Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska



Archiwum

Rocznik 1998

KLASA    IV  A

 

SPECJALNOŚĆ: ANALIZA ŚRODKÓW SPOŻYWCZYCH

 

WYCHOWAWCA: BEATA SKOMRA

 

1.            Błoniarz  Monika

2.            Burek  Magdalena

3.            Cioch  Jadwiga

4.            Drzał  Beata

5.            Ficek  Justyna

6.            Fryń  Katarzyna

7.            Gębuś  Justyna

8.            Hess  Ewelina

9.            Janda  Agnieszka

10.          Kałamarz  Łukasz

11.          Kaszowska  Beata

12.          Klocek  Katarzyna

13.          Kopaczyńska  Anna

14.          Kopecka  Ewa

15.          Korbecka  Beata

16.          Krupa  Aneta

17.          Leniart  Magdalena

18.          Marszałek  Ewelina

19.          Mazur  Ewelina

20.          Mika  Justyna

21.          Molenda  Bernadeta

22.          Mroszczyk  Ewa

23.          Olech  Elżbieta

24.          Polak  Barbara

25.          Pudełko  Edyta

26.          Rębisz  Agata

27.          Rusinek  Marzena

28.          Stachurska  Maria

29.          Stolarczyk  Wioletta

30.          Strzępek  Agnieszka

31.          Turoń  Anna

32.          Waltoś  Łukasz

33.          Wiater  Magdalena

34.          Ziaja  Beata

35.          Ziobro  Renata

 

KLASA    V  B

 

ZAWÓD: TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

 

WYCHOWAWCA: JAN KAMIŃSKI

 

1.            Arnd  Anna

2.            Banach  Magdalena

3.            Brudek  Wojciech

4.            Budzyń  Renata

5.            Cecuga  Elżbieta

6.            Cimek  Krystian

7.            Czekajska  Elżbieta

8.            Dziedzic  Elżbieta

9.            Gaweł  Beata

10.          Jamróz  Lidia

11.          Janusz  Anna

12.          Kałamarz  Witold

13.          Krupa  Edyta

14.          Lenart  Joanna

15.          Lęcznar  Jolanta

16.          Machowska  Sylwia

17.          Mytych  Aleksandra

18.          Nowak  Anita

19.          Pietrucha  Agnieszka

20.          Proć  Tomasz

21.          Rawska  Zuzanna

22.          Ruszak  Dorota

23.          Rzepka  Halina

24.          Serafin  Małgorzata

25.          Słupek  Małgorzata

26.          Szpunar  Agnieszka

27.          Świetlik  Agnieszka

28.          Świtalska  Elżbieta

29.          Wilczak  Daniel

 

KLASA    V  D

 

SPECJALNOŚĆ: UZDATNIANIE WODY I OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW

 

WYCHOWAWCA: ANNA SAMOLEJ

 

1.            Balawejder  Maciej

2.            Bartoszek  Dorota

3.            Bęben  Robert

4.            Blajer  Marzena

5.            Brydak  Paweł

6.            Czarnik  Zofia

7.            Dec  Marcin

8.            Jurek  Beata

9.            Kawalec  Wiesław

10.          Kisiel  Ewa

11.          Kojder  Mirosława

12.          Kościółek  Katarzyna

13.          Kozielec  Waldemar

14.          Kulasa  Agnieszka

15.          Lelek  Agnieszka

16.          Lepianka  Małgorzata

17.          Łukasik  Wojciech

18.          Michno  Anna

19.          Mirowski  Dariusz

20.          Paul  Małgorzata

21.          Pelc  Edyta

22.          Porada  Joanna

23.          Sępska  Joanna

24.          Sobczyk  Aneta

25.          Subczak  Ewelina

26.          Szczepańska  Grażyna

27.          Trojnar  Rafał

28.          Wilk  Anna

29.          Witowska  Iwona

30.          Zaborska  Iwona

31.          Zięba  Jolanta

32.          Ziomek  Grzegorz

 

KLASA    V  E

 

SPECJALNOŚĆ: MASZYNY I URZĄDZENIA PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO

 

WYCHOWAWCA: STANISŁAW KLUZ

 

1.            Bajda  Mirosław

2.            Barczak  Andrzej

3.            Bednarski  Robert

4.            Cząba  Tomasz

5.            Gołojuch  Piotr

6.            Hul  Piotr

7.            Kawalec  Piotr

8.            Kokoszka  Piotr

9.            Kowalczyk  Marcin

10.          Krztoń  Tomasz

11.          Kunysz  Mateusz

12.          Małnowicz  Wojciech

13.          Micał  Janusz

14.          Nicpoń  Marcin

15.          Niemiec  Piotr

16.          Nowak  Michał

17.          Nowak  Mirosław

18.          Piejko  Marek

19.          Tłuczek  Piotr

20.          Żelazko  Mariusz

 

