Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska

Archiwum

Rocznik 1995

KLASA    IV  A1

 

SPECJALNOŚĆ: ANALIZA ŚRODKÓW SPOŻYWCZYCH

 

WYCHOWAWCA: WIESŁAWA MICHNO

 

1.            Baran  Lidia

2.            Batóg  Joanna

3.            Bednarska  Marzena

4.            Biały  Renata

5.            Boho  Agnieszka

6.            Bojda  Joanna

7.            Drzał  Monika

8.            Gaweł  Anna

9.            Gorlach  Elżbieta

10.          Gut  Anna

11.          Guz  Joanna

12.          Janik  Sylwia

13.          Jeczeń  Anna

14.          Kozioł  Magdalena

15.          Kustra  Małgorzata

16.          Lekka  Barbara

17.          Lew  Ewa

18.          Mac  Renata

19.          Majcher  Marzena

20.          Misztal  Agnieszka

21.          Oliwa  Aneta

22.          Ostrowska  Joanna

23.          Pogoda  Ewa

24.          Pokrywka  Katarzyna

25.          Polak  Jolanta

26.          Propola  Edyta

27.          Pszonka  Joanna

28.          Pustelak  Renata

29.          Rela  Agnieszka

30.          Sądej  Krystyna

31.          Sitarz  Barbara

32.          Skurzanka  Małgorzata

33.          Śmiałek  Magdalena

34.          Tobiasz  Agnieszka

35.          Wiater  Ewa

 

KLASA    IV  A2

 

SPECJALNOŚĆ: ANALIZA ŚRODKÓW SPOŻYWCZYCH

 

WYCHOWAWCA: ANNA SPIRAŁA

 

1.            Bajda  Bogumiła

2.            Baran  Mariola

3.            Bereś  Magdalena

4.            Błądek  Iwona

5.            Czerniej  Ewa

6.            Czudec  Małgorzata

7.            Drozd  Marta

8.            Dubiel  Paulina

9.            Gruba  Renata

10.          Hadała  Dorota

11.          Jamróz  Marzena

12.          Janusz  Bogusława

13.          Jastrzębska  Grażyna

14.          Jochym  Agnieszka

15.          Kapecka  Aneta

16.          Kawalec  Lucyna

17.          Kłak  Beata

18.          Kłoskowicz  Beata

19.          Kogut  Marta

20.          Korziejonek  Agata

21.          Łach  Anna

22.          Momot  Dorota

23.          Prędka  Alicja

24.          Pustelak  Ewa

25.          Różycka  Gertruda

26.          Sieczek  Dorota

27.          Sowińska  Joanna

28.          Staszkiewicz  Renata

29.          Szela  Dorota

30.          Ślęczka  Monika

31.          Tretowicz  Małgorzata

32.          Urban  Monika

33.          Walny  Wioletta

 

KLASA    IV  B

 

SPECJALNOŚĆ: PRZETWÓRSTWO MLEKA

 

WYCHOWAWCA: ANDRZEJ   JARZĄBEK

 

1.            Ataman  Magdalena

2.            Baran  Renata

3.            Biernacki  Piotr

4.            Bober  Marlena

5.            Bryła  Agnieszka

6.            Cena  Beata

7.            Ciura  Justyna

8.            Drozd  Aldona

9.            Duda  Wioleta

10.          Flis  Małgorzata

11.          Guzek  Renata

12.          Kloc  Katarzyna

13.          Kolano  Anna

14.          Lampart  Anna

15.          Ludera  Tomasz

16.          Maciołek  Aneta

17.          Miśkiewicz  Katarzyna

18.          Niemiec  Beata

19.          Pierzchała  Anna

20.          Piotrkowska  Justyna

21.          Russek  Anita

22.          Stodolak  Andrzej

23.          Szczur  Agnieszka

24.          Szot  Sławomir

25.          Szybisty  Dorota

26.          Woźniak  Arkadiusz

27.          Wójcik  Małgorzata

 

KLASA    IV  D

 

SPECJALNOŚĆ: PRZETWÓRSTWO MLEKA

 

WYCHOWAWCA: ALEKSANDRA WANIC

 

1.            Baran  Agnieszka

2.            Baran  Magdalena

3.            Baran  Małgorzata

4.            Chorzępa  Monika

5.            Chruściel  Agnieszka

6.            Duch  Beata

7.            Fruga  Małgorzata

8.            Gniewek  Teresa

9.            Góra  Renata

10.          Kalandyk  Anna

11.          Kołodziej  Anna

12.          Kostka  Dorota

13.          Kozak  Żaneta

14.          Kuszaj  Edyta

15.          Lachowicz  Wioletta

16.          Łatka  Anna

17.          Machowska  Małgorzata

18.          Orłowska  Agnieszka

19.          Panek  Danuta

20.          Pisarek  Edyta

21.          Pitera  Jolanta

22.          Robótka  Justyna

23.          Rzeszutek  Małgorzata

24.          Skała  Iwona

25.          Słupek  Marzena

26.          Śliż  Monika

27.          Worek  Romana

 

