Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska



Archiwum

Rocznik 2003

KLASA    V  B1

 

SPECJALIZACJA: PRZETWÓRSTWO MLECZARSKIE

PRODUKCJA PIEKARSKO-CIASTKARSKA

ANALIZA ŚRODKÓW SPOŻYWCZYCH

 

WYCHOWAWCA: BEATA PYZIAK

 

1.            Borowiec  Sabina

2.            Drewniak  Magdalena

3.            Drzał  Tomasz

4.            Gąska  Krzysztof

5.            Grzywacz  Magdalena

6.            Kawalec  Tomasz

7.            Kiszka  Piotr

8.            Kubiś  Magdalena

9.            Kukiełka  Sylwia

10.          Mendak  Tomasz

11.          Micał  Anna

12.          Nabożna  Dorota

13.          Nowak  Daniel

14.          Ożóg  Sławomir

15.          Pastuła  Beata

16.          Pieniążek  Lucyna

17.          Pukała  Anna

18.          Sopata  Piotr

19.          Szczepanik  Joanna

20.          Szyszka  Magdalena

21.          Świątek  Paweł

22.          Tereba  Elżbieta

23.          Tomaszek  Bożena

24.          Trunkwalter  Marzena

25.          Wilczak  Łukasz

26.          Winiarski  Mariusz

27.          Wróbel  Mirosław

 

KLASA    V  B2

 

SPECJALIZACJA: PRZETWÓRSTWO MLECZARSKIE

PRODUKCJA PIEKARSKO-CIASTKARSKA

ANALIZA ŚRODKÓW SPOŻYWCZYCH

 

WYCHOWAWCA: KATARZYNA DAWIDOWSKA, TERESA BUGAJSKA

 

1.            Bieszczad  Katarzyna

2.            Burdaś  Iwona

3.            Choma  Magdalena

4.            Drąg  Marta

5.            Dubczyk  Edyta

6.            Gmyrek  Agnieszka

7.            Goclon  Agnieszka

8.            Goclon  Ewa

9.            Grys  Agnieszka

10.          Hajder  Ewa

11.          Janusz  Małgorzata

12.          Kocur  Agnieszka

13.          Kowalska  Ewelina

14.          Kret  Elżbieta

15.          Liszcz  Agnieszka

16.          Maślak  Elżbieta

17.          Mierzwa  Dorota

18.          Paśko  Urszula

19.          Południak  Agnieszka

20.          Sałek  Paulina

21.          Sądej  Celina

22.          Sołtys  Urszula

23.          Stelmach  Agnieszka

24.          Szopa  Magdalena

25.          Trąd  Magdalena

26.          Waltoś  Beata

 

KLASA    V  D

 

ZAWÓD: TECHNIK OCHRONY ŚRODOWISKA

 

WYCHOWAWCA: JOANNA KĘDZIOR

 

1.            Biśto  Sławomir

2.            Ciołek  Sabina

3.            Czach  Waldemar

4.            Dobrowolska  Sylwia

5.            Dziaduch  Bernadeta

6.            Dziarmaga  Łukasz

7.            Fornal  Dorota

8.            Jabłońska  Joanna

9.            Kędzior  Grzegorz

10.          Kisiel  Magdalena

11.          Kloc  Anna

12.          Kobiałka  Dominika

13.          Król  Agnieszka

14.          Kukułka  Justyna

15.          Miś  Michał

16.          Nowicka  Iwona

17.          Piłat  Magdalena

18.          Początko  Sabina

19.          Polak  Ewelina

20.          Skuba  Beata

21.          Sowa  Benedykt

22.          Szpiech  Elżbieta

23.          Szpyrka  Joanna

24.          Środoń  Magdalena

25.          Tabiś  Tomasz

26.          Tondera  Bernadeta

27.          Uchman  Wioletta

28.          Walus  Edyta

29.          Wdowik  Michał

30.          Woźniak  Tomasz

31.          Woźny  Artur

32.          Zdziarska  Ewa

 

KLASA    IV  E1

 

