Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska



Archiwum

Rocznik 2001

KLASA    IV  A

 

SPECJALNOŚĆ: ANALIZA ŚRODKÓW SPOŻYWCZYCH

 

WYCHOWAWCA: MARTA BAR-ZAMOYSKA

 

1.            Bielenda  Edyta

2.            Bułat  Sylwia

3.            Buszta  Paulina

4.            Dąbrowska  Justyna

5.            Depa  Magdalena

6.            Ditrejnowski  Rafał

7.            Domiszewski  Konrad

8.            Dziedzic  Dorota

9.            Gaweł  Małgorzata

10.          Hajduk  Renata

11.          Jakubowska  Katarzyna

12.          Jeż  Dorota

13.          Kobylańska  Sabina

14.          Kopacz  Paweł

15.          Krzysztyniak  Aleksandra

16.          Kulasa  Katarzyna

17.          Kwoka  Agnieszka

18.          Lubas  Sylwia

19.          Magazynowska  Monika

20.          Malec  Anna

21.          Miłek  Katarzyna

22.          Pezdan  Ewelina

23.          Pięta  Aneta

24.          Płaza  Magdalena

25.          Półtorak  Ewa

26.          Rzegocka  Justyna

27.          Sebzda  Maria

28.          Stawska  Agnieszka

29.          Ślęzak  Lidia

30.          Wróbel  Urszula

31.          Ziemlińska  Ewelina

32.          Zyzański  Kazimierz

 

KLASA    V  B1

 

ZAWÓD: TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

 

SPECJALIZACJA: ANALIZA ŚRODKÓW SPOŻYWCZYCH (1.-20.)

PRODUKCJA PIEKARSKO-CIASTKARSKA (21.-37.)

 

WYCHOWAWCA: JAN KAMIŃSKI

 

1.            Augustyn  Magdalena

2.            Bryła  Katarzyna

3.            Bzdoń  Magdalena

4.            Chwaszcz  Aneta

5.            Cynar  Małgorzata

6.            Dworak  Beata

7.            Grzesik  Beata

8.            Gut  Iwona

9.            Jarachowicz  Anna

10.          Kogut  Bożena

11.          Kopeć  Agnieszka

12.          Kubas  Iwona

13.          Kwas  Barbara

14.          Miazga  Agnieszka

15.          Płonka  Beata

16.          Pytko  Barbara

17.          Pytlak  Małgorzata

18.          Rój  Katarzyna

19.          Tęcza  Edyta

20.          Woźny  Ewa

21.          Bilik  Anna

22.          Depa  Katarzyna

23.          Kłeczek  Agnieszka

24.          Nykiel  Magdalena

25.          Olechowska  Kinga

26.          Osetkowska  Anna

27.          Pomykała  Anna

28.          Selwa  Jolanta

29.          Sobolewska  Elżbieta

30.          Stanowska  Justyna

31.          Tobiasz  Renata

32.          Tokarz  Grażyna

33.          Walawender  Sylwia

34.          Witalec  Bożena

35.          Worosz  Barbara

36.          Wróbel  Anna

37.          Wyczawska  Magdalena

 

KLASA    V  B2

 

ZAWÓD: TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

 

WYCHOWAWCA: DANUTA TABACZYŃSKA

 

1.            Babiarz  Wojciech

2.            Bachórz  Paweł

3.            Bałchan  Iwona

4.            Bąk  Łukasz

5.            Buda  Grzegorz

6.            Chmielowska  Monika

7.            Czyż  Barbara

8.            Draus  Beata

9.            Drozd  Bartosz

10.          Gliński  Wiktor

11.          Grądziel  Łukasz

12.          Grzesik  Jadwiga

13.          Janda  Dariusz

14.          Kapecki  Tomasz

15.          Knaź  Joanna

16.          Kopiec  Katarzyna

17.          Kudyba  Anna

18.          Maternia  Katarzyna

19.          Migut  Sylwia

20.          Młynarczyk  Anna

21.          Murias  Lesław

22.          Ochędowska  Katarzyna

23.          Ożóg  Krzysztof

24.          Paja  Agnieszka

25.          Partyka  Barbara

26.          Prędka  Małgorzata

27.          Rec  Marcin

28.          Sokołowski  Tomasz

29.          Sołek  Wiesław

30.          Stelmach  Małgorzata

31.          Urbaniak  Iwona

32.          Wałek  Wojciech

33.          Wilkosz  Marcin

34.          Ziemba  Barbara

35.          Żołdak  Joanna

 

