Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska



Archiwum

rocznik 1985

KLASA IV A
WYCHOWAWCA: BOGUSŁAWA BRZOZOWSKA
Specjalność: analiza środków spożywczych
1. Bednarz Elżbieta
2. Bocheńska Barbara
3. Busz Bogusława
4. Cach Małgorzata
5. Chęć Agata
6. Chłoń Marta
7. Chorzępa Iwona
8. Drzał Teresa
9. Dudek Elżbieta
10. Dyjak Katarzyna
11. Fedejko Anna
12. Gancarz Barbara
13. Goclan Anna
14. Juda Beata
15. Kałamucka Elżbieta
16. Karnat Grażyna
17. Kluz Dorota
18. Konieczna Jolanta
19. Korab Lucyna
20. Korcz Bożena
21. Lachcik Lidia
22. Marszałek Kinga
23. Matuła Małgorzata
24. Mołdoch Maria
25. Mulik Bożena
26. Oleksy Iwona
27. Rusinek Dorota
28. Sarama Jolanta
29. Sitek Małgorzata
30. Skomra Marzanna
31. Sorówka Edyta
32. Szela Małgorzata
33. Szypuła Leokadia
34. Ślimak Józefa
35. Ślimak Krystyna
36. Śnieżek Dorota
37. Trojanowska Bogumiła
38. Wajda Halina
39. Walas Cecylia
40. Wiglusz Małgorzata
41. Wójcicki Stanisław
42. Żak Elżbieta

 

KLASA IV B

WYCHOWAWCA: JAN RAJCA

SPECJALNOŚĆ: PRZETWÓRSTWO MLEKA

  1. Balawender Piotr
  2. Białek Elżbieta
  3. Biały Małgorzata
  4. Bundyra Dorota
  5. Drzał Mieczysław
  6. Dziopak Lucyna
  7. Gęślak Grażyna
  8. Jasiewicz Małgorzata
  9. Kostrubiec Barbara
  10. Kowal Elżbieta
  11. Krupa Krystyna
  12. Kwiecień Sabina
  13. Leń Danuta
  14. Litkowiec Alicja
  15. Magdziak Elżbieta
  16. Michna Agata
  17. Migut Wiesław
  18. Niewęgłowska Krystyna
  19. Ostrowska Barbara
  20. Ożóg Zofia
  21. Pałucka Bernadetta
  22. Pater Sławomir
  23. Pięta Andrzej
  24. Rydziak Beata
  25. Sasiela Genowefa
  26. Sawicka Renata
  27. Sądek Bogdan
  28. Selwa Jacek
  29. Szałańska Maria
  30. Trybowska Barbara
  31. Wojtasiewicz Zofia
  32. Zając Maria

KLASA IV D

WYCHOWAWCA: JANINA RĄCZY

SPECJALNOŚĆ: PRZETWÓRSTWO MLEKA

  1. Benedyk Małgorzata
  2. Brzostowska Zofia
  3. Chmiel Anna
  4. Dejneka Beata
  5. Fibich Cecylia
  6. Flak Maria
  7. Furman Krystyna
  8. Górak Jolanta
  9. Guzek Irena
  10. Jacek Beata
  11. Jędrzejowska Magdalena
  12. Jodłowska Lidia
  13. Kawalec Bożena
  14. Kochanowicz Anna
  15. Kubicka Jolanta
  16. Kucab Jadwiga
  17. Kuźniar Barbara
  18. Maternia Jolanta
  19. Matiaszewska Alicja
  20. Miłek Halina
  21. Olender Dorota
  22. Płaneta Beata
  23. Przybyło Bożena
  24. Pustelak Bożena
  25. Rywak Dorota
  26. Szwed Czesława
  27. Szybisz Alicja
  28. Szydełko Małgorzata
  29. Wilczawska Irena
  30. Zielińska Renata

 

KLASA III C

WYCHOWAWCA: PIOTR AUGUST OSTROWSKI

SPECJALNOŚĆ: PRZETWÓRSTWO MLEKA


  1. Augustyn Barbara
  2. Czarniak Iwona
  3. Domaradzka Irena
  4. Gackowski Krzysztof
  5. Kowaleczko Elżbieta
  6. Krysa Alicja
  7. Kwaśniewska Bożena
  8. Kwiatkowska Stefania
  9. Mielcarek Krzysztof
  10. Modliszewska Małgorzata
  11. Pawul Teresa
  12. Pomianowska Bożena
  13. Różaniecka Urszula
  14. Rzepka Romana
  15. Stachowska Ewa
  16. Starosolska Bogumiła
  17. Stasiak Danuta
  18. Szura Barbara
  19. Szydełko Zuzanna
  20. Tokarska Maria
  21. Turczyn Elżbieta
  22. Turzyniecka Lucyna
  23. Ziaja Elżbieta
  24. Zielińska Zofia