Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska

Archiwum

Rocznik 1993

KLASA    IV  A

SPECJALNOŚĆ: ANALIZA ŚRODKÓW SPOŻYWCZYCH

 

WYCHOWAWCA: JAN   KAMIŃSKI

 

1.            Bartusik  Małgorzata

2.            Bialic  Grażyna

3.            Bieleń  Agnieszka

4.            Bobola  Edyta

5.            Borowiec  Agnieszka

6.            Cygan  Iwona

7.            Derylak  Marta

8.            Farmas  Dorota

9.            Feret  Joanna

10.          Gąsiur  Magdalena

11.          Hęclik  Joanna

12.          Hodyr  Katarzyna

13.          Jamrozek  Anna

14.          Kiełb  Renata

15.          Krasoń  Barbara

16.          Kusztra  Ewa

17.          Leja  Małgorzata

18.          Litwin  Magdalena

19.          Łabuz  Anna

20.          Łazarz  Katarzyna

21.          Mach  Katarzyna

22.          Majka  Magdalena

23.          Nędza  Renata

24.          Nowak  Marta

25.          Pizun  Jolanta

26.          Puchała  Agata

27.          Puzio  Dorota

28.          Skrabucha  Agnieszka

29.          Sroka  Joanna

30.          Surówka  Józefa

31.          Szczepańska  Elżbieta

32.          Szymańska  Beata

33.          Szypuła  Edyta

34.          Ustrzycka  Janina

35.          Wacław  Monika

36.          Ważna  Małgorzata

37.          Wiater  Elżbieta

38.          Wiśniewska  Edyta

39.          Złotek  Monika

40.          Żmuda  Krystyna

41.          Żyła  Ewa

 

KLASA    IV  B

SPECJALNOŚĆ: PRZETWÓRSTWO MLEKA

 

WYCHOWAWCA: BRONISŁAWA   OSSOLIŃSKA

 

1.            Baran  Monika

2.            Biskup  Lucyna

3.            Borodijczuk  Anna

4.            Bryła  Ewa

5.            Bujak  Halina

6.            Chmura  Stanisław

7.            Daszykowska  Jadwiga

8.            Domarski  Robert

9.            Dul  Ewa

10.          Fularz  Dorota

11.          Głodowska  Ilona

12.          Grochala  Elżbieta

13.          Kaczor  Alicja

14.          Kalandyk  Krystyna

15.          Kamińska  Agata

16.          Kochman  Artur

17.          Kretowicz  Teresa

18.          Kwoka  Małgorzata

19.          Łobaza  Monika

20.          Malak  Ewa

21.          Marszałek  Renata

22.          Ochota  Anna

23.          Pietraszek  Danuta

24.          Przybyła  Artur

25.          Pusz  Agnieszka

26.          Rybka  Renata

27.          Sidor  Jolanta

28.          Strzępek  Katarzyna

29.          Surowiec  Agnieszka

30.          Szajna  Teresa

31.          Szluz  Elżbieta

32.          Wnuk  Małgorzata

33.          Zając  Izabela

34.          Zyzańska  Grażyna

35.          Żelazko  Ewa

 

KLASA    IV  D

SPECJALNOŚĆ: PRZETWÓRSTWO MLEKA

 

WYCHOWAWCA: STANISŁAW   KLUZ

 

1.            Augustyn  Zofia

2.            Bajda  Grażyna

3.            Bieniarz  Tomira

4.            Biestek  Renata

5.            Buława  Magdalena

6.            Chorzępa  Agata

7.            Furmańska  Beata

8.            Głodowska  Agnieszka

9.            Jakubowska  Marzena

10.          Kawalec  Ewa

11.          Krupa  Iwona

12.          Krzanowska  Maria

13.          Lachor  Anna

14.          Mackiewicz  Edyta

15.          Mączka  Monika

16.          Menduś  Małgorzata

17.          Pawlikowska  Ewa

18.          Pękala  Małgorzata

19.          Rogala  Jadwiga

20.          Sroka  Agnieszka

21.          Stachurska  Bożena

22.          Szostak  Anita

23.          Szubska  Katarzyna

24.          Ścisłowska  Katarzyna

25.          Śliwińska  Urszula

26.          Świder  Małgorzata

27.          Tarnowska  Katarzyna

28.          Tokarz  Anna

29.          Węgrzyn  Agnieszka

30.          Wilk  Ewa

31.          Wnęk  Małgorzata

32.          Wójtowicz  Aneta

33.          Zielińska  Marzena

 

