Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska



Archiwum

Rocznik 1994

KLASA    IV  A1

 

SPECJALNOŚĆ: ANALIZA ŚRODKÓW SPOŻYWCZYCH

 

WYCHOWAWCA: JOANNA KĘDZIOR

 

1.            Baran  Anna

2.            Biśto  Beata

3.            Brynkus  Halina

4.            Ciuba  Elżbieta

5.            Czyrek  Barbara

6.            Dzimira  Katarzyna

7.            Fąfara  Małgorzata

8.            Grędysa  Aneta

9.            Jędrzejczak  Lidia

10.          Kot  Beata

11.          Kulka  Agata

12.          Kułaga  Teresa

13.          Kuźniar  Dorota

14.          Lekka  Beata

15.          Michno  Marlena

16.          Mosior  Ewa

17.          Murias  Renata

18.          Pałka  Beata

19.          Pięta  Brndadetta

20.          Prucnal  Agnieszka

21.          Rozborska  Katarzyna

22.          Rząsa  Dorota

23.          Sala  Renata

24.          Skupień  Agnieszka

25.          Surówka  Aneta

26.          Sutyła  Joanna

27.          Szostek  Agnieszka

28.          Trala  Małgorzata

29.          Wołowiec  Jolanta

30.          Woźnik  Agata

31.          Wójtowicz  Agnieszka

32.          Wrona  Agata

33.          Zator  Renata

34.          Ziobro  Elżbieta

 

KLASA    IV  A2

 

SPECJALNOŚĆ: ANALIZA ŚRODKÓW SPOŻYWCZYCH

 

WYCHOWAWCA: JAN KAMIŃSKI

 

1.            Bajek  Bernadeta

2.            Bentkowska  Dorota

3.            Bernaszewska  Justyna

4.            Błędniak  Dorota

5.            Bojda  Anna

6.            Chom  Anna

7.            Chruściel  Elżbieta

8.            Cieśla  Beata

9.            Czach  Aneta

10.          Czenczek  Magdalena

11.          Czesnar  Ewa

12.          Czyrek  Barbara

13.          Dziopak  Katarzyna

14.          Guzek  Alina

15.          Kempa  Elżbieta

16.          Kluz  Monika

17.          Kornak  Ewa

18.          Kozek  Agnieszka

19.          Krawczyk  Iwona

20.          Kruk  Agnieszka

21.          Kusz  Kinga

22.          Kuśnierz  Monika

23.          Lamch  Danuta

24.          Łuszpak  Bernadeta

25.          Nędza  Iwona

26.          Nowińska  Maria

27.          Pawełek  Alina

28.          Pawłowska  Agnieszka

29.          Podgórska  Anna

30.          Rogala  Elżbieta

31.          Ruszel  Bernadeta

32.          Ryczko  Marzena

33.          Ryznar  Edyta

34.          Spirała  Barbara

35.          Śliż  Lucyna

36.          Trzeciak  Edyta

37.          Uchman  Anna

38.          Wiącek  Bożena

39.          Wojnar  Agnieszka

 

KLASA    IV  B

 

SPECJALNOŚĆ: PRZETWÓRSTWO MLEKA

 

WYCHOWAWCA: URSZULA ZAJĄC

 

1.            Bednarska  Ewa

2.            Bogdan  Witold

3.            Cupryś  Katarzyna

4.            Duda  Marta

5.            Grzywacz  Małgorzata

6.            Janik  Małgorzata

7.            Jaskot  Bożena

8.            Jaskuła  Agnieszka

9.            Kloc  Agnieszka

10.          Kornak  Magdalena

11.          Kozimala  Mirosław

12.          Król  Dorota

13.          Krztoń  Stanisław

14.          Łyszczarz  Elżbieta

15.          Malec  Danuta

16.          Mędrala  Katarzyna

17.          Micał  Iwona

18.          Mróz  Krzysztof

19.          Nowak  Beata

20.          Nowak  Renata

21.          Piotrowicz  Małgorzata

22.          Pomianek  Agata

23.          Potocka  Marzena

24.          Przybyło  Agnieszka

25.          Ruszała  Tomasz

26.          Rykała  Bożena

27.          Skręt  Paweł

28.          Smolak  Elżbieta

29.          Stawarz  Magdalena

30.          Trzeciak  Anna

31.          Trzyna  Jolanta

32.          Turek  Małgorzata

33.          Urban  Małgorzata

34.          Zdeb  Izabela

35.          Ziemińska  Joanna

 

KLASA    IV  D

 

SPECJALNOŚĆ: PRZETWÓRSTWO MLEKA

 

WYCHOWAWCA: WIESŁAWA JĘDRZEJCZYK

 

1.            Bielenda  Renata

2.            Biernat  Urszula

3.            Chruściel  Elżbieta

4.            Chruścik  Małgorzata

5.            Fularz  Małgorzata

6.            Głuszczyk  Aneta

7.            Gubernat  Agnieszka

8.            Inglot  Anna

9.            Kania  Beata

10.          Kot  Anna

11.          Kukulska  Renata

12.          Kwaśnik  Barbara

13.          Lubas  Małgorzata

14.          Masternak  Marta

15.          Michno  Wioletta

16.          Miś  Anna

17.          Nalepa  Ewa

18.          Olechowska  Barbara

19.          Pachnicka  Elżbieta

20.          Pieczonka  Bernadeta

21.          Podstawska  Agata

22.          Pustelak  Alicja

23.          Radek  Aneta

24.          Rzucidło  Dorota

25.          Siwiec  Małgorzata

26.          Sobczyk  Ewa

27.          Szczepańska  Krystyna

28.          Szkoła  Anna

29.          Świder  Agnieszka

30.          Urbanek  Edyta

31.          Ustrzycka  Anna

32.          Wiater  Agnieszka

33.          Zadrożna  Lucyna

 

