Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska



Archiwum

Rocznik 1992

KLASA    IV  A

SPECJALNOŚĆ: ANALIZA ŚRODKÓW SPOŻYWCZYCH

 

WYCHOWAWCA:  JANINA RĄCZY

 

1.            Bazan  Renata

2.            Bielenda  Marta

3.            Bober  Alicja

4.            Cisek  Anna

5.            Cisło  Anna

6.            Cupryś  Lucyna

7.            Draguła  Elżbieta

8.            Dubiel  Małgorzata

9.            Dudek  Irena

10.          Jakubowska  Joanna

11.          Kasprzyk  Beata

12.          Kędzior  Agata

13.          Kłeczek  Anna

14.          Kłoda  Jolanta

15.          Kmiotek  Małgorzata

16.          Koczot  Joanna

17.          Korab  Agnieszka

18.          Korziejonek  Lucyna

19.          Kotlarz  Agnieszka

20.          Kruczek  Marzena

21.          Kubicz  Agnieszka

22.          Lubas  Marta

23.          Mazur  Iwona

24.          Nieroda  Małgorzata

25.          Noga  Magdalena

26.          Nowak  Marta

27.          Ostrowska  Danuta

28.          Paluch  Mariola

29.          Pelczar  Marta

30.          Polczak  Zofia

31.          Rajzer  Dorota

32.          Rokita  Ewa

33.          Sala  Elżbieta

34.          Surowiec  Wanda

35.          Sycz  Ewa

36.          Szybisty  Joanna

37.          Tereszkiewicz  Agnieszka

38.          Trojnar  Agnieszka

39.          Ziaja  Ewa

40.          Żelazko  Małgorzata

 

KLASA    IV  B

SPECJALNOŚĆ: PRZETWÓRSTWO MLEKA

 

WYCHOWAWCA: BOGUMIŁA GMYREK

 

1.            Bester  Andrzej

2.            Bielenda  Beata

3.            Bieniek  Janusz

4.            Błądzińska  Agnieszka

5.            Dawid  Nina

6.            Drzał  Anna

7.            Jurkiewicz  Bożena

8.            Kępińska  Dorota

9.            Kołodziej  Ewa

10.          Koryl  Agnieszka

11.          Kowalska  Renata

12.          Markowicz  Renata

13.          Mazur  Barbara

14.          Michalczyk  Agnieszka

15.          Pachuta  Grzegorz

16.          Pajura  Małgorzata

17.          Piotrowicz  Bożena

18.          Rogala  Grzegorz

19.          Rokosz  Jolanta

20.          Skwarek  Małgorzata

21.          Słotwińska  Jadwiga

22.          Stawarz  Bogusława

23.          Stochła  Anita

24.          Tudek  Sylwia

25.          Wesół  Mariusz

26.          Wiśniewska  Renata

27.          Wolska  Elżbieta

28.          Wójcicka  Anna

29.          Wróbel  Iwona

30.          Żybura  Włodzimierz

 

KLASA    IV  D

SPECJALNOŚĆ: PRZETWÓRSTWO MLEKA

 

WYCHOWAWCA: EDWARD RAJZER

 

1.            Ataman  Wioletta

2.            Banaś  Małgorzata

3.            Bednarczyk  Beata

4.            Borowiec  Barbara

5.            Bytnar  Agnieszka

6.            Chmiel  Alina

7.            Długosz  Aneta

8.            Dutka  Beata

9.            Dźwigała  Maria

10.          Fajger  Ewa

11.          Felon  Lucyna

12.          Kapusta  Dorota

13.          Kapusta  Renata

14.          Karnas  Alina

15.          Klimek  Beata

16.          Kloc  Barbara

17.          Kmiotek  Barbara

18.          Kochman  Bogusława

19.          Korab  Ewa

20.          Miłek  Renata

21.          Motyka  Agnieszka

22.          Musiał  Katarzyna

23.          Piątek  Paulina

24.          Pieczonka  Danuta

25.          Rokita  Dorota

26.          Rokita  Magdalena

27.          Rynasiewicz  Renata

28.          Rzepka  Małgorzata

29.          Sanecka  Agnieszka

30.          Soja  Renata

31.          Stawarz  Agnieszka

32.          Trojnar  Mariola

33.          Woźny  Bożena

34.          Zielińska  Ewa

35.          Ziemba  Agata

 

