Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska



Archiwum

rocznik 1988

KLASA      IV A

WYCHOWAWCA: Zofia Jakubiec

SPECJALNOŚĆ: ANALIZA ŚRODKÓW SPOŻYWCZYCH

  1. Bober Elżbieta
  2. Czarnota Robert
  3. Czech Danuta
  4. Dąbrowska Anna
  5. Dubiel Grażyna
  6. Farmas Krystyna
  7. Kawalec Marta
  8. Kloc Małgorzata
  9. Knap Jolanta
  10. Komisarz Dorota
  11. Lew Anna
  12. Malska Elżbieta
  13. Michalak Monika
  14. Mosior Renata
  15. Opalińska Elżbieta
  16. Pacześniak Ewa
  17. Putlak Marzena
  18. Reguła Iwona
  19. Ryś Marta Elżbieta
  20. Samborska Elżbieta
  21. Selwa Irena
  22. Skrabucha Dorota
  23. Stachnik Renata
  24. Strama Barbara
  25. Stryczek Małgorzata Joanna
  26. Świst Ewa Krystyna
  27. Wacław Elżbieta
  28. Watras Marzena Elżbieta
  29. Wolska Beata
  30. Wołowicz Agnieszka

 

KLASA      IV B

WYCHOWAWCA: Stanisława Siwiec

SPECJALNOŚĆ: PRZETWÓRSTWO MLEKA

  1. Bielak Izabella Katarzyna
  2. Bucior Irena
  3. Byjoś Bożena Janina
  4. Cenar Aneta Wanda
  5. Durek Lucyna
  6. Fila Małgorzata
  7. Flis Anna
  8. Golik Zbigniew Stanisław
  9. Karnas Henryka Barbara
  10. Kasiarz Renata Mirosława
  11. Krupa Michalina
  12. Leja Bogdan Piotr
  13. Magryś Robert Paweł
  14. Maślanka Agnieszka Anna
  15. Mucha Teresa Aniela
  16. Niechaj Krystyna Janina
  17. Pastuła Małgorzata Maria
  18. Pawlak Anna Maria

     

  19. Pukaluk Adam
  20. Rzeszutek Elżbieta Anna
  21. Żółcidło Lucyna
  22. Sidor Adam
  23. Smycz Stanisława
  24. Sroczyk Jacek Jan
  25. Szopińska Teresa
  26. Tudek Sławomir
  27. Tuleja Iwona Marta
  28. Wójtowicz Jolanta
  29. Wróbel Agata Maria
  30. Ziaja Robert Tadeusz
  31. Zielińska Kazimiera
  32. Ziobro Małgorzata

     

KLASA      IV D

WYCHOWAWCA: Bogumiła Gmyrek

SPECJALNOŚĆ: PRZETWÓRSTWO MLEKA

 

  1. Bałchan Elżbieta Ewa
  2. Barczak Krystyna Zofia
  3. Bieniek Katarzyna
  4. Bojda Małgorzata
  5. Bryła Bożena Gertruda
  6. Drozd Renata Maria
  7. Dziadosz Małgorzata Teresa
  8. Dzióba Barbara
  9. Filipek Beata
  10. Gawek Barbara Anna
  11. Gawron Agnieszka Anna
  12. Goryl Renata Agnieszka
  13. Kamińska Bernadetta
  14. Kamińska Teresa Lucyna
  15. Kojder Lucyna Ewa
  16. Krzanowska Mariola Dorota
  17. Kulpa Renata
  18. Kuryszko Krystyna Maria
  19. Kuta Agnieszka Wioletta
  20. Ludera Barbara Krystyna
  21. Mazurek Małgorzata
  22. Pelc Małgorzata Dorota
  23. Rychlewska Joanna
  24. Żółcidło Jolanta
  25. Słonka Bogusława Grażyna
  26. Stalmach Beata Anna
  27. Stawarz Małgorzata
  28. Ślemp Iwona
  29. Ślęzak Elżbieta Barbara
  30. Tomaka Barbara
  31. Trawka Dorota Małgorzata
  32. Węglowska Małgorzata Agata
  33. Zabrzyska Danuta Anna
  34. Zdeb Beata Krystyna
  35. Ziobro Joanna

 

KLASA      III C

WYCHOWAWCA: Edward Rejzer

SPECJALNOŚĆ: PRZETWÓRSTWO MLEKA

 

  1. Bąk Krystyna
  2. Borowska Anna
  3. Brynkus Jadwiga
  4. Buczkowska Maria
  5. Czapiga Urszula
  6. Danieluk Janina
  7. Dziadosz Małgorzata
  8. Fijałkowska Teresa
  9. Finke Justyna
  10. Fryc Elżbieta
  11. Korpal Maria
  12. Kręcidło Jolanta
  13. Krop Marzena
  14. Kujawa Ewa
  15. Marczuk Agata Jadwiga
  16. Mucha Małgorzata
  17. Ofiara Genowefa
  18. Pietrzak Danuta
  19. Pietrzykowska Małgorzata
  20. Poznański Andrzej
  21. Prokopiuk Małgorzata Maria
  22. Rosół Bogusława
  23. Rożek Małgorzata
  24. Strzelec Andrzej
  25. Szeliga Stanisława
  26. Tadla Małgorzata
  27. Wielgosz Alicja Agata
  28. Wojcieszak Aleksandra
  29. Zaparta Teresa