LICEUM TECHNICZNE

PROFIL:  ROLNICZO-SPOŻYWCZY

 

WYCHOWAWCA: EWA WOŹNIAK

 

1.            Bomba  Anna

2.            Chmiel  Anna

3.            Cisło  Magdalena

4.            Czach  Joanna

5.            Drzał  Łukasz

6.            Grodecki  Łukasz

7.            Gromek  Agata

8.            Janusz  Agnieszka

9.            Kogut  Katarzyna

10.          Kogut  Natalia

11.          Kopiec  Krystian

12.          Kot  Iwona

13.          Kotula  Magdalena

14.          Kubas  Edyta

15.          Kunas  Edyta

16.          Kunysz  Gabriela

17.          Majcher  Joanna

18.          Matula  Jolanta

19.          Miąsik  Paulina

20.          Szczepańska  Anna

21.          Tasior  Marzena

22.          Zając  Anna

 

KLASA    IV  E2

 

LICEUM TECHNICZNE

PROFIL: CHEMICZNY

 

WYCHOWAWCA: MARIA LASEK

 

1.            Bielenda  Magdalena

2.            Bieleń  Krystyna

3.            Bonowicz  Dorota

4.            Drzał  Anna

5.            Gajdek  Joanna

6.            Homa  Dariusz

7.            Krzyśko  Lucyna

8.            Kuźniar  Monika

9.            Nawój  Danuta

10.          Pałac  Iwona

11.          Pelc  Elżbieta

12.          Pluta  Małgorzata

13.          Rumak  Bernadeta

14.          Surowiec  Monika

15.          Szeremeta  Magdalena

16.          Szerszeń  Karolina

17.          Turek  Justyna

18.          Wiśniowska  Marzena

 

KLASA    III  F1

 

SPECJALIZACJA: PRODUKCJA PIEKARSKO-CIASTKARSKA

 

WYCHOWAWCA: BARBARA BERNAT

 

1.            Czeluśniak  Agnieszka

2.            Dąbrowska  Dominika

3.            Deszcz  Dawid

4.            Drozd  Ewa

5.            Gierlach  Krzysztof

6.            Goclon  Elżbieta

7.            Kargol  Bartosz

8.            Kataniak  Krzysztof

9.            Kłos  Kornelia

10.          Komaryczko  Piotr

11.          Krupa  Grzegorz

12.          Kurzac  Sylwia

13.          Lasota  Bernadeta

14.          Leniart  Janusz

15.          Mita  Beata

16.          Niemiec  Paweł

17.          Orłowska  Małgorzata

18.          Pietryka  Piotr

19.          Prokop  Małgorzata

20.          Rachwał  Barbara

21.          Stańko  Magdalena

22.          Staszowski  Krzysztof

23.          Szydełko  Andrzej

24.          Szymański  Bogdan

25.          Trojanowska  Dorota

26.          Woźny  Łukasz

27.          Wróblewska  Bernadeta

28.          Zamorska  Agnieszka

29.          Zembroń  Maciej

 

KLASA    III  F2

 

SPECJALNOŚĆ: ŻYWIENIE ZBIOROWE

 

WYCHOWAWCA: BEATA SKOMRA

 

1.            Bednarz  Jolanta

2.            Białek  Marzena

3.            Chmaj  Małgorzata

4.            Drabicka  Małgorzata

5.            Dypa  Łuksz

6.            Karakuła  Mariusz

7.            Krztoń  Anna

8.            Lekki  Mirosław

9.            Litwin  Maria

10.          Marszał  Monika

11.          Murias  Joanna

12.          Niezgoda  Mariusz

13.          Olejarz  Marcin

14.          Pięciak  Barbara

15.          Piwko  Danuta

16.          Przybyło  Barbara

17.          Rak  Anna

18.          Rykała  Marcin

19.          Sączawa  Małgorzata

20.          Sitarz  Justyna

21.          Stec  Edyta

22.          Walczyk  Michał

23.          Wdowik  Paulina

24.          Wojnar  Marzena

25.          Żelazo  Maciej

 

KLASA    III  F3

 

SPECJALIZACJA: PRZETWÓRSTWO MLECZARSKIE (1.-14.)

