Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska



Archiwum

Rocznik 1997

KLASA    IV  A

 

SPECJALNOŚĆ: ANALIZA ŚRODKÓW SPOŻYWCZYCH

 

WYCHOWAWCA: ANNA SAMOLEJ

 

1.            Bajor  Izyda

2.            Bar  Danuta

3.            Bąk  Marzena

4.            Dziura  Dorota

5.            Fornal  Agnieszka

6.            Gut  Katarzyna

7.            Kamyk  Zofia

8.            Kloc  Agata

9.            Kołodziej  Elżbieta

10.          Kornak  Agnieszka

11.          Kusztra  Edyta

12.          Kutacha  Katarzyna

13.          Lubas  Magdalena

14.          Łuszcz  Ewa

15.          Mazur  Barbara

16.          Niedziałek  Iwona

17.          Nycz  Jadwiga

18.          Pasierb  Anna

19.          Pazdan  Anna

20.          Piekut  Krystyna

21.          Piekut  Marta

22.          Pięta  Alina

23.          Pikuła  Anna

24.          Pluta  Dorota

25.          Podgórska  Krystyna

26.          Sapuła  Katarzyna

27.          Szczepanik  Magdalena

28.          Telesz  Agnieszka

29.          Urbańska  Marta

30.          Witalec  Wiesława

31.          Wojtaszek  Małgorzata

32.          Wołos  Joanna

33.          Zając  Marta

34.          Żak  Beata

35.          Żyradzka  Elżbieta

 

KLASA    V  B

 

ZAWÓD: TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

 

WYCHOWAWCA: IRENA LEWICKA

 

1.            Adamowicz  Jacek

2.            Bałamut  Anna

3.            Bandelak  Joanna

4.            Barańska  Agnieszka

5.            Burak  Edyta

6.            Gagat  Barbara

7.            Gniewek  Elżbieta

8.            Groszek  Włodzimierz

9.            Guzek  Zofia

10.          Inglot  Magdalena

11.          Jarosz  Barbara

12.          Kędzior  Elżbieta

13.          Klich  Krystyna

14.          Kmiotek  Jadwiga

15.          Kolek  Małgorzata

16.          Kosturek  Paweł

17.          Krawczyk  Anna

18.          Lampart  Alicja

19.          Łagowska  Barbara

20.          Mężyk  Magdalena

21.          Mitał  Bogumiła

22.          Psuj  Stanisław

23.          Pyrcz  Barbara

24.          Sasa  Joanna

25.          Sitarz  Agnieszka

26.          Świstara  Urszula

27.          Zacios  Edyta

28.          Zegar  Tomasz

 

KLASA    V  E

 

SPECJALNOŚĆ: MASZYNY I URZĄDZENIA PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO

 

WYCHOWAWCA: JADWIGA ŁOZIŃSKA

 

1.            Babisz  Daniel

2.            Chmiel  Krzysztof

3.            Cisowski  Krzysztof

4.            Dąbrowski  Lesław

5.            Kamiński  Wojciech

6.            Kubas  Krzysztof

7.            Kumanowski  Daniel

8.            Kuźniar  Maciej

9.            Litwin  Mirosław

10.          Łątka  Wojciech

11.          Nowak  Artur

12.          Ożóg  Artur

13.          Pachuta  Robert

14.          Panek  Tomasz

15.          Podgórski  Krzysztof

16.          Styka  Grzegorz

17.          Szela  Tomasz

18.          Ślęzak  Paweł

19.          Woś  Mirosław

20.          Wróbel  Łukasz

 

KLASA    III  C

 

SPECJALNOŚĆ: PRZETWÓRSTWO MLEKA

 

WYCHOWAWCA: STANISŁAW KLUZ

 

1.            Bieniarz  Marzena

2.            Czarnota  Anata

3.            Górna  Agnieszka

4.            Kądziela  Regina

5.            Kędzior  Renata

6.            Lip  Jolanta

7.            Łobaczuk  Agnieszka

8.            Motowidło  Anna

9.            Rak  Danuta

10.          Redzik  Anna

11.          Rybak  Grzegorz

12.          Sitarz  Aneta

13.          Słowik  Beata

14.          Surowiec  Renata

15.          Szkoła  Małgorzata

16.          Tereszkiewicz  Kinga

17.          Turska  Magdalena

18.          Walków  Bożena

19.          Wiatrak  Elżbieta

20.          Zając  Barbara

 

