Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska



Archiwum

Rocznik 2014

KLASA    IV  AT

WYCHOWAWCA: MAŁGORZATA WOJTALA

Technik  Technologii  Żywności                           

  1. Bednarz Natalia
  2. Czupik Justyna
  3. Gwiżdż Michalina
  4. Mytych Kamil
  5. Ożóg Monika
  6. Słowik Sylwia
  7. Szczepanik Ewelina
  8. Wąsik Paulina
  9. Wolanin Anna

 Technik  Analityk                                                           

  1. Cyrek Sylwia
  2. Dziopak Dominika
  3. Golonka Daria
  4. Górska Monika
  5. Hanf Jolanta
  6. Leja Patrycja
  7. Lis Aneta
  8. Maziarz Piotr
  9. Mikuszewska Sylwia
  10. Nowak Sabina
  11. Pytlak Marta
  12. Stanek Karolina
  13. Staszczak Edyta
  14. Stolarska Klaudia
  15. Wilk Dominika
  16. Włodyga Aneta
  17. Woś Maryla
  18. Wójcik Justyna
  19. Wójcik Daniel
  20. Złamaniec Grzegorz

KLASA    IV  OH

WYCHOWAWCA: DOROTA BUKOWSKA

Technik  Obsługi Turystycznej

  1. Krupa Sławomir 
  2. Lis Patryk
  3. Maziarz Jakub
  4. Plewińska Alina
  5. Płonka Bartłomiej
  6. Piech Patrycja
  7. Soboń Karolina
  8. Skalski Adrian
  9. Tendera Monika
  10. Trala Daniel
  11. Tłuczek Maciej

Technik Hotelarstwa

  1. Bieleń Katarzyna
  2. Brudz Dariusz
  3. Hajduk Patryk
  4. Kamińska Izabela
  5. Kawa Adrian
  6. Kąkol Magdalena
  7. Kotarba Ewelina
  8. Kunysz Maciej
  9. Malska Edyta
  10. Matera Klaudia
  11. Mazan Patrycja
  12. Mazur Wojciech
  13. Micał Dominika
  14. Motyka Katarzyna
  15. Pałac Katarzyna
  16. Sitek Justyna
  17. Skiba Dawid
  18. Więcek Monika
  19. Wróbel Maria
  20. Wróbel Olga 
  21. Zimny Monika

 

   KLASA    IV  KT

WYCHOWAWCA: DANUTA CHMURA

Kucharz

  1. Bałda Mateusz
  2. Bujak Angelika
  3. Chuchla Alicja
  4. Czachor Bogdan
  5. Czarnota Sylwester
  6. Drozd Kamila
  7. Filip Bożena
  8. Gutkowska Kinga
  9. Konopa Arkadiusz
  10. Krupa Paulina
  11. Kusz Anna
  12. Ochał Paweł
  13. Pałys Mariusz
  14. Pezda Izabela
  15. Plizga Marek
  16. Rak Monika
  17. Sikora Dominika
  18. Skiba Alicja
  19. Stefaniak Natalia
  20. Szala Angelika
  21. Szegda Aneta
  22. Szeliga Dariusz
  23. Szponar Patrycja
  24. Woźniak Miłosz

 

KLASA    IV  KLT

WYCHOWAWCA: KATARZYNA DAWIDOWSKA

Kelner

  1. Bonowicz Agnieszka
  2. Chmaj Ewa
  3. Chmiel Paulina
  4. Cieślicka Sylwia
  5. Dąbek Monika
  6. Kloc Paulina
  7. Kmiotek Monika
  8. Kośmider Monika
  9. Kubas Renata
  10. Obara Iwona
  11. Ozimek Jakub
  12. Pięciak Kamila
  13. Płoch Małgorzata
  14. Rębiś Sara
  15. Serafin Szymon
  16. Smolak Barbara
  17. Stec Marcin
  18. Szałęga Sylwia
  19. Szczypek Justyna
  20. Szostek Tomasz
  21. Szyszka Dominika

 

KLASA III TU

WYCHOWAWCA: KRYSTYNA RADOMSKA

Kucharz

  1. Grela Kamil
  2. Hus Daria
  3. Mrózek Sebastian
  4. Nowak Natalia
  5. Piliński Piotr
  6. Piorun Kinga
  7. Radoń Monika
  8. Rak Karolina
  9. Rybiński Marcin
  10. Sport Dorota
  11. Winnicki Mateusz
  12. Ząbek Wojciech
  13. Zimny Sebastain

Technik Technologii Żywności

  1. Bartoń Justyna
  2. Drozd Kinga
  3. Jarosz Arleta
  4. Kłeczek Bartosz
  5. Krzywonos Ewa
  6. Malec Kinga
  7. Motyka Katarzyna
  8. Piasecka Anna
  9. Pikor Anna

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

KLASA    III CZ

WYCHOWAWCA: WOJCIECH SZCZYGIELSKI

  1. Ataman Andżelika
  2. Bandura Piotr
  3. Bobecka Agnieszka
  4. Dudek Aneta
  5. Feret Konrad
  6. Furman Anna
  7. Inglot Mateusz
  8. Jakubek Patrycja
  9. Klimek Tomasz
  10. Kosidło Andżelika
  11. Kruczek Paweł
  12. Kuś Justyna
  13. Lech Emilia
  14. Lis Aleksandra
  15. Mikulec Filip
  16. Nizioł Lucjan
  17. Pakłos Dominik
  18. Paściak Anna
  19. Pawluczuk Marek
  20. Pempek Piotr
  21. Piątek Ilona
  22. Piliński Tomasz
  23. Pociask Paulina
  24. Rożek Ewelina
  25. Słaby Krystian
  26. Siwiec Wiesław
  27. Skalska Lidia
  28. Szajna Rafał
  29. Śliwa Monika
  30. Trzeciak Paulina
  31. Turek Michał
  32. Ukowska Agnieszka
  33. Ważny Justyna
  34. Winiarski Łukasz
  35. Zieba Mateusz
  36. Żurawska Ewelina