KLASA    III  az

 

ZAWÓD: OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO

 

WYCHOWAWCA: MAGDALENA TRZASKA

 

1.            Beskur  Magdalena

2.            Bober  Małgorzata

3.            Bukała  Beata

4.            Drabicki  Paweł

5.            Dudek  Bernadeta

6.            Dworak  Agnieszka

7.            Jaskot  Antonina

8.            Koryl  Anna

9.            Krzemiński  Piotr

10.          Ludera  Marta

11.          Łoza  Ewelina

12.          Masłyk  Magdalena

13.          Mikina  Grzegorz

14.          Niezgoda  Beata

15.          Ordasi  Bernadetta

16.          Pich  Agata

17.          Pieczonka  Elżbieta

18.          Rusznica  Aneta

19.          Skalniak  Kamil

20.          Świder  Iwona

21.          Warzocha  Marzena

22.          Wiśniewska  Anna

23.          Ziaja  Ewelina

24.          Ziemniak  Magdalena

 

KLASA    III  bz

 

ZAWÓD:  OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO

 

WYCHOWAWCA: PAWEŁ MUSZYŃSKI

 

1.            Buczak  Marta

2.            Bukowska  Bożena

3.            Chyłek  Edyta

4.            Fortuna  Jolanta

5.            Gibała  Magdalena

6.            Gut  Teresa

7.            Kołek  Anna

8.            Kołodziej  Dorota

9.            Kołodziej  Maria

10.          Kowal  Łukasz

11.          Kula  Andżelika

12.          Lipa  Wojciech

13.          Łyszczek  Anna

14.          Niedziałek  Anna

15.          Niemiec  Grażyna

16.          Pajda  Agata

17.          Pałka  Edyta

18.          Piórkowska  Barbara

19.          Plezia  Maria

20.          Południak  Adam

21.          Pucyło  Rafał

22.          Robak  Grzegorz

23.          Rzepka  Beata

24.          Siuba  Elżbieta

25.          Stokłosa  Marzena

26.          Tomaka  Artur

27.          Wąsacz  Witold

 

KLASA    III  c1

 

ZAWÓD:  CIASTKARZ

 

WYCHOWAWCA: KRYSTYNA KAŹMIERCZAK

 

1.            Bielański  Marcin

2.            Borowiec  Agnieszka

3.            Cach  Marcin

4.            Dander  Rafał

5.            Hadała  Tomasz

6.            Hess  Rafał

7.            Kalandyk  Gertruda

8.            Karnas  Honorata

9.            Kret  Tomasz

10.          Król  Agnieszka

11.          Kubiak  Dariusz

12.          Kubis  Artur

13.          Kustra  Sławomir

14.          Lekka  Iwona

15.          Lelek  Rafał

16.          Magoń  Marcin

17.          Miłek  Krzysztof

18.          Mularz  Renata

19.          Rak  Janusz

20.          Rak  Radosław

21.          Rzucidło  Helena

22.          Sumera  Robert

23.          Szopa  Marcin

24.          Zając  Małgorzata

25.          Zarych  Rafał

26.          Ziemniak  Wiesław

 

KLASA    III  c2

 

ZAWÓD:  CIASTKARZ

 

WYCHOWAWCA: ZDZISŁAWA SANETRA

 

1.            Baran  Joanna

2.            Bieniek  Agnieszka

3.            Cwanek  Wojciech

4.            Dulińska  Halina

5.            Jajeśnica  Katarzyna

6.            Janda  Katarzyna

7.            Lib  Wojciech

8.            Maciołek  Beata

9.            Micał  Joanna

10.          Nazimek  Grzegorz

11.          Noworul  Tomasz

12.          Pajda  Katarzyna

13.          Pastuła  Ewa

14.          Polak  Katarzyna

15.          Pruchnik  Agnieszka

16.          Przyboś  Anna

17.          Radzyniak  Paweł

18.          Sala  Piotr

19.          Sowa  Krzysztof

20.          Strzyżowski  Marek

21.          Telenga  Paweł

22.          Tetlak  Paweł

23.          Tomasik  Łukasz

 

KLASA    III  k1

 

ZAWÓD:  KUCHARZ

 

WYCHOWAWCA: DANUTA TABACZYŃSKA

 