KLASA    IV  F

SPECJALNOŚĆ: PRZETWÓRSTWO MLEKA

 

WYCHOWAWCA: MAGDALENA   TRZASKA

 

1.            Baran  Anna

2.            Benewiat  Aneta

3.            Bodnar  Magdalena

4.            Burzyńska  Małgorzata

5.            Dec  Renata

6.            Filipek  Marta

7.            Gładysz  Wioletta

8.            Góźdź  Iwona

9.            Grabiec  Wanda

10.          Jacek  Ewa

11.          Jacek  Marta

12.          Janusz  Małgorzata

13.          Korab  Wioletta

14.          Kwaśniak  Anna

15.          Madura  Małgorzata

16.          Maślak  Anastazja

17.          Mazurek  Joanna

18.          Niezgoda  Katarzyna

19.          Nitkiewicz  Katarzyna

20.          Pec  Małgorzata

21.          Salamon  Wioletta

22.          Siwula  Bożena

23.          Smoła  Grażyna

24.          Sołtys  Halina

25.          Stawarz  Beata

26.          Szczyrba  Beata

27.          Trala  Anna

28.          Urban  Dorota

29.          Wardakowska  Katarzyna

30.          Zagaja  Renata

31.          Zielińska  Anna

32.          Ziemniak  Małgorzata

 

KLASA    V  E

SPECJALNOŚĆ: MASZYNY I URZĄDZENIA PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO

 

WYCHOWAWCA: WOJCIECH  NABOŻNY

 

1.            Adamowicz  Krzysztof

2.            Bąk  Rafał

3.            Czapor  Grzegorz

4.            Dragan  Andrzej

5.            Dworak  Lucjan

6.            Gierlicki  Maciej

7.            Grabek  Krzysztof

8.            Grzebyk  Andrzej

9.            Iskra  Grzegorz

10.          Kaczor  Tomasz

11.          Kordas  Jacek

12.          Kramarz  Krzysztof

13.          Kuźniar  Mariusz

14.          Litwa  Grzegorz

15.          Marcinek  Andrzej

16.          Marek  Lesław

17.          Markowicz  Piotr

18.          Materna  Dariusz

19.          Nowak  Piotr

20.          Pado  Andrzej

21.          Padyjasek  Zbigniew

22.          Puchała  Rafał

23.          Sękiewicz  Grzegorz

24.          Skotnicki  Adam

25.          Sroka  Lucjan

26.          Szeliga  Andrzej

27.          Tabasz  Jerzy

28.          Telesz  Zbigniew

29.          Urban  Lesław

30.          Wachowicz  Robert

31.          Węglowski  Andrzej

32.          Woźny  Krzysztof

33.          Ziaja  Wiesław

 

KLASA    III  C

SPECJALNOŚĆ: PRZETWÓRSTWO MLEKA

 

WYCHOWAWCA: MARIANNA   MARCHWIANA

 

1.            Bal  Iwona

2.            Benginow  Marta

3.            Burek  Ewa

4.            Cejman  Katarzyna

5.            Czochra  Renata

6.            Daniel  Bożena

7.            Dziak  Alina

8.            Gałkowska  Urszula

9.            Głomska  Dorota

10.          Głowiś  Alina

11.          Gula  Małgorzata

12.          Koc  Alicja

13.          Kogut  Renata

14.          Krzos  Grażyna

15.          Majewska  Izabela

16.          Mitał  Urszula

17.          Młynarczyk  Marta

18.          Nadolska  Joanna

19.          Paluch  Ewa

20.          Podolski  Konrad

21.          Pokrywka  Renata

22.          Polak  Ewa

23.          Rogowska  Agnieszka

24.          Sajdyk  Agnieszka

25.          Szajowska  Marta

26.          Świderska  Bożena

27.          Turczyn  Elżbieta

28.          Wilk  Lucyna

29.          Wyka  Renata

30.          Zając  Maria

 

KLASA    III  az

ZAWÓD: APARATOWY PRZETWÓRSTWA MLECZARSKIEGO

 

