Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska

Archiwum

Rocznik 2000

KLASA    V  B1

 

ZAWÓD: TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

 

WYCHOWAWCA: HALINA PILCH

 

1.            Bielenda  Agnieszka

2.            Bielenda  Katarzyna

3.            Bułat  Sebastian

4.            Czajkowski  Artur

5.            Czyżewski  Bartłomiej

6.            Drozd  Grzegorz

7.            Gołąbek  Grzegorz

8.            Korbecki  Krzysztof

9.            Korzystka  Piotr

10.          Kościółek  Anna

11.          Lisowski  Wacław

12.          Litwa  Łukasz

13.          Pączek  Paweł

14.          Płaza  Magdalena

15.          Rusinek  Janusz

16.          Sarna  Mateusz

17.          Soliński  Maciej

18.          Szwajkowski  Rafał

19.          Ślęzak  Jolanta

20.          Taźbier  Magdalena

21.          Węgrzyn  Joanna

22.          Wójcik  Barbara

23.          Ziaja  Elżbieta

 

KLASA    V  B2

 

ZAWÓD: TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

 

WYCHOWAWCA: URSZULA JAREK

 

1.            Bałchan  Agnieszka

2.            Białas  Monika

3.            Brydak  Beata

4.            Depka  Marta

5.            Głazowska  Agnieszka

6.            Kaczor  Aldona

7.            Kocój  Agnieszka

8.            Kuśnierz  Justyna

9.            Lech  Edyta

10.          Łyszczarz  Agata

11.          Maciej  Joanna

12.          Majka  Ewa

13.          Molenda  Anna

14.          Pysz  Agnieszka

15.          Sieczka  Edyta

16.          Skomra  Barbara

17.          Stanisławczyk  Alicja

18.          Surowiec  Wioletta

19.          Szegda  Małgorzata

20.          Tebin  Małgorzata

21.          Woźny  Małgorzata

22.          Wrona  Dorota

23.          Zając  Agata

24.          Żurek  Renata

 

KLASA    V  D

 

ZAWÓD: TECHNIK OCHRONY ŚRODOWISKA

 

WYCHOWAWCA: WIESŁAWA JĘDRZEJCZYK

 

1.            Bąk  Ewa

2.            Czekańska  Aneta

3.            Dec  Marta

4.            Delikat  Katarzyna

5.            Dral  Tomasz

6.            Frydrych  Magdalena

7.            Gołąb  Tomasz

8.            Hałdys  Bilal

9.            Hnatko  Wioletta

10.          Jajuga  Mariusz

11.          Kalandyk  Edyta

12.          Kania  Aneta

13.          Krawiec  Mariusz

14.          Kula  Alina

15.          Kuś  Agnieszka

16.          Marciniak  Tomasz

17.          Mendoń  Tomasz

18.          Miłek  Andżelika

19.          Niemiec  Monika

20.          Przywara  Anna

21.          Serafin  Marzena

22.          Skowron  Marta

23.          Smereczyńska  Joanna

24.          Surowiec  Róża

25.          Świder  Magdalena

26.          Wilczak  Piotr

27.          Wiśniowska  Renata

28.          Witalec  Monika

29.          Wołowiec  Katarzyna

30.          Woźny  Małgorzata

31.          Wójcik  Bernadeta

32.          Wróbel  Dorota

33.          Ziaja  Marcin

34.          Żuk  Grzegorz

 

KLASA    III  F3

 

ZAWÓD: TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

 

SPECJALNOŚĆ: PRZETWÓRSTWO MLEKA (1.-15.)

PIEKARSTWO (16.-27.)

 

WYCHOWAWCA: STANISŁAW KLUZ

 

1.            Bąk  Donata

2.            Bijoś  Adam

3.            Brudz  Ewa

4.            Dziedzic  Małgorzata

5.            Dziura  Rafał

6.            Gancarz  Agnieszka

7.            Kalembiewicz  Teresa

8.            Kalisz  Joanna

9.            Kłoda  Aneta

10.          Kogut  Magdalena

11.          Korzekwa  Agata

12.          Kot  Lucyna

13.          Miśkiewicz  Joanna

14.          Szczepanek  Anna

15.          Żuczek  Anna

16.          Bojda  Paweł

17.          Kaczor  Beata

18.          Kozek  Małgorzata

19.          Kuś  Anna

20.          Mazur  Piotr

21.          Noga  Piotr

22.          Sondej  Sławomir

23.          Szura  Wojciech

24.          Świętoń  Rafał

25.          Wilk  Katarzyna

26.          Zegar  Piotr

27.          Ziobro  Jacek

 