KLASA    V  D

 

ZAWÓD: TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

 

WYCHOWAWCA: JANINA RĄCZY

 

1.            Cieślicki  Ireneusz

2.            Dec  Renata

3.            Dęborowska  Katarzyna

4.            Dral  Katarzyna

5.            Dynda  Agata

6.            Dziura  Beta

7.            Fąfara  Iwona

8.            Ferencz  Łukasz

9.            Fuglewicz  Krzysztof

10.          Jabłońska  Katarzyna

11.          Jaskot  Ewelina

12.          Jurek  Elżbieta

13.          Karpierz  Ireneusz

14.          Kogut  Edyta

15.          Kopczyk  Konrad

16.          Pszonka  Edyta

17.          Krzyśko  Małgorzata

18.          Kuźnar  Anna

19.          Lampart  Justyna

20.          Lech  Beata

21.          Lis  Sebastian

22.          Materna  Anna

23.          Matuła  Ewelina

24.          Nagaj  Anna

25.          Nowak  Dominika

26.          Nowakiewicz  Arkadiusz

27.          Nowikowska  Anna

28.          Pastuła  Aneta

29.          Pyziak  monika

30.          Rak  Barbara

31.          Rusin  Olga

32..        Sala  Mariusz

33.          Stec  Dariusz

34.          Syniec  Agnieszka

35.          Wilk  Justyna

36.          Wnuk  Bartosz

 

KLASA    III  F1

 

ZAWÓD: TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

 

WYCHOWAWCA: AGNIESZKA   TABASZ

 

1.            Baran  Joanna

2.            Bielański  Marcin

3.            Cwanek  Wojciech

4.            Dander  Rafał

5.            Dulińska  Halina

6.            Fortuna  Jolanta

7.            Gibała  Magdalena

8.            Hadała  Tomasz

9.            Janda  Katarzyna

10.          Król  Agnieszka

11.          Kubis  Artur

12.          Kula  Andżelika

13.          Lekka  Iwona

14.          Maciołek  Beata

15.          Niemiec  Grażyna

16.          Pajda  Katarzyna

17.          Pastuła  Ewa

18.          Plezia  Maria

19.          Przyboś  Anna

20.          Rak  Janusz

21.          Rak  Radosław

22.          Robak  Grzegorz

23.          Rzepka  Beata

24.          Stachnik  Mirosław

25.          Stącel  Elżbieta

26.          Tomasik  Łukasz

27.          Zabój  Dariusz

28.          Żurawski  Rafał

 

KLASA    III  F2

 

SPECJALNOŚĆ: ŻYWIENIE ZBIOROWE

 

WYCHOWAWCA: ANNA ULAN

 

1.            Biela  Grzegorz

2.            Chłanda  Paweł

3.            Chruściel  Grzegorz

4.            Cieślachowski  Paweł

5.            Ciężkowska  Lucyna

6.            Cisło  Monika

7.            Czech  Bernadetta

8.            Demkowicz  Aneta

9.            Domin  Małgorzata

10.          Gargała  Ewa

11.          Gdowik  Iwona

12.          Jakubczyk  Katarzyna

13.          Jędrysek  Tomasz

14.          Kogutek  Grzegorz

15.          Kut  Małgorzata

16.          Lach  Danuta

17.          Lasota  Robert

18.          Liskowicz  Sławomir

19.          Makuch  Piotr

20.          Moskwa  Ewelina

21.          Nyzio  Marcin

22.          Owarzany  Wojciech

23.          Panek  Magdalena

24.          Paściak  Agnieszka

25.          Rybka  Katarzyna

26.          Skiba  Dominik

27.          Spirała  Anna

28.          Stanisławczyk  Aneta

29.          Steczkiewicz  Monika

30.          Strzępek  Agnieszka

31.          Śliżak  Marcin

32.          Wiglusz  Monika

33.          Wiśniowska  Anna

34.          Wiśniowska  Katarzyna

35.          Zawadzki  Łukasz

36.          Żurawska  Aneta

 