KLASA    IV  F

SPECJALNOŚĆ: PRZETWÓRSTWO MLEKA

 

WYCHOWAWCA: ELŻBIETA NIZIUK

 

1.            Babula  Dorota

2.            Bałchan  Renata

3.            Bieleń  Agnieszka

4.            Chrzanowska  Izabela

5.            Ciuba  Agnieszka

6.            Dańko  Małgorzata

7.            Grochala  Monika

8.            Jaskot  Marzena

9.            Karpińska  Iwona

10.          Kaszuba  Bożena

11.          Klaus  Anna

12.          Kołodziej  Iwona

13.          Kuszek  Marzena

14.          Lenart  Zofia

15.          Łysiak  Alicja

16.          Majewska  Elżbieta

17.          Różańska  Beata

18.          Surowiec  Renata

19.          Tama  Małgorzata

20.          Tendera  Agata

21.          Węglowska  Lucyna

22.          Zych  Celina

 

KLASA    V  E

SPECJALNOŚĆ: MASZYNY I URZĄDZENIA PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO

 

WYCHOWAWCA: EWA WOŹNIAK

 

1.            Budnik  Marcin

2.            Bury  Lesław

3.            Chmiel  Piotr

4.            Czopik  Wojciech

5.            Dobrowolski  Zbigniew

6.            Dziura  Dariusz

7.            Filar  Waldemar

8.            Frączek  Paweł

9.            Gaweł  Bogdan

10.          Grochala  Zbigniew

11.          Grygar  Mariusz

12.          Kłokocki  Grzegorz

13.          Kogut  Mariusz

14.          Kordas  Andrzej

15.          Korniak  Janusz

16.          Kuźniar  Sławomir

17.          Łyszczarz  Bogusław

18.          Mikoś  Jacek

19.          Opaliński  Artur

20.          Ożóg  Artur

21.          Paśko  Robert

22.          Piątek  Piotr

23.          Pieja  Tomasz

24.          Pluta  Paweł

25.          Przednowek  Sylwester

26.          Przybylski  Leszek

27.          Rożek  Andrzej

28.          Salach  Piotr

29.          Selwa  Waldemar

30.          Szeliga  Modest

31.          Szypuła  Jerzy

32.          Środoń  Jerzy

33.          Tadla  Jacek

34.          Telega  Paweł

35.          Wielgosz  Roman

36.          Wiśniowski  Piotr

37.          Zając  Sławomir

38.          Ząbczyk  Janusz

39.          Zbrożek  Damian

40.          Ziaja  Janusz

 

KLASA    III  C

SPECJALNOŚĆ: PRZETWÓRSTWO MLEKA

 

WYCHOWAWCA: JADWIGA ŁOZIŃSKA

 

1.            Biernat  Agnieszka

2.            Bojdo  Beata

3.            Brzoza  Beata

4.            Buiłek  Anna

5.            Czaja  Elżbieta

6.            Dick  Agata

7.            Gozdur  Bożena

8.            Grusiecka  Paulina

9.            Jastrzębska  Iwona

10.          Kaszuba  Marzena

11.          Klich  Małgorzata

12.          Koisz  Jolanta

13.          Kozioł  Małgorzata

14.          Kur  Barbara

15.          Luchowska  Bernadeta

16.          Miśkiewicz  Ewa

17.          Popek  Jolanta

18.          Siwik  Joanna

19.          Stopa  Agnieszka

20.          Szaruch  Edyta

21.          Szpunar  Barbara

22.          Szwed  Krystyna

23.          Szymańska  Katarzyna

24.          Tkaczuk  Ewa

25.          Wasilewski  Wojciech

26.          Wilbik  Marlena

27.          Woźniak  Renata

28.          Woźniak  Wioletta

29.          Wrzecionowska  Dorota

30.          Złocka  Alicja

 

KLASA    III  az

ZAWÓD: APARATOWY PRZETWÓRSTWA MLECZARSKIEGO

 

WYCHOWAWCA: JAN WANIC

 

