Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska



Archiwum

rocznik 1989

KLASA IV A

WYCHOWAWCA: HALINA KEMPA

Specjalność: analiza środków spożywczych

 

  1. Biłanicz Maria
  2. Borodijczuk Iwona
  3. Brudek Celina
  4. Brydak Monika
  5. Chmiel Renata
  6. Ciasnocha Dorota
  7. Cieśla Małgorzata
  8. Ćwiok Dorota
  9. Dziedzic Małgorzata
  10. Franczyk Dorota
  11. Gruba Katarzyna
  12. Huchla Urszula
  13. Hul Agata
  14. Kalandyk Elżbieta
  15. Kania Marzena
  16. Kawalec Katarzyna
  17. Kiernoz Marta
  18. Kontor Ewa
  19. Kordoń Barbara
  20. Kubas Marzena
  21. Lewanda Edyta
  22. Magdoń Jadwiga
  23. Makara Jolanta
  24. Markowicz Anna
  25. Maziarz Justyna
  26. Pacia Renata
  27. Rembisz Maria
  28. Rzeszutek Elżbieta
  29. Saczek Urszula
  30. Słonka Beata
  31. Stąpor Lidia
  32. Walat Małgorzata
  33. Wąsacz Marta
  34. Wnuk Małgorzata
  35. Worek Anna
  36. Zięba Jolanta

 

KLASA IV B

WYCHOWAWCA: STANISŁAW KLUZ

Specjalność: przetwórstwo mleka

 

  1. Bajek Bożena
  2. Bełza Renata
  3. Biała Małgorzata
  4. Bliźniak Małgorzata
  5. Bolko Mariola
  6. Burek Elżbieta
  7. Chmura Lucyna
  8. Cieśla Wiesław
  9. Długosz Agnieszka
  10. Drążek Joanna
  11. Drewniak Elżbieta
  12. Dziubek Lidia
  13. Gorczyca Agata
  14. Kałamarz Wanda
  15. Kloc Marek
  16. Kłos Elżbieta
  17. Koba Irena
  18. Kret Danuta
  19. Kwaśniak Krystyna
  20. Kwaśniak Stanisława
  21. Majerz Urszula
  22. Marszał Krystyna
  23. Miazga Piotr
  24. Nicpoń Beata
  25. Opiła Mariola
  26. Pawłowska Anastazja
  27. Ruszel Renata
  28. Szot Dorota
  29. Walc Barbara
  30. Warzocha Agnieszka
  31. Wilk Wanda
  32. Ziobro Aneta

 

KLASA IV D

 WYCHOWAWCA: MARTA BAR-ZAMOYSKA

Specjalność: przetwórstwo mleka

 

  1. Ataman Iwona
  2. Berner Małgorzata
  3. Stąpor Kazimiera
  4. Bieniek Elżbieta
  5. Bieniek Elżbieta Magdalena
  6. Chudzik Renata
  7. Cieszyńska Sylwia
  8. Faryniarz Małgorzata
  9. Frankiewicz Agnieszka
  10. Janik Marzena
  11. Janikowska Ewa
  12. Koc Marta
  13. Korbecka Agnieszka
  14. Kręcidło Renata
  15. Krzywonos Helena
  16. Migut Małgorzata
  17. Nowak Beata
  18. Pater Beata
  19. Piskor Renata
  20. Rzeszutek Krystyna
  21. Rzeźnik Ewa
  22. Rzucidło Elżbieta
  23. Skrzyniarz Wiesława
  24. Kozioł Alicja
  25. Śliż Jadwiga
  26. Świder Marta
  27. Urbanik Ewa
  28. Wąsacz Marzena
  29. Wiech Anna
  30. Wiercioch Elżbieta
  31. Witanek Dorota
  32. Zawiślak Ewa
  33. Złotek Beata