WYCHOWAWCA: STANISŁAWA   SIWIEC

 

1.            Barć  Agnieszka

2.            Bobeł  Magdalena

3.            Broda  Iwona

4.            Chęć  Magdalena

5.            Ciura  Aneta

6.            Daniec  Agnieszka

7.            Gudyka  Ewa

8.            Kołodziej  Ewa

9.            Kozicka  Maria

10.          Ladzińska  Anna

11.          Michno  Monika

12.          Miśtak  Elżbieta

13.          Opioła  Kinga

14.          Pelc  Edyta

15.          Pokrywka  Barbara

16.          Rogowska  Marta

17.          Rusznica  Beata

18.          Siuba  Anna

19.          Siuba  Bożena

20.          Skwierz  Agnieszka

21.          Stachowicz  Agnieszka

22.          Szafran  Agata

23.          Szalacha  Edyta

24.          Szałęga  Agnieszka

25.          Sztuka  Ewa

26.          Świder  Barbara

27.          Tomaszek  Beata

28.          Złamaniec  Barbara

 

KLASA    III  bz

ZAWÓD: APARATOWY PRZETWÓRSTWA MLECZARSKIEGO

 

WYCHOWAWCA: MARIANNA  MARCHWIANA

 

1.            Bereś  Ewa

2.            Chochrek  Adam

3.            Czarnik  Rafał

4.            Dworak  Agnieszka

5.            Gąska  Renata

6.            Gut  Teresa

7.            Jaskuła  Edyta

8.            Kaczor  Stanisław

9.            Krupa  Renata

10.          Kuźniar  Teresa

11.          Lubińska  Anna

12.          Łakomy  Renata

13.          Paściak  Wiesław

14.          Prętki  Paweł

15.          Pruś  Helena

16.          Sitarz  Marzena

17.          Szura  Barbara

18.          Zgórski  Grzegorz

19.          Zuber  Lucyna

 

KLASA    III  am

ZAWÓD: APARATOWY PRZETWÓRSTWA MIĘSA

 

WYCHOWAWCA: KRYSTYNA  ZAWADA

 

1.            Bembenek  Zbigniew

2.            Błońska  Justyna

3.            Długosz  Aneta

4.            Długosz  Iwona

5.            Głodowski  Kazimierz

6.            Grzywacz  Stanisław

7.            Jasińska  Maria

8.            Jaskot  Rafał

9.            Klęsk  Tomasz

10.          Lelek  Bernadetta

11.          Makara  Sławomir

12.          Malinowski  Krzysztof

13.          Pałac  Jolanta

14.          Pałka  Waldemar

15.          Ptaszek  Tomasz

16.          Raczak  Krzysztof

17.          Sączawa  Robert

18.          Skwierz  Anna

19.          Słupek  Sławomir

20.          Solecki  Robert

21.          Tomasik  Artur

22.          Wasilewska  Anna

23.          Weszka  Wiesław

24.          Wójcik  Grzegorz

25.          Ząbek  Sławomir

26.          Żelazko  Tomasz

 

KLASA    III  aw

ZAWÓD: APARATOWY PRZETWÓRSTWA OWOCÓW I WARZYW

 

WYCHOWAWCA: MARIAN  KRUCZEK

 

1.            Barczak  Małgorzata

2.            Bielak  Anna

3.            Bieniek  Paweł

4.            Bocek  Sławomir

5.            Kida  Janusz

6.            Kluz  Adam

7.            Kołodziej  Ewa

8.            Kornak  Jadwiga

9.            Kot  Sławomir

10.          Kotliński  Wojciech

11.          Krawczyk  Anna

12.          Lonc  Dariusz

13.          Markiewicz  Alicja

14.          Martyniuk  Dominik

15.          Ożóg  Wiesław

16.          Pasierb  Małgorzata

17.          Pelc  Janusz

18.          Płodzień  Jolanta

19.          Pociask  Elżbieta

20.          Polak  Grzegorz

21.          Rusinek  Małgorzata

22.          Rydza  Czesław

23.          Sas  Renata

24.          Smalarz  Elżbieta

25.          Stanisławczyk  Krzysztof

26.          Starzec  Janusz

27.          Szpytma  Waldemar

28.          Watras  Lucyna

29.          Wdowik  Dorota

30.          Wójcik  Barbara