Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska



Archiwum

rocznik 1983

KLASA IVA
WYCHOWAWCA: ELŻBIETA SZPILA
Specjalność analiza środków spożywczych
1. Cieśla Maria
2. Ćwirlej Izabela
3. Drąg Magdalena
4. Dutka Magdalena
5. Dziurzyńska Anna
6. Gołda Urszula
7. Grölle Iwona
8. Hałoń Wiesława
9. Kawalec Aleksandra
10. Kidacka Halina
11. Kłapkowska Janina
12. Kłos Lucyna
13. Kość Elżbieta
14. Kowal Krystyna
15. Kula Maria
16. Kura Barbara
17. Machnik Dorota
18. Materac Bożena
19. Mazur Elżbieta
20. Mielniczek Beata
21. Nędza Bogusława
22. Nowińska Małgorzata
23. Pelc Halina
24. Pokrywka Bożena
25. Rajzer Renata
26. Rejman Grażyna
27. Rochecka Bogusława
28. Sowa Barbara
29. Stefańska Bożena
30. Szafarz Celina
31. Szalacha Bożena
32. Tomczyk Lidia
33. Woźna Urszula
34. Wrona Wanda
35. Zając Halina
36. Zawadzka Genowefa
37. Żurek Anna

KLASA IVB
WYCHOWAWCA: EWA WOŹNIAK
Specjalność przetwórstwo mleka
1. Anuszewska Jolanta
2. Bajek Danuta
3. Bednarczuk Elżbieta
4. Błąd Małgorzata
5. Bochnak Zenon
6. Borowiec Mariusz
7. Cholewa Władysław
8. Ciba Dorota
9. Cieśla Janusz
10. Froń Grażyna
11. Froń Maria
12. Galek Henryk
13. Górniak Elżbieta
14. Juraszek Zofia
15. Kalawska Irena
16. Kasak Elżbieta
17. Kawka Maria
18. Knap Maria
19. Kuk Anna
20. Michalska Małgorzata
21. Młynarska Danuta
22. Nadłonek Bogumiła
23. Niewęgłowska Bożena
24. Półchłopek Tadeusz
25. Sala Małgorzata
26. Sieńko Marek
27. Socha Joanna
28. Stach Grażyna
29. Sułkowicz Danuta
30. Ślemp Ewa
31. Telejko Zuzanna
32. Twardowski Tomasz
33. Wrzosek Jacek
34. Żurek Lidia

KLASA IVD
WYCHOWAWCA: ZOFIA KWATER
Specjalność przetwórstwo mleka
1. Barczak Zofia
2. Biernat Czesława
3. Ciasnocha Magdalena
4. Cisek Krystyna
5. Dworak Bogumiła
6. Dziubek Anna
7. Hałoń Dorota
8. Jakima Danuta
9. Kątnik Barbara
10. Krzysztoń Zofia
11. Kutacha Krystyna
12. Leśniak Elżbieta
13. Micał Dorota
14. Nieroda Jolanta
15. Nowak Barbara
16. Ożóg Bogusława
17. Pietrucha Małgorzata
18. Prucnal Maria
19. Puszkarewicz Jolanta
20. Spirała Agata
21. Szylar Lucyna
22. Szylar Teresa
23. Tarnowska Stanisława
24. Żebrak Małgorzata

KLASA IIIC
WYCHOWAWCA: DANUTA TABACZYŃSKA
Specjalność przetwórstwo mleka

1. Antoniszyn Anna
2. Baran Zbigniew
3. Belczyk Wojciech
4. Bialic Danuta
5. Brzuszek Anna
6. Czarnecki Tomasz
7. Dołek Beata
8. Dymarczyk Jolanta
9. Dziedzic Barbara
10. Gackowska Grażyna
11. Gancarz Urszula
12. Garbacz Teresa
13. Główka Anna
14. Jasińska Zofia
15. Jońca Anna
16. Kaczkowska Helena
17. Kaczor Helena
18. Kiełb Bożena
19. Kopczacka Jadwiga
20. Kos Teresa
21. Kujacz Maria
22. Kuś Barbara
23. Kuśnierz Grażyna
24. Medygrał Krystyna
25. Nalepka Lucyna
26. Naróg Bożena
27. Piękoś Maria
28. Pięta Ewa
29. Piłat Teresa
30. Pokrzywa Irena
31. Rolka Elżbieta
32. Sapalski Jan
33. Sikora Stefania
34. Skroban Maria
35. Stępień Maria
36. Suska Jolanta
37. Świeca Grażyna
38. Widurek Elżbieta
39. Wilk Krystyna
40. Wołoszczakiewicz Krystyna
41. Zacharska Barbara
42. Żurek Lucyna