Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska



Archiwum

Rocznik 1996

KLASA    IV  A1

 

SPECJALNOŚĆ: ANALIZA ŚRODKÓW SPOŻYWCZYCH

 

WYCHOWAWCA: JANINA RĄCZY

 

1.            Bartoszek  Mariola

2.            Beym  Dominik

3.            Binduga  Anna

4.            Błaszkowicz  Agnieszka

5.            Chochrek  Rafał

6.            Figiela  Renata

7.            Frącz  Gabriela

8.            Fryz  Anna

9.            Jek  Gabriela

10.          Kalita  Magdalena

11.          Kmicikiewicz  Iwona

12.          Kuźniar  Tomasz

13.          Lichota  Iwona

14.          Marchwiana  Anna

15.          Michno  Edyta

16.          Milczanowska  Monika

17.          Nędza  Justyna

18.          Piątek  Jerzy

19.          Pleśniak  Dariusz

20.          Powierża  Joanna

21.          Reizer  Joanna

22.          Rojek  Renata

23.          Rzeźnik  Renata

24.          Stec  Elżbieta

25.          Stópka  Anna

26.          Strzałkowska  Jadwiga

27.          Szczęch  Edyta

28.          Szeliga  Kinga

29.          Szypuła  Bożena

30.          Ślęczka  Beata

31.          Thomas  Maciej

32.          Tłuczek  Ewa

33.          Twardowska  Katarzyna

 

KLASA    IV  A2

 

SPECJALNOŚĆ: ANALIZA ŚRODKÓW SPOŻYWCZYCH

 

WYCHOWAWCA: BARBARA SIBIGA

 

1.            Bałtowska  Renata

2.            Borcz  Jolanta

3.            Cisek  Małgorzata

4.            Drupka  Małgorzata

5.            Dryja  Edyta

6.            Femiak  Monika

7.            Gajdek  Anna

8.            Gruba  Danuta

9.            Jasion  Anna

10.          Kot  Marzena

11.          Kuter  Elżbieta

12.          Liszcz  Magdalena

13.          Miąsik  Jadwiga

14.          Momot  Anna

15.          Nawój  Wioletta

16.          Nowińska  Renata

17.          Opalińska  Aneta

18.          Panek  Agnieszka

19.          Pazera  Jolanta

20.          Pietraszek  Agnieszka

21.          Piwońska  Agnieszka

22.          Pokrzywa  Agnieszka

23.          Prucnal  Monika

24.          Rumak  Katarzyna

25.          Sierżęga  Magdalena

26.          Synoś  Dorota

27.          Szajdek  Agnieszka

28.          Tomasik  Jolanta

29.          Waltoś  Grażyna

30.          Warzybok  Agnieszka

31.          Wisz  Linda

32.          Zając  Barbara

33.          Żelazko  Beata

34.          Żytka  Justyna

 

KLASA    V  E

 

SPECJALNOŚĆ: MASZYNY I URZĄDZENIA PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO

 

WYCHOWAWCA: WOJCIECH NABOŻNY

 

1.            Bosek  Marcin

2.            Czach  Sławomir

3.            Czekaj  Grzegorz

4.            Czuba  Krzysztof

5.            Domaradzki  Daniel

6.            Draus  Piotr

7.            Drozd  Bogusław

8.            Drozdowski  Krzysztof

9.            Drozdowski  Wojciech

10.          Dzierżak  Waldemar

11.          Kocząb  Daniel

12.          Kozik  Piotr

13.          Książek  Jan

14.          Łazarz  Wojciech

15.          Marszałek  Sławomir

16.          Marut  Mariusz

17.          Noga  Radosław

18.          Nowak  Krzysztof

19.          Ostrowski  Robert

20.          Pecka  Zbigniew

21.          Piechota  Marcin

22.          Puc  Sylwester

23.          Putyło  Piotr

24.          Puzio  Jarosław

25.          Rymut  Piotr

26.          Rzeszutek  Grzegorz

27.          Siłka  Marcin

28.          Sowa  Robert

29.          Sowa  Waldemar

30.          Szwajkowski  Mariusz

31.          Urban  Piotr

32.          Wojturski  Grzegorz

33.          Woś  Andrzej

 

