Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska



Archiwum

Rocznik 2002

KLASA    IV  A

 

SPECJALNOŚĆ: ANALIZA ŚRODKÓW SPOŻYWCZYCH

 

WYCHOWAWCA: ELŻBIETA MADEJSKA

 

1.            Apriasz  Edyta

2.            Brydak  Joanna

3.            Buszta  Ewelina

4.            Czerwonka  Izabela

5.            Domaradzki  Piotr

6.            Grzywacz  Barbara

7.            Jajuga  Piotr

8.            Kaszuba  Agnieszka

9.            Kawalec  Wioletta

10.          Kochmańska  Monika

11.          Kruła  Joanna

12.          Kuś  Agnieszka

13.          Kuźniar  Sławomir

14.          Kwaśniak  Katarzyna

15.          Lasota  Ewelina

16.          Lech  Anna

17.          Lew  Sylwia

18.          Mazur  Joanna

19.          Mazur  Krystyna

20.          Mikuła  Adam

21.          Mrozik  Katarzyna

22.          Nabożna  Joanna

23.          Nycz  Agnieszka

24.          Ostrowska  Honorata

25.          Piechuta  Patrycja

26.          Pokrzywa  Anna

27.          Stanek  Magdalena

28.          Strzępek  Emilia

29.          Szarek  Małgorzta

30.          Szubart  Barbara

31.          Tront  Sylwia

32.          Wolan  Elżbieta

 

KLASA    V  B1

 

ZAWÓD: TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

 

WYCHOWAWCA: ELŻBIETA NIZIUK

 

1.            Chorzępa  Anna

2.            Chorzępa  Dorota

3.            Dubczyk  Katarzyna

4.            Dworak  Joanna

5.            Górka  Agnieszka

6.            Górka  Dorota

7.            Grzywacz  Renata

8.            Hul  Kinga

9.            Jamioł  Marta

10.          Janiec  Beata

11.          Krzymuska  Aldona

12.          Książek  Beata

13.          Kucab  Agnieszka

14.          Łach  Barbara

15.          Nasiadka  Renata

16.          Ostrowska  Edyta

17.          Pękala  Małgorzata

18.          Pikuła  Grażyna

19.          Piwko  Agnieszka

20.          Płoch  Monika

21.          Przybyło  Anna

22.          Puchała  Monika

23.          Sala  Ewelina

24.          Stec  Monika

25.          Stopyra  Agnieszka

26.          Szypuła  Jan

27.          Ślęzak  Lucyna

28.          Świerad  Renata

29.          Wąsik  Bożana

 

KLASA    V  B2

 

ZAWÓD: TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

 

WYCHOWAWCA: MARZENA KOT

 

1.            Ataman  Alicja

2.            Bukała  Monika

3.            Cimek  Jakub

4.            Dziak  Ewelina

5.            Frydrych  Bartosz

6.            Hausner  Andrzej

7.            Hundz  Katarzyna

8.            Kawalec  Adam

9.            Kozak  Janusz

10.          Krasnopolska  Iwona

11.          Kula  Łukasz

12.          Kurnik  Bożena

13.          Lewandowski  Michał

14.          Łyszczek  Alicja

15.          Miluk  Anna

16.          Opalińska  Joanna

17.          Paśkiewicz  Joanna

18.          Rozborski  Karol

19.          Ruszel  Anna

20.          Sikora  Robert

21.          Tatara  Wojciech

22.          Tendaj  Alicja

23.          Tłuczek  Katarzyna

24.          Tomasik  Jolanta

25.          Wania  Katarzyna

26.          Zimirowicz  Żaneta

27.          Zych  Grzegorz

 

KLASA    V  D1

 

SPECJALNOŚĆ: GOSPODARKA ODPADAMI

 

WYCHOWAWCA: HUBERT CHRUŚCIŃSKI

 

