Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska

Archiwum

Rocznik 2004

KLASA    V  B1

 

TECHNIK  TECHNOLOGII  ŻYWNOŚCI

 

WYCHOWAWCA: KATARZYNA KOZIMOR

 

1.            Apriasz  Ewelina

2.            Bazanowska  Anna

3.            Brylewska  Anna

4.            Cioch  Elżbieta

5.            Czuma  Marcin

6.            Cyrek  Aneta

7.            Dobosz  Anna

8.            Drzał  Ewelina

9.            Drzał  Kinga

10.          Gruba  Dorota

11.          Jakim  Ewelina

12.          Jakubowska  Izabela

13.          Kowal  Wojciech

14.          Kowalska  Monika

15.          Kuta  Agnieszka

16.          Lachcik  Agnieszka

17.          Małecka  Anna

18.          Molenda  Aneta

19.          Mlaś  Ewa

20.          Miazga  Aneta

21.          Ożóg  Joanna

22.          Ożóg  Małgorzata

23.          Pelc  Daria

24.          Rogóz  Aneta

25.          Rusin  Michalina

26.          Stępak  Marcin

27.          Szantula  Katarzyna

28.          Toczek  Iwona

29.          Walawender  Łukasz

30.          Warzocha  Ewelina

31.          Waszczak  Jadwiga

32.          Zając  Radosław

 

KLASA    V  B2

 

TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

 

WYCHOWAWCA: KATARZYNA KOLBUSZ

 

1.            Adamiec  Agnieszka

2.            Ciejka  Tomasz

3.            Czarnik  Maciej

4.            Dec  Urszula

5.            Domagała  Emil

6.            Głuszczyk  Elżbieta

7.            Jasik  Karol

8.            Jastrzębska  Barbara

9.            Kloc  Aneta

10.          Król  Justyna

11.          Kruczek  Elżbieta

12.          Kucharzyk  Agata

13.          Łyczko  Barbara

14.          Majchrowicz  Dominika

15.          Nowak  Barbara

16.          Płonka  Izabela

17.          Piątek  Tomasz

18.          Rogala  Małgorzata

19.          Sarna  Katarzyna

20.          Siorek  Ewelina

21.          Szczepan  Michał

22.          Skarbowska  Iwona

23.          Ślęzak  Anna

24.          Tomaka  Elżbieta

25.          Wikosz  Szymon

26.          Wybraniec  Urszula

27.          Wojciechowska  Anna

28.          Wójcik  Agnieszka

 

KLASA    V  D

 

TECHNIK OCHRONY ŚRODOWISKA

 

WYCHOWAWCA: MAŁGORZATA WOJTALA

 

1.            Borek  Maciej

2.            Brudz  Irena

3.            Dziak  Katarzyna

4.            Goral  Marcin

5.            Guz  Justyna

6.            Jodłowski  Łukasz

7.            Kamińska  Kamila

8.            Kamiński  Marek

9.            Kloc  Karolina

10.          Kowalski  Dariusz

11.          Kręcidło  Tomasz

12.          Marek  Barbara

13.          Mazan  Łukasz

14.          Nazimek  Mariusz

15.          Nieckarz  Magdalena

16.          Orzech  Piotr

17.          Ossoliński  Karol

18.          Pełka  Bernadeta

19.          Pietraszek  Joanna

20.          Płoch  Mieczysław

21.          Puziewicz  Jolanta

22.          Reguła  Aneta

23.          Rejman  Roman

24.          Sikora  Joanna

25.          Sondej  Marta

26.          Świątek  Marek

27.          Świder  Monika

28.          Świtaj  Monika

29.          Szyszka  Aneta

30.          Tytko  Krystian

 

KLASA    IV  E2

 

LICEUM TECHNICZNE

PROFIL CHEMICZNY

 

WYCHOWAWCA: STANISŁAWA RÓŻOWICZ

 

1.            Buczak  Beata

2.            Cyma  Ewa

3.            Czudec  Marta

4.            Kawalec  Daniel

5.            Knyżewska  Patrycja

6.            Kondracki  Łukasz

7.            Kornak  Beata

8.            Kret  Józefa

9.            Łach  Bernadeta

10.          Łyczko  Agnieszka

11.          Łyszczarz  Wojciech

12.          Mróz  Dominika

13.          Nowak  Paulina

14.          Olejarz  Agnieszka

15.          Ożóg  Justyna

16.          Poźniak  Ewelina

17.          Pruchnik  Anna

18.          Rabczak  Dorota

19.          Raczak  Karol

20.          Rzeszutek  Agnieszka

21.          Sokołowska  Aniela

22.          Sroka  Justyna

23.          Szalacha  Wioletta

 

KLASA    IV  E3

 

LICEUM TECHNICZNE

PROFIL: KSZTAŁTOWANIE ŚRODOWISKA

 

WYCHOWAWCA: ANNA SAMOLEJ

 

