Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska



Archiwum

ROCZNIK 2015

Technikum
4 AR wychowawca – mgr Leszek SIEŃKO
Technik analityk
1. Bigus Paulina
2. Dragan Patrycja
3. Drozd Klaudia
4. Fabińska Magdalena
5. Jankowski Krzysztof
6. Kowal Dorota
7. Leja Magdalena
8. Skała Patrycja
9. Wałęsa Dorota
10. Wołowiec Paulina

Technik organizacji reklamy
11. Drozd Adrianna
12. Dryja Karolina
13. Gargaś Gabriela
14. Gugała Michał
15. Kłeczek Anna
16. Lew Martyna
17. Lewicka Sylwia
18. Oczoś Ewelina
19. Osetek Sylwia
20. Para Magdalena
21. Reguła Kamil
22. Rendzyniak Magdalena
23. Słupek Przemysław
24. Szostek Mateusz
25. Wilk Anna
26. Wit Michał

 

4 HKL wychowawca – mgr inż. Iwona KWATER
Technik Hotelarstwa
1. Bębenek Gabriela
2. Bujdasz Anna
3. Czółno Michał
4. Jakubowska Adrianna
5. Janik Natalia
6. Kowal Justyna
7. Madej Edyta
8. Majcher Joanna
9. Młyńczak Alicja
10. Olszowy Justyna
11. Pięta Anna
12. Przystaś Monika
13. Raczak Klaudia
14. Samojedny Eryk
15. Strzępek Katarzyna
16. Świder Kacper
17. Wójciak Joanna
18. Wiśniewska Karolina

Kelner
19. Kwaciszewska Kamila
20. Malak Patrycja
21. Olszowy Edyta
22. Plizga Martyna
23. Ślęzak Kamil
24. Śmigiel Klaudia
25. Świst Anna

4 KT wychowawca – mgr Anna PATRON
Technik Kucharz

1. Białogłowicz Kamil
2. Filip Elżbieta
3. Furman Aleks
4. Furman Gabriela
5. Gorczyca Kamil
6. Grygiel Karol
7. Jakubowska Patrycja
8. Lech Damian
9. Michna Justyna
10. Migut Bernadeta
11. Nycz Łukasz
12. Pączka Jakub
13. Popek Daniel
14. Rosół Agnieszka
15. Sikora Adrian
16. Siry Urszula
17. Siwiec Kamil

 

Technikum Uzupełniające

3 TU opiekun  – mgr Marta Bar-Zamoyska
Kucharz

1 Bojda Dawid
2 Grad Kamila
3 Jaskuła Konrad
4 Kościółek Beata
5 Kowalik Beata
6 Krupa Karol
7 Moskwa Dominik
8 Orzech Piotr
9 Wiśniewski Paulina

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

3 KP wychowawca – mgr Barbara WIELGOS

Kucharz

1 Bęben Patryk
2 Filip Dawid
3 Gomoła Przemysław
4 Kiełbasa Dariusz
5 Klocek Wioletta
6 Komenda Gabriela
7 Kutowicz Paulina
8 Marszałek Paweł
9 Mączka Piotr
10 Ożóg Damian
11 Ożóg Sebastian
12 Prędki Jacek
13 Socha Łukasz
14 Surdel Grzeborz
15 Szypkowska Adrianna
16 Szpunar Tomasz
17 Zajac Paweł

Piekarz
1 Czechowicz Tomasz
2 Matuła Mariusz
3 Pazdan Tomasz
4 Puczkowski Grzegorz
5 Szczypek Dawid
3 CZ wychowawca – mgr Agnieszka Węglowska

Cukiernik

1 Andrzejowska Monika
2 Bator Aleksandra
3 Bąk Jagoda
4 Bróg Karolina
5 Bułatek Mateusz
6 Chuchla Bartłomiej
7 Cieślicki Zbigniew
8 Czapka Natalia
9 Czapkowska Iwona
10 Gil Barbara
11 Krupa Magdalena
12 Kutacha Dominika
13 Moskwa Joanna
14 Oszust Marta
15 Para Aldona
16 Pieniecka Katarzyna
17 Szczepańska Natalia
18 Zając Paweł