1.            Bachórz  Małgorzata

2.            Bylinowska  Magdalena

3.            Dutkowska  Jolanta

4.            Gałuszka  Agnieszka

5.            Goral  Anna

6.            Guz  Bernadeta

7.            Hajduk  Daria

8.            Kłeczek  Magdalena

9.            Kot  Marcelina

10.          Kulasa  Ewelina

11.          Majcher  Ewelina

12.          Masłok  Bernadeta

13.          Miłek  Lidia

14.          Pałys  Małgorzata

15.          Pękala  Maria

16.          Pszonka  Edyta

17.          Pukała  Anna

18.          Rydzik  Ewelina

19.          Stachyra  Renata

20.          Sutyła  Małgorzata

21.          Szczygieł  Elżbieta

22.          Szozda  Katarzyna

23.          Tomaka  Aneta

24.          Twardowska  Agnieszka

25.          Wcisło  Ewelina

26.          Wit  Anna

27.          Wojciechowska  Katarzyna

28.          Wolska  Paulina

29.          Woś  Ewelina

 

KLASA    V  D2

 

ZAWÓD: TECHNIK OCHRONY ŚRODOWISKA

 

WYCHOWAWCA: JADWIGA ŁOZIŃSKA

 

1.            Bartman  Marcin

2.            Bester  Rafał

3.            Boczar  Bożena

4.            Busz  Barbara

5.            Chłanda  Barbara

6.            Chorzępa  Joanna

7.            Dąbrowski  Mirosław

8.            Domino  Tomasz

9.            Draguła  Dominik

10.          Feliniak  Janusz

11.          Forjasz  Przemysław

12.          Grabowska  Teresa

13.          Jaworska  Anna

14.          Kołtyś  Roman

15.          Kozaczyńska  Katarzyna

16.          Kramarz  Aneta

17.          Kuś  Anna

18.          Kutacha  Grzegorz

19.          Lisowicz  Monika

20.          Nabożny  Marcin

21.          Nosal  Maria

22.          Paja  Bartłomiej

23.          Streb  Krzysztof

24.          Szary  Marek

25.          Śliz  Elżbieta

26.          Tęcza  Michał

27.          Tondera  Urszula

28.          Węglowski  Robert

29.          Wilk  Sławomir

30.          Wróbel  Artur

 

KLASA    III  F1

 

ZAWÓD: TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

 

WYCHOWAWCA: MARIANNA BARBARA MARCHWIANA

 

1.            Bieniek  Grzegorz

2.            Brud  Ewa

3.            Chudy  Agnieszka

4.            Ciejka  Piotr

5.            Ciosek  Grzegorz

6.            Drzał  Agnieszka

7.            Dziadek  Edyta

8.            Fąfara  Aneta

9.            Filar  Mirosław

10.          Gierula  Anna

11.          Grzebyk  Agnieszka

12.          Inglot  Wojciech

13.          Jakóbska  Katarzyna

14.          Kaszuba  Anna

15.          Kołodziej  Paweł

16.          Kowal  Anna

17.          Kozdrańska  Małgorzata

18.          Leśniowska  Małgorzta

19.          Mazur  Łukasz

20.          Nawojska  Ewelina

21.          Nowak  Arkadiusz

22.          Oliwa  Anna

23.          Pazdan  Anna

24.          Peszko  Fabian

25.          Pufki  Kinga

26.          Romb  Aneta

27.          Różańska  Katarzyna

28.          Ryś  Sabina

29.          Salarz  Bernarda

30.          Siry  Agnieszka

31.          Tkaczyk  Edyta

32.          Zając  Małgorzata

 

KLASA    III  F2

 

ZAWÓD: TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWIENIA

 

WYCHOWAWCA: MARIA KRASKA

 