KLASA    III  az

 

ZAWÓD: OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO

 

WYCHOWAWCA: ANDRZEJ JARZĄBEK

 

1.            Białek  Marzena

2.            Biliczak  Irena

3.            Błażej  Ewa

4.            Bojda  Dawid

5.            Draus  Renata

6.            Drozdowska  Halina

7.            Filim  Piotr

8.            Gdula  Marzena

9.            Klęsk  Iwona

10.          Littwitz  Anna

11.          Nieroda  Agnieszka

12.          Piątek  Agnieszka

13.          Pietrucha  Monika

14.          Piędel  Małgorzata

15.          Pikor  Dorota

16.          Piwko  Danuta

17.          Płaza  Marta

18.          Poźniak  Ewelina

19.          Skuba  Marcin

20.          Stańczuk  Sławomir

21.          Subczak  Mariusz

22.          Surgota  Marek

23.          Szeliga  Michał

24.          Świgoń  Magdalena

25.          Tomasik  Jolanta

26.          Wolska  Barbara

27.          Wójcicka  Iwona

28.          Zima  Bernadetta

29.          Żelazo  Tomasz

 

KLASA    III  c1

 

ZAWÓD: CIASTKARZ

 

WYCHOWAWCA: HALINA BILUT-ZIELIŃSKA

 

1.            Bem  Rafał

2.            Bernaszuk  Maria

3.            Chmiel  Urszula

4.            Cisek  Maria

5.            Czeluśniak  Agnieszka

6.            Dąbrowska  Dominika

7.            Dobosz  Krzysztof

8.            Fornal  Jacek

9.            Głogowska  Alicja

10.          Goclon  Elżbieta

11.          Jakubczyk  Paweł

12.          Kataniak  Krzysztof

13.          Kitrys  Anna

14.          Kurzac  Sylwia

15.          Leniart  Janusz

16.          Nowak  Leszek

17.          Orłowska  Małgorzata

18.          Pełka  Bogusława

19.          Piątek  Krzysztof

20.          Rachwał  Barbara

21.          Sikora  Mirosław

22.          Skowron  Agnieszka

23.          Sokołowski  Tomasz

24.          Szczepanik  Tomasz

25.          Szczepański  Paweł

26.          Szela  Łukasz

27.          Szydełko  Andrzej

28.          Śliż  Wacław

29.          Trojanowska  Dorota

30.          Twardak  Monika

31.          Wąs  Łukasz

32.          Winiarczyk  Agata

33.          Wróblewska  Bernadeta

 

KLASA    III  c2

 

ZAWÓD: CIASTKARZ

 

WYCHOWAWCA: BARBARA BERNAT

 

1.            Bura  Edyta

2.            Chmiel  Katarzyna

3.            Deszcz  Dawid

4.            Drąg  Łukasz

5.            Drozd  Ewa

6.            Gaweł  Konrad

7.            Gierlach  Krzysztof

8.            Kargol  Bartosz

9.            Kłos  Kornelia

10.          Kogut  Aleksandra

11.          Komaryczko  Piotr

12.          Krupa  Grzegorz

13.          Książek  Anna

14.          Lasota  Bernadeta

15.          Lewczak  Paweł

16.          Łopatka  Rafał

17.          Majewska  Małgorzata

18.          Markowicz  Rafał

19.          Mita  Beata

20.          Pietryka  Piotr

21.          Płachta  Daniela

22.          Prokop  Małgorzata

23.          Sroka  Urszula

24.          Staszowski  Krzysztof

25.          Szczepańska  Joanna

26.          Szczupiel  Lidia

27.          Tressenberg  Piotr

28.          Trzyna  Renata

29.          Turek  Małgorzata

30.          Woźny  Łukasz

31.          Zamorska  Agnieszka

32.          Zawadzki  Szymon

33.          Zembroń  Maciej

 

KLASA    III  k

 

ZAWÓD: KUCHARZ

 