1.            Bajek  Marcin

2.            Barteczko  Bogusław

3.            Biela  Grzegorz

4.            Chłanda  Paweł

5.            Chruściel  Grzegorz

6.            Chyła  Grzegorz

7.            Cwynar  Paweł

8.            Cygan  Marek

9.            Czech  Bernadetta

10.          Drzał  Jacek

11.          Dulla  Grzegorz

12.          Dziura  Joanna

13.          Gdowik  Iwona

14.          Janik  Zofia

15.          Jędrysek  Tomasz

16.          Jordanek  Łukasz

17.          Kaszuba  Radosław

18.          Kawa  Tomasz

19.          Kołodziej  Ewa

20.          Krupa  Daniel

21.          Kut  Małgorzata

22.          Liskowicz  Sławomir

23.          Makuch  Piotr

24.          Migut  Marcin

25.          Moskwa  Ewelina

26.          Owarzany  Wojciech

27.          Pastuła  Wiesława

28.          Paściak  Agnieszka

29.          Płoszaj  Magdalena

30.          Tobiasz  Krzysztof

 

KLASA    III  k2

 

ZAWÓD:  KUCHARZ

 

WYCHOWAWCA: ANNA ULAN

 

1.            Bielenda  Edyta

2.            Cisło  Monika

3.            Dubiel  Marta

4.            Goraj  Maria

5.            Kłeczek  Barbara

6.            Kurnik  Monika

7.            Lach  Danuta

8.            Mackiewicz  Iwona

9.            Martoń  Agnieszka

10.          Mazur  Małgorzata

11.          Nowak  Elżbieta

12.          Pleśniak  Małgorzata

13.          Prokop  Agnieszka

14.          Prokop  Katarzyna

15.          Reguła  Barbara

16.          Rybka  Elżbieta

17.          Ryś  Bożena

18.          Rząsa  Anna

19.          Sapek  Barbara

20.          Skoczylas  Ewa

21.          Szulc  Katarzyna

22.          Ślemp  Aurelia

23.          Tendelska  Beata

24.          Wąsik  Anna

25.          Wilk  Agnieszka

26.          Wilk  Aneta

27.          Wiśniowska  Anna

25.          Wiśniowska  Katarzyna

25.          Zamorska  Anna

25.          Zembroń  Urszula

 

KLASA    III  p

 

ZAWÓD:  PIEKARZ

 

WYCHOWAWCA: WANDA KOT

 

1.            Adamiec  Grzegorz

2.            Chlebuś  Krzysztof

3.            Chrzan  Maciej

4.            Ciupak  Radosław

5.            Czekaj  Rafał

6.            Czochara  Agnieszka

7.            Drążek  Janusz

8.            Drozd  Ryszard

9.            Główka  Tomasz

10.          Kazimierski  Dariusz

11.          Kisiel  Marcin

12.          Kotarba  Wojciech

13.          Kruczek  Mariusz

14.          Kwoka  Michał

15.          Leś  Piotr

16.          Madera  Paweł

17.          Miłek  Dariusz

18.          Najda  Adam

19.          Noga  Paweł

20.          Pałęcki  Sylwester

21.          Polak  Jerzy

22.          Ruszel  Artur

23.          Ruszel  Mirosław

24.          Rykała  Tomasz

25.          Rzucidło  Grzegorz

26.          Skowron  Roman

27.          Słupek  Daniel

28.          Tondera  Marek

29.          Trafidło  Maciej

30.          Wojtyna  Robert

31.          Worsztynowicz  Marek

32.          Ziemiński  Piotr

 

KLASA    III  s

 

ZAWÓD:  SPRZEDAWCA

 

WYCHOWAWCA: JOANNA KĘDZIOR

 

1.            Bator  Iwona

2.            Biała  Edyta

3.            Drapała  Monika

4.            Dyderska  Gabriela

5.            Dziepak  Joanna

6.            Gajdek  Edyta

7.            Gęgotek  Natalia

8.            Gubernat  Katarzyna

9.            Janik  Joanna

10.          Knaź  Anna

11.          Koszulińska  Sabina

12.          Kozak  Katarzyna

13.          Kubas  Anna

14.          Kyc  Jadwiga

15.          Lasota  Katarzyna

16.          Lipa  Katarzyna

17.          Liszcz  Edyta

18.          Marć  Iwona

19.          Marut  Monika

20.          Noworól  Agnieszka

21.          Piróg  Anna

22.          Pruchnik  Barbara

23.          Rybka  Iwona

24.          Skorupa  Monika

25.          Szczygieł  Ewelina

26.          Szeliga  Agata

27.          Szyszka  Marzena

28.          Veith  Anna

29.          Warzocha  Grażyna

30.          Wierzbicka  Małgorzata

31.          Wilk  Marzena