1.            Bełz  Michał

2.            Bojda  Magdalena

3.            Bosek  Paulina

4.            Bura  Anna

5.            Bykowska  Marta

6.            Czyż  Maria

7.            Dec  Janusz

8.            Dul  Małgorzata

9.            Jaworski  Grzegorz

10.          Jaworski  Jacek

11.          Kiełb  Ewa

12.          Kluz  Jarosław

13.          Kmieć  Ewelina

14.          Kośmider  Mariusz

15.          Kowalski  Roman

16.          Krasoń  Tomasz

17.          Kulasa  Agnieszka

18.          Lekowska  Ewa

19.          Malak  Agnieszka

20.          Mazur  Justyna

21.          Mazur  Michał

22.          Miąsik  Mateusz

23.          Motowidło  Stanisław

24.          Pacyna  Agata

25.          Pałka  Agnieszka

26.          Piszcz  Agnieszka

27.          Rudny  Marta

28.          Siek  Katarzyna

29.          Sokołowska  Barbara

30.          Stafiej  Karolina

31.          Szeliga  Iwona

32.          Świniuch  Agnieszka

33.          Warchałowski  Michał

34.          Węglowska  Barbara

35.          Wojnowska  Joanna

 

KLASA    III  F3

 

ZAWÓD: TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

 

WYCHOWAWCA: ANNA SPIRAŁA

 

1.            Bartoń  Sebastian

2.            Bernacka  Joanna

3.            Bukała  Liliana

4.            Ciura  Marta

5.            Czaja  Stanisław

6.            Demczuk  Paweł

7.            Dyrak  Wojciech

8.            Dytko  Mariusz

9.            Grzebyk  Mariusz

10.          Janowska  Anna

11.          Kołcz  Mariola

12.          Kucab  Daniel

13.          Kuśniewski  Piotr

14.          Matejek  Maciej

15.          Mika  Jacek

16.          Nowak  Marzena

17.          Pałęcki  Daniel

18.          Rupa  Ewa

19.          Rząsa  Anna

20.          Stawarz  Grzegorz

21.          Stec  Adam

22.          Stefanik  Bogdan

23.          Tokarski  Radosław

24.          Tomaka  Ewelina

25.          Wiśniowski  Piotr

26.          Wojnar  Mariusz

 

KLASA    III  az

 

ZAWÓD: OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO

 

WYCHOWAWCA: JAN WANIC

 

1.            Bandrowski  Tomasz

2.            Biegaj  Sabina

3.            Błażej  Zofia

4.            Brzezowska  Sabina

5.            Chmiel  Małgorzata

6.            Chromik  Teresa

7.            Duliński  Łukasz

8.            Gudyka  Dorota

9.            Gumieniak  Adam

10.          Kalandyk  Małgorzata

11.          Kluz  Krzysztof

12.          Kowal  Małgorzata

13.          Kwaciszewska  Beata

14.          Lepionka  Paweł

15.          Nowak  Elżbieta

16.          Nowak  Mariusz

17.          Pasierb  Grzegorz

18.          Reczek  Anna

19.          Sobczyk  Mateusz

20.          Tasior  Magdalena

21.          Wawrzaszek  Katarzyna

22.          Worek  Dariusz

23.          Woźny  Justyna

 

KLASA    III  c

 

ZAWÓD: CUKIERNIK

 

WYCHOWAWCA: MAŁGORZATA PABJAŃSKA

 

1.            Bała  Wanda

2.            Banaś  Daniel

3.            Bar  Jarosław

4.            Baran  Mariusz

5.            Bąk  Andrzej

6.            Hudzik  Łukasz

7.            Jarosz  Agnieszka

8.            Kawalec  Lucjan

9.            Kluz  Sylwia

10.          Kopiec  Grzegorz

11.          Kowaliło  Stanisław

12.          Kubas  Anna

13.          Kulasa  Marcin

14.          Łukaszek  Piotr

15.          Materna  Grzegorz

16.          Miałkowska  Anna

17.          Micek  Edyta

18.          Orłowski  Krzysztof

19.          Pałac  Elżbieta

20.          Peszko  Mateusz

21.          Pieczonka  Katarzyna

22.          Pieczonka  Marzena

23.          Połaniecka  Anna

24.          Porada  Małgorzata

25.          Przybyło  Michał

26.          Ryś  Wojciech

27.          Szyszka  Małgorzata

28.          Tabisz  Marcin

29.          Trojanowska  Iwona

30.          Wiater  Grzegorz

 

KLASA    III  k

 

ZAWÓD:  KUCHARZ

 

WYCHOWAWCA: HALINA PILCH

 

