Godło

Najlepsze technika 2019

Nabór elektroniczny

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Nasi partnerzy

Szkoła partnerska



KEZiT

Szkoła promująca zdrowie

Archiwum

Kadra

NAUCZYCIELE W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Nazwisko i imię Przedmiot
Baran Alina

Bira Magdalena

Kunicka Agnieszka

Węglowska Agnieszka

Język polski

Język polski

Język polski, Wicedyrektor

Język polski

Chmura  Danuta

Chruściński  Hubert

Duda  Monika

Soja-Durek Małgorzata

Język włoski, język niemiecki

Język niemiecki

Język hiszpański

Język hiszpański

Alibożek Małgorzata

Chuchla Barbara

Dawidowska Katarzyna

Patron Anna

Tabor Angelina

Winiarska Karolina

Wisz Agnieszka

Język angielski,

Język angielski rozszerzony,

Język angielski zawodowy

Bar-Zamoyska  Marta Historia, Wiedza o społeczeństwie
Jarek  Urszula Historia, Wiedza o społeczeństwie, nauczyciel – bibliotekarz
Pyzia  Wiesław Wiedza o kulturze, Historia sztuki
i reklamy, Muzyka
Bukowska  Dorota

Chudzik Michalina

Gargaś  Jadwiga

Geografia, Przedmioty zawodowe

Geografia

Geografia, Dyrektor

Kania Beata

Kwoka Kamil

Stecka Sabina

Wielgos Barbara

Matematyka
Matematyka

Matematyka, Przedmioty zawodowe

Matematyka, Informatyka

Litwin-Zgłobicka Aleksandra Fizyka
Fąfara-Czuryło Katarzyna

Kluz – Kula Monika

Szul Magdalena

Chemia

Chemia, Przedmioty zawodowe

Chemia, Przedmioty zawodowe

Kaszowska Alina

Wojtala Małgorzata

Biologia, Wychowawca w internacie

Biologia

ks. Graboś Marcin

Kania Rafał

Łapa Marta

ks. Róż Piotr

Religia

 

Bernat Barbara

Depa Paweł

Długoń Małgorzata

Kokoszka Anna

Korbelak Anna

Sieńko Leszek

Szczygielski Wojciech

Wychowanie fizyczne

 

 

Wychowanie fizyczne, Edukacja dla bezpieczeństwa

 

                                                                    Wychowanie fizyczne

Baran Mariusz

Betleja Damian

Kosior Dawid

Latocha Kazimierz

Muszyński  Paweł

Rachowicz Agnieszka

Fotografia reklamowa, informatyka

Informatyka

Informatyka

Przedmioty zawodowe, Informatyka

Informatyka, Przedmioty zawodowe

Grafika

Kraska Edyta

Latocha Małgorzata

Sanetra Zdzisława

Przedmioty ekonomiczne
Jurek Elżbieta Psychologia, wychowawca w internacie
Spirała Anna Kierownik szkolenia praktycznego, przedmioty zawodowe
Borzęcka Marzena

Bród-Sikora Elżbieta

Długosiewicz Katarzyna

Górniak Anna

Jagiełowicz-Ryznar Celina

Kwater Iwona

Marczak Oksana

Przedmioty zawodowe

 

 

Nowak Katarzyna Przedmioty zawodowe, Wicedyrektor
Machowska Halina

Pabjańska  Małgorzata

Skaskiewicz  Renata

Spirała  Anna

Stecka Sabina

Świder  Marta

Ulan  Anna

Wójcik Agnieszka

Przedmioty zawodowe
Depa-Kostecka  Alicja Pedagog szkolny,Wychowanie do życia  w rodzinie,

Doradztwo zawodowe

Nierojewska-Pałys  Katarzyna Kierownik internatu
Błażejowska Magdalena

Byjoś  Witold

Chuchla Monika

Kotula  Barbara

Krok  Magdalena

Matuszkiewicz  Ewa

Murias  Marta

Ulak  Anna

Wychowawca w internacie
Skoczylas  Renata Nauczyciel – bibliotekarz