1.            Baran  Małgorzata

2.            Bielecki  Marek

3.            Cyburt  Elżbieta

4.            Daniel  Anna

5.            Drozd  Anna

6.            Fabieńska  Renata

7.            Fabryka  Dorota

8.            Gola  Anna

9.            Grochala  Mariusz

10.          Hoszko  Urszula

11.          Jarosz  Ewa

12.          Kaczor  Marek

13.          Kloc  Katarzyna

14.          Krawczyk  Danuta

15.          Kupiec  Dorota

16.          Matuła  Barbara

17.          Micał  Sabina

18.          Mikuła  Magdalena

19.          Piątek  Anna

20.          Piątek  Elżbieta

21.          Piwińska  Beata

22.          Przeszłowska  Renata

23.          Rębisz  Janina

24.          Sanek  Renata

25.          Sowa  Beata

26.          Stopa  Elżbieta

27.          Synoś  Katarzyna

28.          Wiatr  Monika

29.          Ziobro  Ewa

30.          Zuber  Elżbieta

31.          Żebrakowska  Anna

 

KLASA    III  am

ZAWÓD: APARATOWY PRZETWÓRSTWA MIĘSA

 

WYCHOWAWCA: EWA BEREŚ

 

1.            Bar  Krystyna

2.            Chmiel  Hieronim

3.            Frącz  Teresa

4.            Grochala  Jacek

5.            Gubernat  Małgorzata

6.            Jasiński  Andrzej

7.            Kapłan  Janusz

8.            Kowal  Józef

9.            Kozik  Agata

10.          Kozik  Maria

11.          Kramarz  Halina

12.          Kucharski  Janusz

13.          Kutacha  Grzegorz

14.          Leja  Andrzej

15.          Lichota  Grzegorz

16.          Łysakowski  Krzysztof

17.          Łyszczek  Marcela

18.          Mędrygał  Renata

19.          Opalińska  Edyta

20.          Ostrowska  Anna

21.          Południak  Teresa

22.          Selwa  Cecylia

23.          Skoczylas  Elżbieta

24.          Soboń  Paweł

25.          Szalony  Marzena

26.          Ślęczka  Leokadia

27.          Telesz  Barbara

28.          Tokarz  Halina

29.          Tomasik  Jan

30.          Zaręba  Grzegorz

 

KLASA    III  aw

ZAWÓD: APARATOWY PRZETWÓRSTWA OWOCÓW I WARZYW

 

WYCHOWAWCA: WIEŃCZYSŁAW BIELAK

 

1.            Bielak  Agata

2.            Bochenek  Renata

3.            Cynar  Agnieszka

4.            Długosz  Agnieszka

5.            Frącz  Urszula

6.            Goraj  Grażyna

7.            Górka  Beata

8.            Gruba  Agnieszka

9.            Jarosz  Anna

10.          Krupa  Małgorzata

11.          Lisowicz  Irena

12.          Litwin  Małgorzata

13.          Myśliwiec  Katarzyna

14.          Nabożna  Bożena

15.          Popek  Anna

16.          Pustelak  Renata

17.          Ryczek  Maria

18.          Rydza  Bożena

19.          Sądej  Krystyna

20.          Sądej  Teresa

21.          Terech  Małgorzata

22.          Uchman  Beata

23.          Węglowska  Agata

 

KLASA    III  bw

ZAWÓD: APARATOWY PRZETWÓRSTWA OWOCÓW I WARZYW

 

WYCHOWAWCA: HELENA TRZEŚNIOWSKA

 

1.            Czarna  Lucyna

2.            Długosz  Lidia

3.            Dziadura  Beata

4.            Gan  Maciej

5.            Halejcio  Ewa

6.            Janik  Krystyna

7.            Kłósek  Renata

8.            Lewko  Lucyna

9.            Marszałek  Małgorzata

10.          Mazur  Danuta

11.          Mik  Anna

12.          Nowak  Małgorzata

13.          Popławska  Bożena

14.          Rogala  Halina

15.          Sagan  Halina

16.          Sieńko  Lucyna

17.          Stachowicz  Andrzej

18.          Tambor  Alicja

19.          Tekiela  Anna

20.          Trawka  Marta

21.          Wieczorek  Barbara

22.          Woszczyńska  Ewa

23.          Zawiło  Lucyna