KLASA    III  az

 

ZAWÓD: APARATOWY PRZETWÓRSTWA MLECZARSKIEGO

 

WYCHOWAWCA: JAN WANIC

 

1.            Bąk  Donata

2.            Bijoś  Adam

3.            Brudz  Ewa

4.            Ceglarz  Elżbieta

5.            Dziadosz  Iwona

6.            Dziedzic  Małgorzata

7.            Frączek  Wioletta

8.            Guzek  Katarzyna

9.            Kalembkiewicz  Teresa

10.          Kieplin  Monika

11.          Kłoda  Aneta

12.          Kordys  Jakub

13.          Kot  Lucyna

14.          Kozubal  Dorota

15.          Kuszaj  Barbara

16.          Lampart  Marta

17.          Miśkiewicz  Joanna

18.          Płonka  Beata

19.          Rupa  Ewa

20.          Słowik  Bernadeta

21.          Surowiec  Krystyna

22.          Szczepanek  Anna

23.          Wdowik  Monika

24.          Witalec  Elżbieta

25.          Żuczek  Anna

 

KLASA    III  bz

 

ZAWÓD  OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO

 

WYCHOWAWCA: KRYSTYNA RADOMSKA

 

1.            Balawejder  Sławomir

2.            Banach  Tomasz

3.            Boczar  Paweł

4.            Czarnota  Rafał

5.            Dec  Waldemar

6.            Drozd  Rafał

7.            Drzał  Krystyna

8.            Gancarz  Agnieszka

9.            Kalisz  Joanna

10.          Kłeczek  Lucyna

11.          Kogut  Magdalena

12.          Korzekwa  Agata

13.          Kowalczyk  Wioletta

14.          Milczarek  Krzysztof

15.          Miler  Monika

16.          Nieroda  Paweł

17.          Nowak  Lucyna

18.          Pazdan  Agnieszka

19.          Peszko  Barbara

20.          Piech  Edyta

21.          Pietraszek  Agnieszka

22.          Reizer  Paweł

23.          Rozborski  Dariusz

24.          Sala  Andrzej

25.          Styka  Małgorzata

26.          Tymczak  Ewa

27.          Warzybok  Mirosław

28.          Wierzbicka  Grażyna

29.          Woś  Piotr

30.          Wrzos  Grzegorz

31.          Wybrabiec  Mirosław

 

KLASA    III  ap

 

ZAWÓD: PIEKARZ

 

WYCHOWAWCA: WOJCIECH SZCZYGIELSKI

 

1.            Dziągwa  Marzena

2.            Grzebyk  Witold

3.            Jaworski  Adam

4.            Kamińska  Anna

5.            Kwaśny  Przemysław

6.            Madej  Wojciech

7.            Misztal  Arkadiusz

8.            Noga  Piotr

9.            Olszewski  Krzysztof

10.          Pleśniak  Maciej

11.          Siłka  Józef

12.          Szura  Wojciech

13.          Tereszkiewicz  Krzysztof

14.          Tomaszek  Dariusz

15.          Wałach  Rafał

16.          Wiethy  Paweł

17.          Wilk  Zygmunt

18.          Zięba  Tomasz

 

KLASA    III  as

 

ZAWÓD:  SPRZEDAWCA

 

WYCHOWAWCA: BARBARA BERNAT

 

1.            Bachórz  Magdalena

2.            Betleja  Monika

3.            Bosek  Paweł

4.            Branach  Beata

5.            Brudz  Urszula

6.            Czach  Iwona

7.            Dąbek  Ewa

8.            Filip  Paweł

9.            Frańczyk  Małgorzata

10.          Gancarz  Izabela

11.          Glińska  Agnieszka

12.          Grendys  Magdalena

13.          Hajt  Katarzyna

14.          Jaworska  Wioletta

15.          Klimczak  Małgorzata

16.          Mazur  Justyna

17.          Korczyńska  Katarzyna

18.          Micał  Agnieszka

19.          Nowak  Katarzyna

20.          Ogrodzińska  Barbara

21.          Patryn  Monika

22.          Plizga  Dorota

23.          Prucnal  Lucyna

24.          Rzegocka  Edyta

25.          Sidor  Ewelina

26.          Stulin  Anna

27.          Szpiech  Paweł

28.          Wielopolska  Barbara

29.          Woźniak  Agnieszka

30.          Złamaniec  Agnieszka