WYCHOWAWCA: ELŻBIETA WRÓBEL

 

1.            Bednarz  Jolanta

2.            Boguń  Krzysztof

3.            Brzęk  Łukasz

4.            Chmaj  Małgorzta

5.            Dobrowolski  Grzegorz

6.            Drabicka  Małgorzata

7.            Drzał  Lucyna

8.            Janiczek  Piotr

9.            Jeż  Krystyna

10.          Karakuła  Mariusz

11.          Kołodziej  Marek

12.          Krztoń  Anna

13.          Kuźniar  Anna

14.          Lekki  Mirosław

15.          Litwin  Maria

16.          Łyszczarz  Sławomir

17.          Marszał  Monika

18.          Mazur  Waldemar

19.          Murias  Joanna

20.          Mytych  Michał

21.          Niezgoda  Mariusz

22.          Pięciak  Barbara

23.          Pięta  Agnieszka

24.          Przybyło  Barbara

25.          Rak  Anna

26.          Rożek  Anna

27.          Rykała  Marcin

28.          Sączawa  Małgorzata

29.          Sitarz  Justyna

30.          Stanisz  Dorota

31.          Stec  Edyta

32.          Stochła  Wioletta

33.          Urban  Rafał

34.          Wdowik  Paulina

35.          Widak  Grzegorz

36.          Wojtyło  Magdalena

37.          Żelazo  Maciej

 

KLASA    III  p

 

ZAWÓD: PIEKARZ

 

WYCHOWAWCA: MARIAN KRUCZEK

 

1.            Arndt  Daniel

2.            Barczak  Witold

3.            Bielec  Krzysztof

4.            Brzostowski  Jacek

5.            Cybulski  Krzysztof

6.            Dypa  Łukasz

7.            Dziura  Zbigniew

8.            Florek  Marcin

9.            Gaweł  Andrzej

10.          Gąska  Agnieszka

11.          Hul  Paweł

12.          Jakubczyk  Dariusz

13.          Kochman  Piotr

14.          Kruczek  Monika

15.          Krzak  Tomasz

16.          Kura  Jarosław

17.          Kuta  Rafał

18.          Kwarta  Paweł

19.          Litwin  Marek

20.          Micał  Paweł

21.          Molęda  Marcin

22.          Pękala  Krzysztof

23.          Płoch  Adam

24.          Raczak  Marek

25.          Rembisz  Mariusz

26.          Rozborski  Marcin

27.          Rusin  Grzegorz

28.          Stawarz  Marcin

29.          Stec  Tomasz

30.          Stysiał  Mariusz

31.          Szura  Marcin

32.          Szydełko  Grzegorz

33.          Wąsacz  Piotr

34.          Wąsik  Jacek

35.          Wilk  Paweł

36.          Wisz  Beata

37.          Wolan  Damian

 

KLASA    III  s

 

ZAWÓD: SPRZEDAWCA

 

WYCHOWAWCA: KRYSTYNA RADOMSKA

 

1.            Babiarz  Beata

2.            Bednarska  Izabela

3.            Bondaruk  Leokadia

4.            Bugno  Magdalena

5.            Chorzępa  Marta

6.            Czyż  Dominika

7.            Dańczak  Beata

8.            Dulińska  Anna

9.            Głazowska  Ewelina

10.          Głowiak  Dorota

11.          Grys  Lidia

12.          Jakubczyk  Katarzyna

13.          Kasica  Beata

14.          Koszela  Anna

15.          Krupa  Iwona

16.          Kwoka  Katarzyna

17.          Litwin  Beata

18.          Mazurkiewicz  Beata

19.          Mięsowicz  Barbara

20.          Niemiec  Agnieszka

21.          Ossolińska  Joanna

22.          Ostyńska  Anna

23.          Pacia  Justyna

24.          Patruś  Agnieszka

25.          Podlesiecka  Monika

26.          Rzucidło  Agnieszka

27.          Sikora  Urszula

28.          Stanowska  Anna

29.          Sterer  Iwona

30.          Surowiec  Katarzyna

31.          Szałęga  Bożena

32.          Szmulik  Małgorzata

33.          Szpilman  Justyna

34.          Tomaszek  Agnieszka

35.          Warzocha  Katarzyna

36.          Wyka  Katarzyna

37.          Ziemniak  Marzena