Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska



Archiwum

rocznik 1984

KLASA IVA
WYCHOWAWCA: BOGUMIŁA GMYREK
Specjalność analiza środków spożywczych
1. Babiarz Renata
2. Bator Bożena
3. Bembenek Alina
4. Bober Renata
5. Dec Danuta
6. Dereń Lucyna
7. Fijałka Małgorzata
8. Fitał Elżbieta
9. Fura Ewa
10. Gargała Jadwiga
11. Gąsior Magorzata
12. Gąsiorek Wiesława
13. Góźdź Lucyna
14. Jakubowska Renata
15. Jałosińska Anna
16. Kiełb Lucyna
17. Kloc Teresa
18. Kołomej Renata
19. Kret Lidia
20. Łach Teresa
21. Machowska Ewa
22. Majerz Barbara
23. Makusak Grażyna
24. Maleszka Anna
25. Miśta Elżbieta
26. Mitał Danuta
27. Nizioł Irena
28. Paluch Danuta
29. Pasek Bronisława
30. Pawlik Władysława
31. Pleśniak Grażyna
32. Potocka Danuta
33. Przystaś Beata
34. Puścizna Małgorzata
35. Putlak Dorota
36. Sroka Ewa
37. Stój Anna
38. Szmigiel Renata
39. Szular Alicja
40. Szurlej Elżbieta
41. Tucka Anna
42. Wolańska Małgorzata

KLASA IVB
WYCHOWAWCA: WŁADYSŁAW HUMA
Specjalność przetwórstwo mleka
1. Banaś Janina
2. Banek Mirosław
3. Barnak Roman
4. Bosak Elżbieta
5. Fundakowska Józefa
6. Furman Jacek
7. Gongola Maria
8. Gruszczak Jacek
9. Jandziś Wojciech
10. Kania Renata
11. Kasprzycki Jan
12. Mrozek Irena
13. Nasiewicz Lucyna
14. Okoń Lila
15. Piątek Małgorzata
16. Pyziak Elżbieta
17. Rogala Eugenia
18. Rurak Mieczysław
19. Śpiewak Michalina
20. Tatrzańska Małgorzata
21. Torba Halina
22. Urbańska Bogusława
23. Wilk Teresa
24. Wilkos Maria
25. Zieliński Mirosław

KLASA IVD
WYCHOWAWCA: JOANNA KĘDZIOR
Specjalność przetwórstwo mleka
1. Bal Danuta
2. Bieda Bożena
3. Bryda Elżbieta
4. Chciuk Ewa
5. Gach Alicja
6. Gawek Ewa
7. Gawron Halina
8. Hamala Barbara
9. Hemska Renata
10. Jaszczyńska Renata
11. Kocój Bogusława
12. Kołodziej Elżbieta
13. Kotaś Bernadeta
14. Kotowicz Ewa
15. Kowalska Elżbieta
16. Kruczek Agnieszka
17. Kuśnierz Wiesława
18. Kuźniar Beata
19. Mucha Lucyna
20. Nowogrodzka Lucyna
21. Nycz Małgorzata
22. Płaza Elżbieta
23. Płaza Irena
24. Popielarz Celina
25. Szajnar Małgorzata
26. Szczoczarz Bogusława
27. Zawiło Alicja

KLASA IIIC
WYCHOWAWCA: ZOFIA JAKUBIEC
Specjalność przetwórstwo mleka
1. Alchimowicz Małgorzata
2. Borowiec Grażyna
3. Buczek Renata
4. Cebula Dorota
5. Czerpak Grażyna
6. Depa Barbara
7. Ferenc Elżbieta
8. Fiała Helena
9. Garboś Małgorzata
10. Graboś Małgorzata
11. Grzesik Elżbieta
12. Hałoń Małgorzata
13. Homa Anna
14. Jaworska Jolanta
15. Kiliańska Dorota
16. Kula Jadwiga
17. Lasota Małgorzata
18. Lichota Małgorzata
19. Lin Krystyna
20. Lisnocha Bogusława
21. Łuka Zofia
22. Mikulska Barbara
23. Mostrąg Małgorzata
24. Pęgielska Beata
25. Posłuszna Maria
26. Słaby Lucyna
27. Solarska Teresa
28. Stąpor Lucyna
29. Szepelak Barbara
30. Wasiuta Zofia
31. Wawrzkowicz Ewa
32. Zacha Marianna
33. Zając Marek
34. Zawiślak Alina