KLASA    V  E

 

SPECJALNOŚĆ: MASZYNY I URZĄDZENIA PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO

 

WYCHOWAWCA: MARIA KRASKA

 

1.            Bartnik  Wojciech

2.            Bryła  Marcin

3.            Brzostowski  Rafał

4.            Burszta  Zygmunt

5.            Gronkowski  Grzegorz

6.            Jamuła  Rafał

7.            Janusz  Tomasz

8.            Kędzior  Jerzy

9.            Kielar  Rafał

10.          Kluz  Mateusz

11.          Kocurek  Rafał

12.          Kolek  Mariusz

13.          Marcinek  Wojciech

14.          Musiałek  Janusz

15.          Niemiec  Artur

16.          Pelc  Paweł

17.          Pustelak  Mariusz

18.          Rodzinka  Paweł

19.          Salamendra  Andrzej

20.          Surowiec  Grzegorz

21.          Szetela  Sebastian

22.          Szymański  Paweł

23.          Szymczak  Jerzy

24.          Trzeciak  Tomasz

25.          Trzyna  Maciej

26.          Wikiera  Paweł

27.          Wołowiec  Zbigniew

28.          Woźniak  Roman

29.          Woźny  Konrad

30.          Ząbek  Marcin

31.          Żuk  Marek

 

KLASA    III  C

 

SPECJALNOŚĆ: 1- 20 PRZETWÓRSTWO MLEKA

 

21-32 PRZETWÓRSTWO OWOCÓW I WARZYW

 

WYCHOWAWCA: ELŻBIETA MADEJSKA

 

1.            Baran  Małgorzata

2.            Bielecki  Marek

3.            Daniel  Anna

4.            Fabieńska  Renata

5.            Jagoda  Grażyna

6.            Januszyk  Agnieszka

7.            Klaja  Agata

8.            Kupiec  Dorota

9.            Leśniak  Barbara

10.          Łagowska  Agnieszka

11.          Łoza  Renata

12.          Matuła  Barbara

13.          Micał  Sabina

14.          Piątek  Anna

15.          Piątek  Elżbieta

16.          Piwińska  Beata

17.          Rębisz  Janina

18.          Sowa  Beata

19.          Zuber  Elżbieta

20.          Żebrakowska  Anna

21.          Bielak  Agata

22.          Czarna  Lucyna

23.          Frącz  Urszula

24.          Gan  Maciej

25.          Goraj  Grażyna

26.          Janik  Krystyna

27.          Kłósek  Renata

28.          Krupa  Małgorzata

29.          Lewko  Lucyna

30.          Lisowicz  Irena

31.          Mazur  Danuta

32.          Pustelak  Renata

 

KLASA    III  az

 

ZAWÓD: APARATOWY PRZETWÓRSTWA MLECZARSKIEGO

 

WYCHOWAWCA: URSZULA JAREK

 

1.            Antas  Agata

2.            Baran  Katarzyna

3.            Bojda  Kinga

4.            Chmiel  Bożena

5.            Gąska  Dorota

6.            Gliwa  Jolanta

7.            Gmyrek  Justyna

8.            Gmyrek  Kinga

9.            Górniak  Agnieszka

10.          Gruba  Grażyna

11.          Jamrozik  Agata

12.          Janda  Wioletta

13.          Kot  Magdalena

14.          Krawczyk  Anna

15.          Kycińska  Anna

16.          Lis  Magdalena

17.          Łazarz  Jadwiga

18.          Matwij  Halina

19.          Myrda  Monika

20.          Nowicka  Bożena

21.          Oczoś  Agata

22.          Para  Magdalena

23.          Pasierb  Barbara

24.          Paśko  Magdalena

25.          Pociask  Grażyna

26.          Popek  Monika

27.          Rzucidło  Robert

28.          Sroka  Agnieszka

29.          Szyszka  Anna

30.          Tadla  Iwona

31.          Ziaja  Agnieszka

32.          Zyzańska  Zofia

33.          Żuczek  Marta

 

KLASA    III  am

 

ZAWÓD: APARATOWY PRZETWÓRSTWA MIĘSA

 

WYCHOWAWCA: WIEŃCZYSŁAW KAWALEC

 

1.            Bełza  Andrzej

2.            Dec  Cezary

3.            Draus  Marzena

4.            Jucha  Maria

5.            Kasiak  Tadeusz

6.            Kogut  Krzysztof

7.            Kramarz  Zofia

8.            Litwin  Renata

9.            Mazan  Michał

10.          Mazan  Sylwia

11.          Mądrzak  Marek

12.          Motyka  Andrzej

13.          Osetek  Janusz

14.          Osetek  Tomasz

15.          Piekło  Małgorzata

16.          Rosół  Rafał

17.          Siupik  Ryszard

18.          Skiba  Grzegorz

19.          Stachowicz  Andrzej

20.          Starzak  Katarzyna

21.          Wania  Tomasz

22.          Wąsacz  Tomasz

23.          Zawisza  Grzegorz