Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska



Archiwum

rocznik 1986

KLASA IV A

WYCHOWAWCA: MARIA KRASKA

SPECJALNOŚĆ: ANALIZA ŚRODKÓW SPOŻYWCZYCH


  1. Babiarz Irena
  2. Baran Barbara
  3. Błądek Maria
  4. Bryda Agnieszka
  5. Chuda Lucyna
  6. Czach Małgorzata
  7. Daniel Elżbieta
  8. Dec Ilona
  9. Filipska Lidia
  10. Gąska Małgorzata
  11. Grzebyk Renata
  12. Jastrzębska Beata
  13. Korab Anna
  14. Krawiec Ewa
  15. Krupa Marta

 

Klasa IV B

Wychowawca: Wiesława  Jędrzejczyk

Specjalność: przetwórstwo mleka

  1. Baran Jacek
  2. Barłowski Stanisław
  3. Chmielowiec Teresa
  4. Chodara Zofia
  5. Chrostek Małgorzata
  6. Cyc Walentyna
  7. Czarnek Krystyna
  8. Drewniak Małgorzata
  9. Jonik Teresa
  10. Kość Katarzyna
  11. Ladzińska Marta
  12. Maliniak Danuta
  13. Martowska Anastazja
  14. Matuszek Dorota
  15. Mazan Danuta
  16. Nowak Bogusława
  17. Ortyl Renata
  18. Ożóg Ewa
  19. Pajura Bożena
  20. Perłowska Barbara
  21. Przybysz Teresa
  22. Pytel Jolanta
  23. Rycek Barbara
  24. Rykowska Danuta
  25. Sokalska Maria
  26. Wiglusz Sławomir
  27. Wilusz Bożena

 

Wychowawca: Genowefa Jamrozek

Klasa IV D

Specjalność: przetwórstwo mleka

 

  1. Adamiec Agata
  2. Bieda Joanna
  3. Cygan Małgorzata
  4. Drzał Alicja
  5. Głuszek Iwona
  6. Jastrząb Irena
  7. Kocur Bożena
  8. Krupa Bożena
  9. Kwiatkowska Alicja
  10. Ludera Iwona
  11. Miara Stanisława
  12. Miłek Elżbieta
  13. Murias Elżbieta
  14. Paśko Małgorzata
  15. Pieczonka Marta
  16. Płaza Ewa
  17. Poźniak Agata
  18. Sagan Elżbieta
  19. Szeliga Małgorzata
  20. Tomaszek Elżbieta
  21. Walc (Kopeć) Małgorzata
  22. Wałek Beata
  23. Wilczyńska Małgorzata
  24. Zając Alina

 

Wychowawca: Jadwiga Łozińska

Klasa III C

Specjalność: przetwórstwo mleka

 

  1. Bielenda Bożena
  2. Biskup Elżbieta
  3. Bojda Maria
  4. Cieślewicz Anna
  5. Dec Małgorzata
  6. Gałas Maria
  7. Jakoniuk Maria
  8. Janda Bogusława
  9. Kochman Anna
  10. Kręciproch Elżbieta
  11. Kwoka Maria
  12. Łuszczka Ewa
  13. Łuszczko Tomasz
  14. Michta Anna
  15. Mroszczyk Bożena
  16. Noga Zofia
  17. Nowicka Joanna
  18. Pazdan Maria
  19. Rybak Halina
  20. Rybak Wiesław
  21. Szeliga Barbara
  22. Tytuła Barbara
  23. Wesołowska Iwona