Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska



Archiwum

OFERTA ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

W ZESPOLE SZKÓŁ SPOŻYWCZYCH W RZESZOWIE

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

RODZAJ ZAJĘĆ

TERMINY PROWADZONYCH ZAJĘĆ

OSOBA PROWADZĄCA

KÓŁKO Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO Poniedziałek

13.35 – 14.20

CHMURA DANUTA
KÓŁKO INFORMATYCZNE Czwartek

13.00

MUSZYŃSKI PAWEŁ
PIŁKA SIATKOWA Środa

16:00 – 17:30

 (chłopcy)

PYZIA WIESŁAW
CHÓR SZKOLNY

„PRYMA”

 Środa

8:00 – 8:45

14: 25 – 15:10

 

PYZIA WIESŁAW
KONSULTACJE Z HISTORII MUZYKI Środa

15:15 – 16:00

PYZIA WIESŁAW
KONSULTACJE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DO MATURY ROZSZERZONEJ

(formy pisemne)

DLA KLASY 4A

(technik analityk)

Piątek

14.25 – 15.10

raz w miesiącu

WISZ AGNIESZKA
ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z ĆWICZENIA FORM PISEMNYCH NA MATURZE PODSTAWOWEJ

kl. 4 D i 4 C

Poniedziałek

7.10 – 7.55

 KATARZYNA

DAWIDOWSKA

KONSULTACJE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

Czwartek

7.10 – 7.55

(dwa razy

w miesiącu)

 PATRON ANNA
ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE I KONSULTACJE MATURALNE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO Środa

14.25 – 15.10

ALIBOŻEK MAŁGORZATA
PIŁKA SIATKOWA

Czwartek

15.15 – 16.45 (dziewczęta)

SZCZYGIELSKI WOJCIECH
GRY REKREACYJNE

(piłka koszykowa)

Wtorek

17.00- 18.30 

BERNAT BARBARA
SIŁOWNIA Środa

15.15- 16.45 

SIEŃKO LESZEK
AEROBIC

I SIŁOWNIA

Wtorek 16.00-17.30 (dziewczęta) KOKOSZKA ANNA
TENIS STOŁOWY Wtorek 15.15-16.45  DŁUGOŃ MAŁGORZATA
ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z PRZEDMIOTÓW EKONOMICZNYCH I PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW ZAWODOWYCH Czwartek

14.25 – 15.10

SANETRA ZDZISŁAWA

KONSULTACJE Z GEOGRAFII

Wtorek

8.00 – 8.45

BUKOWSKA DOROTA

 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI Piątek

7.1 5 – 8.00

WIELGOS BARBARA
JĘZYK POLSKI Piątek

8.55 – 9.40

 WĘGLOWSKA

AGNIESZKA

KONSULTACJE
Z CHEMII 
Środa, czwartek,

godz. 15.10

 SZUL MAGDALENA

 

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU Z KWALIFIKACJI A.26 i A.27
Środa

14.25- 15.10

KRASKA EDYTA
KÓŁKO MUZEALNE
Środa 15.10-16.10

co drugi tydzień

KLUZ-KULA MONIKA, SANETRA ZDZISŁAWA, LATOCHA KAZIMIERZ
KONSULTACJE Z CHEMII ORAZ PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW ZAWODOWYCH
Poniedziałek 6.25-7.10

(dodatkowy terminy możliwy po indywidualnym ustaleniu uczniów z nauczycielem)

KLUZ-KULA MONIKA

KONSULTACJE – PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU

Z KWALIFIKACJI A.34(również dla absolwentów ZSS)

Sobota 

9.00 – 11.00

sala nr 24

ANNA GÓRNIAK

KONSULTACJE W RAMACH

DORADZTWA ZAWODOWEGO

 

 

 

 

 

 

Poniedziałek 11.45 – 12.30

sala 207A

Wtorek 08.00 – 10.00

sala 207A

Środa 12.40 – 13.25

sala  207A

Piątek 10.50 – 11.35

sala 24

ANNA GÓRNIAK

KONSULTACJE

Z HISTORII

Piątek

8.00 – 8.45

ZAMOYSKA MARTA