KLASA    V  E

 

SPECJALNOŚĆ:  MASZYNY I URZĄDZENIA PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO

 

WYCHOWAWCA: DANUTA TABACZYŃSKA

 

1.            Bińczycki  Piotr

2.            Chom  Piotr

3.            Cieśla  Jacek

4.            Cieśla  Krzysztof

5.            Ciosek  Sławomir

6.            Czekajski  Marek

7.            Drupka  Tomasz

8.            Głąb  Dariusz

9.            Harpula  Tomasz

10.          Horodecki  Jacek

11.          Jaworski  Marek

12.          Jaworski  Wiesław

13.          Kaczorowski  Tomasz

14.          Kluz  Paweł

15.          Kozik  Mariusz

16.          Kuźniar  Krzysztof

17.          Maciuk  Krzysztof

18.          Nowak  Sławomir

19.          Pikor  Tomasz

20.          Porada  Piotr

21.          Sączawa  Mariusz

22.          Stropek  Andrzej

23.          Strugała  Dariusz

24.          Świetlik  Dariusz

25.          Tęcza  Jan

26.          Tkaczyk  Jan

27.          Uchman  Wojciech

28.          Węglarz  Mariusz

29.          Wojnar  Andrzej

30.          Woźniak  Marek

31.          Zięba  Grzegorz

32.          Zięba  Tomasz

 

KLASA    III  az

 

ZAWÓD: APARATOWY PRZETWÓRSTWA MLECZARSKIEGO

 

WYCHOWAWCA: HALINA PILCH

 

1.            Bielecka  Dorota

2.            Bieniarz  Marzena

3.            Burz  Agnieszka

4.            Cioch  Agnieszka

5.            Czarnota  Anetta

6.            Głazowska  Edyta

7.            Gniewek  Agnieszka

8.            Gniewek  Wioletta

9.            Grzywacz  Maria

10.          Kądziela  Regina

11.          Kędzior  Renata

12.          Król  Renata

13.          Leja  Beata

14.          Lip  Jolanta

15.          Marcinek  Elżbieta

16.          Mazan  Agnieszka

17.          Motowidło  Anna

18.          Ożóg  Beata

19.          Polak  Agnieszka

20.          Porada  Iwona

21.          Rak  Danuta

22.          Rząsa  Elżbieta

23.          Sitarz  Aneta

24.          Słowik  Beata

25.          Sołtys  Urszula

26.          Surowiec  Renata

27.          Szkoła  Małgorzata

28.          Tereszkiewicz  Kinga

29.          Trąd  Ewa

30.          Walas  Anna

31.          Wiatrak  Elżbieta

32.          Wisz  Joanna

33.          Zdeb  Zofia

 

KLASA    III  bz

 

ZAWÓD: APARATOWY PRZETWÓRSTWA MLECZARSKIEGO

 

WYCHOWAWCA: JAN WANIC

 

1.            Baran  Agnieszka

2.            Cisek  Jadwiga

3.            Ciupak  Renata

4.            Gołda  Renata

5.            Gorlicka  Bogumiła

6.            Hendzel  Grażyna

7.            Jankowska  Jadwiga

8.            Kalita  Zygmunt

9.            Kamińska  Lucyna

10.          Kąkol  Barbara

11.          Kobylańska  Ewelina

12.          Leniart  Bożena

13.          Nowak  Katarzyna

14.          Nycz  Małgorzata

15.          Paprocka  Agnieszka

16.          Pikor  Agata

17.          Przybylska  Jadwiga

18.          Rzepka  Małgorzata

19.          Sebzda  Marta

20.          Wal  Barbara

21.          Walków  Bożena

22.          Warzecha  Małgorzata

23.          Zając  Barbara

24.          Ziomek  Anna

 

KLASA    III  am

 

ZAWÓD: APARATOWY PRZETWÓRSTWA MIĘSA

 

WYCHOWAWCA: ELŻBIETA  WRÓBEL

 

1.            Bialic  Grzegorz

2.            Bieniek  Grzegorz

3.            Bieś  Jacek

4.            Cabaj  Czesław

5.            Chrzan  Ryszard

6.            Drapała  Lucjan

7.            Dzindzio  Krzysztof

8.            Kazimierski  Grzegorz

9.            Kowaliło  Grzegorz

10.          Krasoń  Stanisław

11.          Mrozek  Andrzej

12.          Nowak  Piotr

13.          Ożóg  Krzysztof

14.          Pazdro  Mariusz

15.          Piątek  Tomasz

16.          Pieńkowski  Paweł

17.          Piwko  Piotr

18.          Pyrcz  Andrzej

19.          Rumak  Rafał

20.          Siuta  Bogdan

21.          Skiba  Anna

22.          Skubisz  Stanisław

23.          Węglowski  Andrzej

24.          Węglowski  Grzegorz

25.          Witalec  Krzysztof

26.          Wyka  Marek