1.            Bębenek  Irena

2.            Bojda  Marcin

3.            Brudz  Monika

4.            Bryndza  Mirella

5.            Chłanda  Wioletta

6.            Cisło  Joanna

7.            Drozd  Jarosław

8.            Drzał  Sylwester

9.            Gajewski  Łukasz

10.          Gdowik  Monika

11.          Głazowski  Grzegorz

12.          Grzebyk  Grzegorz

13.          Hul  Grzegorz

14.          Kasiak  Grzegorz

15.          Kłeczek  Dorota

16.          Konefał  Jerzy

17.          Krzanowska  Beata

18.          Książek  Mariusz

19.          Kuchta  Joanna

20.          Kus  Grzegorz

21.          Kuźniar  Dorota

22.          Lęcznar  Jakub

23.          Łyszczarz  Marcin

24.          Micał  Barbara

25.          Niemiec  Paweł

26.          Nowak  Piotr

27.          Olejarz  Mariusz

28.          Piwko  Marcin

29.          Rembisz  Dorota

30.          Ryś  Daniel

31.          Rząsa  Renata

32.          Siekaniec  Mirosław

33.          Sowa  Elżbieta

34.          Stanio  Krzysztof

35.          Surowiec  Elżbieta

36.          Tereszkiewicz  Magdalena

37.          Uryniak  Rafał

38.          Walas  Agnieszka

39.          Wesół  Ewelina

40.          Woźniak  Wioletta

41.          Żarów  Łukasz

 

KLASA    III  p

 

ZAWÓD:  PIEKARZ

 

WYCHOWAWCA: WANDA KOT

 

1.            Baran  Grzegorz

2.            Bator  Krzysztof

3.            Bialic  Waldemar

4.            Biestek  Łukasz

5.            Borek  Ryszard

6.            Buż  Łukasz

7.            Cieszyński  Sławomir

8.            Furman  Tomasz

9.            Galeja  Łukasz

10.          Gielarowski  Karol

11.          Kasiak  Paweł

12.          Kataniak  Rafał

13.          Kida  Bolesław

14.          Kołodziej  Sławomir

15.          Kunysz  Andrzej

16.          Lencewicz  Dawid

17.          Łoza  Grzegorz

18.          Łuszczki  Jacek

19.          Mazur  Robert

20.          Mikuła  Tomasz

21.          Miś  Tomasz

22.          Nowak  Artur

23.          Pietrucha  Magdalena

24.          Pilip  Tomasz

25.          Pizło  Waldemar

26.          Półchłopek  Grzegorz

27.          Rusin  Damian

28.          Ryczek  Paweł

29.          Rzeszutek  Paweł

30.          Słonina  Michał

31.          Stec  Krzysztof

32.          Urban  Mariusz

33.          Wacławek  Krzysztof

34.          Walus  Paweł

35.          Wisz  Paweł

 

KLASA    III  s

 

ZAWÓD: SPRZEDAWCA

 

WYCHOWAWCA: KAZIMIERZ LATOCHA

 

1.            Bieniek  Agnieszka

2.            Bieszczad  Edyta

3.            Bukała  Agnieszka

4.            Czarnota  Joanna

5.            Czekała  Beata

6.            Dąbek  Magdalena

7.            Dziura  Małgorzata

8.            Godek  Justyna

9.            Hołówko  Izabela

10.          Inglot  Katarzyna

11.          Janda  Gerda

12.          Kalandyk  Ewelina

13.          Kopeć  Agnieszka

14.          Kowalska  Paulina

15.          Krawiec  Dorota

16.          Kucab  Sylwia

17.          Kudła  Monika

18.          Łach  Marcelina

19.          Milczanowska  Katarzyna

20.          Mularz  Edyta

21.          Müller  Sylwia

22.          Rzeszutek  Renata

23.          Sołtys  Barbara

24.          Stopa  Elżbieta

25.          Suszek  Zofia

26.          Wojtas  Agnieszka

27.          Wyka  Maria

28.          Żaczek  Anna

29.          Żaczek  Marzena