Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska



KEZiT

Szkoła promująca zdrowie

Archiwum

ROCZNIK 2018

4 A                       mgr Paweł  MUSZYŃSKI

Technik Analityk

  1. Barnuś Katarzyna
  2. Jaworska Sylwia
  3. Kamińska Joanna
  4. Kiełb Patrycja
  5. Kontek Mariola
  6. Lech Magdalena                
  7. Mendrala Katarzyna
  8. Pieja Justyna
  9. Rajzer Klaudia
  10. Spiss Karolina
  11. Stempak Lidia
  12. Wróbel Karolina
  13. Więcław Beata
  14. Wielgus Barbara

 

Technik Organizacji Reklamy

  1. Fuglewicz Monika
  2. Grabowska Sylwia
  3. Gubernat Agata
  4. Jaszczyszyn Karolina
  5. Kaznowska Diana
  6. Kwarta Wioletta
  7. Oliwa Zofia                          
  8. Osypka Karolina
  9. Piejko Karolina
  10. Płoch Dominika
  11. Skrabucha Paulina
  12. Szopa Jadwiga
  13. Sus Joanna
  14. Tworek Aurelia                                  
  15. Zaborowska Małgorzata

 

4 B                       mgr Danuta CHMURA

 

Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych

  1. Dziadosz Piotr
  2. Gaweł Grzegorz
  3. Grzesik Agata
  4. Hołub Patrycja
  5. Jacek Justyna
  6. Kaczor Marcin
  7. Kaszuba Magdalena
  8. Knutel Monika
  9. Krokowska Joanna
  10. Lech Jagoda
  11. Mach Mateusz
  12. Michalik Weronika
  13. Nowak Anna
  14. Olejarczyk Anna
  15. Owoc Ewelina
  16. Piwońska Agnieszka
  17. Pokrywka Agnieszka
  18. Puczkowska Elżbieta
  19. Rożek Ewelina
  20. Różycka Wiktoria
  21. Selwa Kamil
  22. Sowa Grzegorz
  23. Sowa Sandra
  24. Szalony Izabela
  25. Szczoczarz Paulina
  26. Szpyrka Justyna
  27. Ukowska Agnieszka
  28. Węglowska Dominika
  29. Wnuk Rafał
  30. Wójcicka Gabriela

 

4 C                   mgr    Hubert  CHRUŚCIŃSKI

 

Technik Eksploatacji Portów i Terminali

  1. Bałut Dominik
  2. Borkowski Łukasz
  3. Dudek Bartłomiej
  4. Dudek Mateusz
  5. Chruściel Klaudia
  6. Daniel Mateusz
  7. Gaweł Ernest            
  8. Grabarz Piotr               
  9. Kwaśnik Jakub
  10. Michalik Anna
  11. Olszowy Michał
  12. Partyka Natalia
  13. Pistor Marcin
  14. Rudnik Karolina
  15. Rusin Agnieszka
  16. Rymarz Grzegorz
  17. Wiewiura Joanna
  18. Worek Kamil             
  19. Wójtowicz Sebastian
  20. Zając Daniel

 

Technik Hotelarstwa

  1. Chorzępa Maria             
  2. Gazda Paweł
  3. Kłak Dariusz
  4. Majka Ewelina
  5. Nowak             Katarzyna
  6. Piętal Mariola
  7. Puczkowska Katarzyna
  8. Rogala Dominika
  9. Sojka Andżelika
  10. Szeliga Urszula
  11. Surowiec Mateusz
  12. Taraszka Kamila           
  13. Wiech Natalia

 

4 D                  mgr    Katarzyna DAWIDOWSKA

 

Technik Eksploatacji Portów i Terminali

  1. Bachórz Natalia
  2. Boho Karolina
  3. Czaban Roksana
  4. Domka Maria
  5. Faryniarz Karolina
  6. Garbacz Aleksandra
  7. Kłonicka Gabriela
  8. Koba Anna
  9. Kołodziej Agata
  10. Kołodziej Oktawia
  11. Kowalewska Kamila
  12. Kraska Edyta
  13. Kunasz Róża
  14. Materna Katarzyna
  15. Młynarska Klaudia
  16. Niemiec Katarzyna
  17. Niewczas Barbara
  18. Olejnik Weronika
  19. Pasławska Patrycja
  20. Paszek Andżelika
  21. Pelczar Magdalena
  22. Preneta Magdalena
  23. Sado Anno
  24. Sarzyniak Edyta
  25. Sokołowska Natalia
  26. Siwiec Anita              
  27. Stawarz Anna
  28. Szwajdych Justyna
  29. Śliż Justyna
  30. Świder Karolina
  31. Wieszczak Marzena
  32. Włodarczyk Gabriela
  33. Zając Gabriela

 

3 F                   mgr    Małgorzata ALIBOŻEK

KUCHARZ

  1. Betyna Kamil
  2. Buż Ewelina
  3. Chmielecki Patryk
  4. Dzierwa Klaudia
  5. Giemza Anna
  6. Habaj Karolina
  7. Hadera Marlena
  8. Janda Dagmara
  9. Kot Magdalena
  10. Kuca Dominika
  11. Kuźniar Karol
  12. Łopatka Gabriela
  13. Mytych Grzegorz
  14. Obara Adrian
  15. Rzeźnik Anna
  16. Sanecka Ewelina
  17. Spasiuk Patrycja
  18. Wacnik Klaudia
  19. Ziemiński Jakub

 

3 E               mgr        Barbara BERNAT

Cukiernik

  1. Bać Aleksandra
  2. Bargiel Marcin
  3. D̛ Ercole Suzana
  4. Drzał Karolina
  5. Dubiel Magdalena
  6. Gielarowska Magdalena
  7. Klimek Anna
  8. Kłeczek Dominika
  9. Kula Barbara
  10. Kulbida Paulina
  11. Łukasik Gabriela
  12. Malak Klaudia
  13. Noga Joanna
  14. Pasławska Karolina
  15. Plizga Sylwia
  16. Rokitowski Daniel
  17. Stanio Damian
  18. Szalacha Karolina
  19. Szczepański Kamil
  20. Woźniak Kamil
  21. Żyradzki Maciej