KLASA    III  F3

 

ZAWÓD: TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

 

WYCHOWAWCA: MAGDALENA SZUL

 

1.            Beskur  Magdalena

2.            Chorzępa  Andrzej

3.            Ciupak  Radosław

4.            Cybuch  Grzegorz

5.            Drabicki  Paweł

6.            Dudek  Bernadeta

7.            Dworak  Agnieszka

8.            Fąfara  Mariusz

9.            Gabriel  Tomasz

10.          Jacek  Robert

11.          Kacperska  Monika

12.          Koryl  Anna

13.          Ludera  Marta

14.          Łoza  Ewelina

15.          Misztal  Arkadiusz

16.          Mitręga  Krzysztof

17.          Mołczan  Barbara

18.          Najda  Adam

19.          Noga  Paweł

20.          Ordasi  Bernadetta

21.          Polak  Jerzy

22.          Rusznica  Aneta

23.          Rykała  Tomasz

24.          Skwierz  Dariusz

25.          Stawarz  Krystian

26.          Świder  Iwona

27.          Ziemniak  Magdalena

28.          Złotek  Jacek

 

KLASA    III  az

 

ZAWÓD: OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO

 

WYCHOWAWCA: PAWEŁ MUSZYŃSKI

 

1.            Bieszczad  Marzena

2.            Broda  Mariusz

3.            Cholewa  Andrzej

4.            Chorzępa  Robert

5.            Drozd  Ewelina

6.            Gosławska  Magdalena

7.            Krawczyk  Arkadiusz

8.            Kubas  Sebastian

9.            Mitał  Andrzej

10.          Nawłoka  Paweł

11.          Ożóg  Piotr

12.          Pacyna  Agnieszka

13.          Piasecki  Grzegorz

14.          Rzeszutek  Andrzej

15.          Rzeszutek  Grzegorz

16.          Sikora  Magdalena

17.          Sudoł  Marzena

18.          Szura  Ilona

19.          Chmiel  Urszula

 

KLASA    III  c

 

ZAWÓD:  CIASTKARZ

 

WYCHOWAWCA: ZDZISŁAWA SANETRA

 

1.            Anyszek  Magdalena

2.            Dobrowolski  Piotr

3.            Dopart  Łukasz

4.            Dubiel  Damian

5.            Falandysz  Dariusz

6.            Franczykowska  Monika

7.            Głuszczyk  Katarzyna

8.            Gorzelany  Przemysław

9.            Groszek  Wojciech

10.          Hałoń  Katarzyna

11.          Hodysz  Katarzyna

12.          Homa  Małgorzata

13.          Jeż  Monika

14.          Kata  Danuta

15.          Kosturek  Agata

16.          Krasoń  Sławomir

17.          Kremski  Sławomir

18.          Krupa  Łukasz

19.          Krzanowska  Monika

20.          Kubas  Ewa

21.          Kyc  Łukasz

22.          Motyka  Jolanta

23.          Niemiec  Lucyna

24.          Nowak  Wojciech

25.          Nowiński  Piotr

26.          Popek  Sabina

27.          Rak  Danuta

28.          Rzeszutek  Kamil

29.          Sołtys  Ewelina

30.          Struk  Marzena

31.          Szalacha  Agnieszka

32.          Szczepańska  Barbara

33.          Szczęch  Bogusław

34.          Tereszkiewicz  Anna

35.          Tobiasz  Ewelina

36.          Wilk  Katarzyna

37.          Ziaja  Aneta

 

KLASA    III  k

 

ZAWÓD:  KUCHARZ

 