PRODUKCJA PIEKARSKO-CIASTKARSKA (15.-27.)

 

WYCHOWAWCA: ANDRZEJ JARZĄBEK

 

1.            Błażej  Ewa

2.            Bojda  Dawid

3.            Gdula  Marzena

4.            Klęsk  Iwona

5.            Littwitz  Anna

6.            Płaza  Marta

7.            Skuba  Marcin

8.            Stańczuk  Sławomir

9.            Szeliga  Michał

10.          Piędel  Małgorzata

11.          Wolska  Barbara

12.          Wójcicka  Iwona

13.          Zima  Bernadetta

14.          Żelazo  Tomasz

15.          Cisek  Maria

16.          Gąska  Agnieszka

17.          Hul  Paweł

18.          Majewska  Małgorzata

19.          Malec  Maciej

20.          Molęda  Marcin

21.          Niemiec  Piotr

22.          Pełka  Bogusława

23.          Szura  Marcin

24.          Szydełko  Grzegorz

25.          Trzyna  Renata

26.          Wąsik  Jacek

27.          Wisz  Beata

 

KLASA    III  Fh

 

SPECJALIZACJA:  TECHNIK HANDLOWIEC

 

WYCHOWAWCA: IWONA KOŁTON-TURNAU

 

1.            Babiarz  Beata

2.            Baran  Monika

3.            Bednarska  Izabela

4.            Chorzępa  Marta

5.            Cynar  Tomasz

6.            Czyż  Dominika

7.            Dulińska  Anna

8.            Głowiak  Dorota

9.            Groszek  Renata

10.          Grys  Lidia

11.          Jakubczyk  Katarzyna

12.          Krupa  Iwona

13.          Łukasz  Agnieszka

14.          Maciołek  Elżbieta

15.          Mazurkiewicz  Beata

16.          Mięsowicz  Barbara

17.          Niemiec  Agnieszka

18.          Nizioł  Katarzyna

19.          Obacz  Barbara

20.          Ossolińska  Joanna

21.          Ostyńska  Anna

22.          Pierzchała  Iwona

23.          Podlesiecka  Monika

24.          Rużyła  Justyna

25.          Rzucidło  Agnieszka

26.          Sikora  Urszula

27.          Stasiak  Katarzyna

28.          Szmulik  Małgorzata

29.          Szpilman  Justyna

30.          Warzocha  Marzena

31.          Ziemniak  Marzena

32.          Zięba  Katarzyna

33.          Żak  Anna

 

KLASA    III  K

 

ZAWÓD:  KUCHARZ

 

WYCHOWAWCA: MARIAN KRUCZEK

 

1.            Antosik  Anna

2.            Antosik  Stanisław

3.            Antosik  Urszula

4.            Barczak  Kamila

5.            Bator  Barbara

6.            Brzeziński  Rafał

7.            Djaczek  Magdalena

8.            Domin  Bożena

9.            Draus  Małgorzata

10.          Gacek  Kamil

11.          Grocholska  Karolina

12.          Grygar  Marzena

13.          Kondracka  Małgorzata

14.          Kondras  Paweł

15.          Kornak  Ewelina

16.          Krupa  Ewelina

17.          Kubas  Tomasz

18.          Kusz  Edyta

19.          Łyko  Izabela

20.          Mikuśkiewicz  Andrzej

21.          Pokrywka  Paweł

22.          Raczak  Robert

23.          Ruszel  Mateusz

24.          Rzezicki  Kamil

25.          Sapuła  Teresa

26.          Sączawa  Teresa

27.          Smyczek  Edyta

28.          Sroka  Grzegorz

29.          Szylar  Anna

30.          Ślemp  Mirosław

31.          Wszoła  Anita

 

KLASA    III  C1

 

ZAWÓD: CUKIERNIK

 

WYCHOWAWCA: KRYSTYNA KAŹMIERCZAK

 