KLASA    III  C

 

SPECJALNOŚĆ 1- 23 PRZETWÓRSTWO MLEKA

 

24-35 PRZETWÓRSTWO OWOCÓW I WARZYW

 

WYCHOWAWCA: MARTA ŚWIDER

 

1.            Borowiec  Anna

2.            Chochrek  Adam

3.            Ciura  Aneta

4.            Czarnecka  Nina

5.            Czarnik  Rafał

6.            Dmowska  Edyta

7.            Jaskuła  Edyta

8.            Kania  Katarzyna

9.            Krupa  Renata

10.          Ladzińska  Anna

11.          Lubińska  Anna

12.          Miśtak  Elżbieta

13.          Opioła  Kinga

14.          Pokrywka  Barbara

15.          Rogowska  Marta

16.          Rusznica  Beata

17.          Siuba  Bożena

18.          Sulej  Agnieszka

19.          Szalacha  Edyta

20.          Szałęga  Agnieszka

21.          Sztuka  Ewa

22.          Tomaszek  Beata

23.          Wilczyńska  Magdalena

24.          Bocek  Sławomir

25.          Długosz  Agnieszka

26.          Kołodziej  Ewa

27.          Kotliński  Wojciech

28.          Mik  Anna

29.          Pociask  Elżbieta

30.          Polak  Grzegorz

31.          Popek  Anna

32.          Sas  Renata

33.          Sądej  Krystyna

34.          Stanisławczyk  Krzysztof

35.          Trawka  Marta

 

KLASA    III  az

 

ZAWÓD: APARATOWY PRZETWÓRSTWA MLECZARSKIEGO

 

WYCHOWAWCA: ELŻBIETA WRÓBEL

 

1.            Baran  Beata

2.            Baran  Małgorzata

3.            Barnat  Wioletta

4.            Bem  Beata

5.            Bielak  Małgorzata

6.            Czochara  Barbara

7.            Czochara  Ewa

8.            Depa  Bogusława

9.            Grata  Barbara

10.          Gul  Maria

11.          Kurcek  Jolanta

12.          Lecka  Ewelina

13.          Liszcz  Monika

14.          Marcinowska  Marzena

15.          Młynarczyk  Magdalena

16.          Moskwa  Iwona

17.          Mróz  Monika

18.          Nieduży  Renata

19.          Niżnik  Agnieszka

20.          Nycz  Magdalena

21.          Ożóg  Małgorzata

22.          Pasternak  Małgorzata

23.          Połaniecka  Małgorzata

24.          Przybylska  Iwona

25.          Pryk  Sylwia

26.          Słowik  Edyta

27.          Sowa  Agata

28.          Tomasik  Magdalena

29.          Wilk  Ewa

30.          Zdeb  Małgorzata

 

KLASA    III  amp

 

ZAWÓD 1-17 OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO

 

18-35 PIEKARZ

 

WYCHOWAWCA

 

 

1.            Burek  Jacek

2.            Chowaniec  Stanisław

3.            Darocha  Piotr

4.            Kiełb  Krzysztof

5.            Kowalski  Grzegorz

6.            Krawczyk  Andrzej

7.            Lesiewicz  Maria

8.            Pacyna  Maria

9.            Pelc  Ryszard

10.          Pleśniak  Waldemar

11.          Prętki  Tomasz

12.          Sączawa  Krzysztof

13.          Socha  Tomasz

14.          Szalony  Grzegorz

15.          Szczepanik  Marcin

16.          Wilk  Tadeusz

17.          Zabłocki  Rafał

18.          Baran  Grzegorz

19.          Bieniek  Tomasz

20.          Chrzanowska  Jolanta

21.          Czudec  Jacek

22.          Gieroń  Agata

23.          Jastrzębski  Józef

24.          Kalembkiewicz  Urszula

25.          Kuczmenda  Tomasz

26.          Kuźniar  Joanna

27.          Lekki  Piotr

28.          Łyszczarz  Mirosław

29.          Rybka  Janusz

30.          Sroka  Dariusz

31.          Szeliga  Paweł

32.          Warzocha  Stanisław

33.          Wcisło  Daniel

34.          Wójcik  Stanisława

35.          Żuczek  Jacek