjan

11.          Kluz  Monika

12.          Kubas  Anna

13.          Kunysz  Andrzej

14.          Łoza  Grzegorz

15.          Materna  Grzegorz

16.          Miałkowska  Anna

17.          Micek  Edyta

18.          Miś  Tomasz

19.          Nowak  Artur

20.          Pieczonka  Marzena

21.          Pierucha  Magdalena

22.          Pilip  Tomasz

23.          Połaniecka  Anna

24.          Półchłopek  Grzegorz

25.          Przybyło  Michał

26.          Ryczek  Paweł

27.          Słonina  Michał

28.          Szyszka  Małgorzata

29.          Tabisz  Marcin

30.          Wacławek  Krzysztof

 

KLASA    III  F2

TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

ŻYWIENIE ZBIOROWE

 

WYCHOWAWCA: HALINA PILCH

 

1.            Bojda  Marcin

2.            Chromik  Teresa

3.            Cisło-Kalandyk  Joanna

4.            Dec  Kinga

5.            Gierlak  Agnieszka

6.            Głazowski  Grzegorz

7.            Hul  Grzegorz

8.            Jaśniaczek  Anna

9.            Kasiak  Grzegorz

10.          Konefał  Jerzy

11.          Krzanowska  Beata

12.          Książek  Mariusz

13.          Kurdziel  Krystyna

14.          Łyszczarz  Marcin

15.          Niemiec  Paweł

16.          Nowak  Piotr

17.          Olejarz  Mariusz

18.          Paściak  Justyna

19.          Pępek  Andrzej

20.          Piwko  Marcin

21.          Pociask  Małgorzata

22.          Ryś  Daniel

23.          Rząsa  Renata

24.          Rzepka  Daniel

25.          Salwiak  Barbara

26.          Sitek  Ewelina

27.          Sowa  Elżbieta

28.          Stanio  Krzysztof

29.          Stanisławczyk  Monika

30.          Tarnawska  Katarzyna

31.          Walas  Agnieszka

32.          Wesół  Ewelina

 

KLASA    III  F3

 

TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

PRODUKCJA PIEKARSKO-CIASTKARSKA

 

WYCHOWAWCA: AGNIESZKA TABASZ

 

1.            Bober  Anna

2.            Bąski  Maciej

3.            Buż  Elżbieta

4.            Czyrwik  Dawid

5.            Dobosz  Mariusz

6.            Górecki  Marek

7.            Grzebyk  Rafał

8.            Kąkol  Agata

9.            Kubas  Sebastian

10.          Kujawa  Ewelina

11.          Kukułka  Marcin

12.          Lachcik  Sabina

13.          Lepionka  Paweł

14.          Mścisz  Irena

15.          Nowak  Anna

16.          Rachwał  Łukasz

17.          Sajdak  Barbara

18.          Sobczyk  Mateusz

19.          Stupak  Joanna

20.          Ślęzak  Urszula

21.          Tokarz  Edyta

22.          Ziobro  Dominik

23.          Żmuda  Agnieszka

 

KLASA    III  cz

 

CUKIERNIK

 

WYCHOWAWCA: MAŁGORZATA PABJAŃSKA

 

1.            Czeluśniak  Renata

2.            Dec  Anna

3.            Florczak  Justyna

4.            Gębuś  Dominika

5.            Golonka  Kamila

6.            Gruba  Agnieszka

7.            Kaplita  Agnieszka

8.            Kiełb  Magdalena

9.            Krzyż  Monika

10.          Kowal  Anna

11.          Kozdraś  Elżbieta

12.          Łapczyńska  Aldona

13.          Łuszczek  Teresa

14.          Małecka  Joanna

15.          Miłek  Łukasz

16.          Musiał  Łukasz

17.          Ożóg  Stanisław

18.          Paśko  Paulina

19.          Pierzchała  Jakub

20.          Pięta  Agnieszka

21.          Pracz  Sebastian

22.          Rak  Jakub

23.          Rogala  Elżbieta

24.          Słowik  Andrzej

25.          Szostek  Barbara

26.          Witalec  Leszek

27.          Ziaja  Michał

 

KLASA    II  kz

 

KUCHARZ MAŁEJ GASTRONOMII

 

WYCHOWAWCA: BARBARA   BERNAT

 

1.            Baran  Paweł

2.            Bieda  Joanna

3.            Bojda  Ewelina

4.            Buczek  Ewelina

5.            Djaczek  Sylwia

6.            Drewniak  Ewa

7.            Drzał  Beata

8.            Dworak  Wojciech

9.            Dziadzio  Paweł

10.          Dziura  Piotr

11.          Grzebyk  Dorota

12.          Grzesik  Łukasz

13.          Hul  Piotr

14.          Janik  Joanna

15.          Kowal  Szczepan

16.          Kręcidło  Mateusz

17.          Kurpiel  Paweł

18.          Kuszek  Bogdan

19.          Marszałek  Rafał

20.          Mularz  Jadwiga

21.          Müller  Sabina

22.          Nowak  Jacek

23.          Peszko  Sebastian

24.          Pietras  Łukasz

25.          Raczak  Rafał

26.          Sarzyńska  Ewelina

27.          Staszewski  Łukasz

28.          Stawicka  Urszula

29.          Szeliga  Krzysztof

30.          Suszek  Grzegorz

31.          Świgoń  Mateusz

32.          Trzyna  Paweł

33.          Warzybok  Natalia

34.          Wyżykowska  Katarzyna

 

KLASA    III  pc

 

OPERATOR MASZYN

I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO

 

WYCHOWAWCA: JAN WANIC

 

1.            Bąk  Aneta

2.            Drozdowski  Daniel

3.            Ferenc  Krzysztof

4.            Fudali  Piotr

5.            Koryl  Artur

6.            Kozik  Paweł

7.            Kozik  Piotr

8.            Moskal  Ewelina

9.            Nowicki  Grzegorz

10.          Łyszczek  Paweł

11.          Oczoś  Grzegorz

12.          Pelc  Sławomir

13.          Pociask  Arkadiusz

14.          Półtorak  Edyta

15.          Rusin  Jadwiga

16.          Schab  Barbara

17.          Stec  Adam

18.          Stec  Renata

19.          Szczur  Tomasz

20.          Ślączka  Krystyna

21.          Wakuła  Mirosław