1.            Bała  Edyta

2.            Chłanda  Andrzej

3.            Fabińska  Joanna

4.            Grata  Marek

5.            Gruba  Agnieszka

6.            Jamioł  Irena

7.            Kamiński  Marcin

8.            Konkol  Marta

9.            Królicki  Sławomir

10.          Kurek  Piotr

11.          Kwasek  Małgorzata

12.          Lewicka  Anna

13.          Niedziałek  Anita

14.          Ochał  Michał

15.          Piskadło  Marzena

16.          Reguła  Justyna

17.          Romb  Seweryn

18.          Siwiec  Katarzyna

19.          Skrabucha  Maria

20.          Tokarz  Grzegorz

21.          Tondera  Irena

22.          Wójcik  Anna

 

KLASA    III  C2

 

ZAWÓD: CUKIERNIK

 

WYCHOWAWCA: AGNIESZKA WĘGLOWSKA

 

1.            Bereś  Wojciech

2.            Czernicka  Sylwia

3.            Ferenc  Paweł

4.            Gargała  Joanna

5.            Graboś  Adam

6.            Gruba  Wioleta

7.            Gugała  Wioletta

8.            Karnasiewicz  Łukasz

9.            Kępanowska  Joanna

10.          Kłos  Dorota

11.          Kłosek  Aneta

12.          Micał  Bożena

13.          Niedźwiecki  Michał

14.          Paściak  Agnieszka

15.          Pięciak  Justyna

16.          Plizga  Bożena

17.          Rożek  Damian

18.          Rymarz  Izabela

19.          Szott  Kamil

20.          Ślęczka  Małgorzata

21.          Tereszkiewicz  Katarzyna

22.          Worek  Agnieszka

23.          Zięba  Piotr

 

KLASA    III  P

 

ZAWÓD:  PIEKARZ

 

WYCHOWAWCA: MARIANNA BARBARA MARCHWIANA

 

1.            Baran  Mariusz

2.            Bednarz  Marcin

3.            Biśto  Łukasz

4.            Dubczyk  Sławomir

5.            Franiszyn  Krystian

6.            Gola  Sławomir

7.            Gola  Stanisław

8.            Kozdroń  Tomasz

9.            Leśko  Marcin

10.          Miąsik  Łukasz

11.          Noga  Marcin

12.          Nowak  Bogdan

13.          Nowatorski  Marek

14.          Paluch  Danuta

15.          Paluch  Ewelina

16.          Paściak  Marcin

17.          Pięciak  Dominik

18.          Piotrowski  Jacek

19.          Skowron  Grzegorz

20.          Stanowski  Marek

21.          Świniuch  Waldemar

22.          Tobiasz  Tomasz

23.          Wilk  Damian

24.          Wolan  Przemysław

25.          Wójcik  Łukasz

26.          Zdrada  Grzegorz

 

KLASA    III  S

 

ZAWÓD: SPRZEDAWCA

 

WYCHOWAWCA: KRYSTYNA RADOMSKA

 

1.            Angowska  Beata

2.            Bełz  Jolanta

3.            Biedrzycka  Anna

4.            Bukała  Katarzyna

5.            Cecuga  Katarzyna

6.            Chorzępa  Joanna

7.            Cyrek  Celina

8.            Domin  Karolina

9.            Filip  Katarzyna

10.          Gazda  Monika

11.          Gielarowska  Magdalena

12.          Góralik  Magdalena

13.          Hałoń  Renata

14.          Koszela  Sylwia

15.          Krzanicka  Joanna

16.          Magoń  Anna

17.          Motyl  Magdalena

18.          Nawój  Dominika

19.          Noga  Agnieszka

20.          Pańczak  Patrycja

21.          Piersiak  Adam

22.          Piersiak  Ewelina

23.          Pięta  Dawid

24.          Pluta  Barbara

25.          Płodzień  Beata

26.          Ryglewicz  Monika

27.          Rzeszutek  Natalia

28.          Smycz  Agnieszka

29.          Sobczyk  Katarzyna

30.          Stanek  Ewelina

31.          Suszek  Krystyna

32.          Wisz  Anna

33.          Workowicz  Monika

34.          Zając  Katarzyna