WYCHOWAWCA: KRYSTYNA MAKARSKA

 

1.            Baran  Piotr

2.            Borek  Wojciech

3.            Cag  Paweł

4.            Flaga  Marzena

5.            Gawron  Łukasz

6.            Graboś  Aneta

7.            Konkol  Sebastian

8.            Koń  Paweł

9.            Kończuk  Piotr

10.          Krupa  Monika

11.          Kustra  Elżbieta

12.          Lęcznar  Urszula

13.          Mac  Monika

14.          Mroczkowski  Jacek

15.          Mularz  Adam

16.          Murias  Bernadeta

17.          Najda  Magdalena

18.          Ochał  Sabina

19.          Piórkowski  Konrad

20.          Pokrywka  Ewa

21.          Rzepka  Paweł

22.          Sidor  Małgorzata

23.          Siekaniec  marta

24.          Sierżęga  Jacek

25.          Steliga  Ewa

26.          Stochla  Anna

27.          Szczur  Sławomir

28.          Szostek  Elżbieta

29.          Szybisty  Anna

30.          Trześniowska  Elżbieta

31.          Tuszyński  Grzegorz

32.          Wasilewska  Monika

33.          Woźniak  Paweł

34.          Zelwach  Beata

35.          Ziemba  Małgorzata

 

KLASA    III  p

 

ZAWÓD: PIEKARZ

 

WYCHOWAWCA: LESZEK SIEŃKO

 

1.            Bartoń  Paweł

2.            Bąk  Grzegorz

3.            Bojda  Sylwester

4.            Brożyna  Piotr

5.            Cendrowicz  Marcin

6.            Dec  Piotr

7.            Dopard  Zbigniew

8.            Dziura  Andrzej

9.            Florkiewicz  Paweł

10.          Gancarz  Bartłomiej

11.          Gieroń  Grzegorz

12.          Głowacki  Robert

13.          Gruba  Marek

14.          Hołdys  Adrian

15.          Kalandyk  Marcin

16.          Kobylarz  Wojciech

17.          Krzanicki  Rafał

18.          Kurpyta  Grzegorz

19.          Kwaterczak  Paweł

20.          Łyszczek  Sławomir

21.          Pałac  Andrzej

22.          Piotrowski  Marcin

23.          Prucnal  Krzysztof

24.          Rembisz  Jacek

25.          Rogala  Rafał

26.          Rusnarczyk  Tomasz

27.          Sidor  Piotr

28.          Sikora  Łukasz

29.          Szalony  Andrzej

30.          Tłuczek  Paweł

31.          Wilczyński  Wiesław

 

KLASA    III  s

 

ZAWÓD: SPRZEDAWCA

 

WYCHOWAWCA: IRENA LEWICKA

 

1.            Bała  Anna

2.            Bury  Iwona

3.            Chmiel  Magdalena

4.            Chorzępa  Barbara

5.            Czarnecka  Magdalena

6.            Dziepak  Jadwiga

7.            Gac  Łukasz

8.            Gil  Anna

9.            Gutkowska  Małgorzata

10.          Hajder  Justyna

11.          Hałoń  Barbara

12.          Koniuszewska  Angelika

13.          Kotarba  Justyna

14.          Król  Sylwia

15.          Krupa  Joanna

16.          Kulasa  Daniel

17.          Kwas  Katarzyna

18.          Kwiatkowska  Klaudyna

19.          Majchrowska  Bernadeta

20.          Małnowicz  Katarzyna

21.          Mularz  Elżbieta

22.          Nowotarska  Ewelina

23.          Ochal  Aleksandra

24.          Osetek  Beata

25.          Piątek  Magdalena

26.          Piziak  Magdalena

27.          Pomykała  Iwona

28.          Sarna  Magdalena

29.          Szajnar  Katarzyna

30.          Szopa  Magdalena

31.          Święs  Agata

32.          Tomasik  Anna

33.          Tymczak  Bożena

34.          Warzocha  Piotr

35.          Wielgos  Sławomir