1.            Ataman  Ewelina

2.            Augustyn  Jakub

3.            Bachórz  Joanna

4.            Duda  Tomasz

5.            Dziedzic  Katarzyna

6.            Gąska  Agnieszka

7.            Grys  Aneta

8.            Jabłońska  Bernadeta

9.            Jacek  Barbara

10.          Koszela  Agnieszka

11.          Kręcidło  Agnieszka

12.          Kwaśna  Iwona

13.          Magiera  Krzysztof

14.          Misiewicz  Anna

15.          Nowak  Paulina

16.          Osypka  Agnieszka

17.          Piersiak  Marek

18.          Piętowska  Dominika

19.          Popek  Michał

20.          Przybyło  Dorota

21.          Rec  Anna

22.          Reguła  Anna

23.          Skawińska  Justyna

24.          Skrabucha  Barbara

25.          Smalarz  Marzena

26.          Sowa  Joanna

27.          Szostek  Renata

28.          Świder  Paweł

29.          Świgoń  Michał

30.          Tomaka  Sylwia

31.          Trzyna  Piotr

32.          Wiącek  Anna

33.          Wiethy  Marcin

34.          Ząbczyk  Natalia

 

KLASA    III  F1

 

TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

 

WYCHOWAWCA: ZDZISŁAWA SANETRA

 

1.            Anyszek  Magdalena

2.            Chuchla  Bogumiła

3.            Chorzępa  Alicja

4.            Dolińska  Małgorzata

5.            Dubiel  Damian

6.            Franczykowska  Monika

7.            Głuszczyk  Katarzyna

8.            Gorzelany  Przemysław

9.            Kosturek  Agata

10.          Krupa  łukasz

11.          Krzanowska  Monika

12.          Motyka  Jolanta

13.          Piasecki  Grzegorz

14.          Rzeszutek  Kamil

15.          Sołtys  Ewelina

16.          Struk  Marzena

17.          Szalacha  Agnieszka

18.          Wojciszyn  Waldemar

19.          Zajor  Adam

 

KLASA    III  F2

 

TECHNIK ŻYWIENIA ZBIOROWEGO

 

WYCHOWAWCA: ANNA ULAN

 

1.            Borek  Wojciech

2.            Broda  Mariusz

3.            Cag  Paweł

4.            Drozd  Piotr

5.            Gosławska  Magdalena

6.            Graboś  Aneta

7.            Hagdej  Marcin

8.            Janda  Sławomir

9.            Konkol  Sebastian

10.          Kustra  Elżbieta

11.          Lęcznar  Urszula

12.          Mroczkowski  Jacek

13.          Mularz  Adam

14.          Najda  Magdalena

15.          Płachta  Daniel

16.          Pokrywka  Ewa

17.          Salwiak  Anna

18.          Steliga  Ewa

19.          Szura  Ilona

20.          Szybisty  Anna

21.          Telega  Iwona

22.          Wiśniowska  Renata

23.          Woźniak  Paweł

24.          Drozd  Ewelina

25.          Mac  Monika

 

KLASA    III  F3

 

TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

 

WYCHOWAWCA: LESZEK SIEŃKO

 

1.            Bogaczyk  Dawid

2.            Cendrowicz  Marcin

3.            Chemski  Mirosław

4.            Dejnaka  Maciej

5.            Drąg  Monika

6.            Dziura  Piotr

7.            Grabowski  Grzegorz

8.            Hołdys  Adrian

9.            Kłoda  Irmina

10.          Kobylarz  Wojciech

11.          Krawczyk  Arkadiusz

12.          Kubala  Beata

13.          Kwaterczak  Paweł

14.          Noworol  Sulika

15.          Piestrzak  Agnieszka

16.          Pomykała  Katarzyna

17.          Staniek  Marzena

18.          Żołądek  Katarzyna

 

KLASA    III  Fh

 

TECHNIK HANDLOWIEC

 

WYCHOWAWCA: MARTA BAR-ZAMOYSKA

 

1.            Banaś  Rafał

2.            Bury  Iwona

3.            Gac  Łukasz

4.            Gil  Anna

5.            Kusik  Anna

6.            Kwas  Katarzyna

7.            Kwiatkowska  Klaudyna

8.            Liszcz  Marta

9.            Liszcz  Monika

10.          Majchrowska  Bernadeta

11.          Małnowicz  Katarzyna

12.          Ochal  Aleksandra

13.          Piątek  Magdalena

14.          Przybyło  Dorota

15.          Tomaszek  Agnieszka

16.          Warzocha  Piotr

 

KLASA    II  K

 

KUCHARZ MAŁEJ GASTRONOMII

 

WYCHOWAWCA: MARTA WIŚNIEWSKA

 

1.            Buczek  Ewelina

2.            Buczek  Rafał

3.            Djaczek  Sylwia

4.            Drąg  Tomasz

5.            Dec  Urszula

6.            Kalembkiewicz  Dawid

7.            Kozdraś  Łukasz

8.            Lichoń  Łukasz

9.            Lipiński  Adam

10.          Machowska  Katarzyna

11.          Mazur  Rafał

12.          Niedziałek  Sebastian

13.          Paluch  Ewa

14.          Piasecka  Monika

15.          Pikor  Katarzyna

16.          Puc  Michał

17.          Pyziak  Sławomir

18.          Skupień  Agata

19.          Szeliga  Monika

20.          Toczek  Marzena

21.          Wisz  Ewelina

22.          Wolańska  Justyna

23.          Zamorski  Michał

24.          Zawidlak  Mirosław