Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska



Archiwum

rocznik 1982

KLASA IVA
WYCHOWAWCA: WIESŁAWA JĘDRZEJCZAK
Specjalność analiza środków spożywczych
1. Barć Zofia
2. Barnak Urszula
3. Bąk Krystyna
4. Cygan Anna
5. Czarnota Jolanta
6. Dec Barbara
7. Fąfara Bogusława
8. Kawalec Wiesława
9. Kłoda Anna
10. Łata Elżbieta
11. Ławniczak Agnieszka
12. Magiełda Lucyna
13. Marut Barbara
14. Mortka Dorota
15. Ordon Zofia
16. Pasek Elżbieta
17. Pokrywka Mirosława
18. Pomianek Małgorzata
19. Rączy Halina
20. Rybka Małgorzata
21. Sander Elżbieta
22. Słaba Lucyna
23. Słowik Maria
24. Socha Agata
25. Stanek Maria
26. Szczur Urszula
27. Szpyrka Barbara
28. Szydełko Krystyna
29. Tajchman Marta
30. Tryczyńska Lidia
31. Trzeciak Bożena
32. Walat Maria
33. Wierdak Teresa
34. Zdun Maria
35. Ziarkowska Ewa
36. Zięba Elżbieta
37. Żelechowska Urszula
KLASA IVB
WYCHOWAWCA: ZOFIA GARGAS
Specjalność przetwórstwo mleczarskie
1. Bąba Irena
2. Garbarz Bożena
3. Grabowy Janusz
4. Guzior Anna
5. Hajder Zofia
6. Halesiak Zofia
7. Jarząb Mirosław
8. Kaptur Marek
9. Kaszuba Dorota
10. Komada Krzysztof
11. Konsur Elżbieta
12. Kozyra Elżbieta
13. Kruk Maria
14. Kuk Anna
15. Marek Józef
16. Mirek Małgorzata
17. Niezgoda Krystyna
18. Nieznański Dariusz
19. Orszak Elżbieta
20. Ostafińska Maria
21. Ożóg Teresa
22. Pachorek Sławomir
23. Pacławska Julianna
24. Piskor Mirosław
25. Poznański Janusz
26. Pudełko Jan
27. Sarkowicz Janusz
28. Skiba Maciej
29. Stępień Małgorzata
30. Szostecka Barbara
31. Szypuła Anna
32. Trzyna Jerzy
33. Typa Piotr
34. Urban Ryszard
35. Wiśniewski Leszek
36. Wójcik Jerzy

 

KLASA IVD
WYCHOWAWCA: MARIA KRASKA
Specjalność przetwórstwo mleczarskie
1. Bała Anna
2. Baran Janina
3. Bura Lucyna
4. Danys Agnieszka
5. Gach Małgorzata
6. Gałas Marta
7. Kamycka Renata
8. Kazak Elżbieta
9. Kozioł Barbara
10. Łatek Anna
11. Łoza Bożena
12. Łyczko Maria
13. Marszałek Marta
14. Mazurkiewicz Bożena
15. Płatek Alicja
16. Pomykała Zofia
17. Rąb Bernadetta
18. Rumak Józefa
19. Ryś Dorota
20. Siek Urszula
21. Solarz Małgorzata
22. Szalacha Barbara
23. Szeliga Małgorzata
24. Środoń Jadwiga
25. Tryniecka Maria
26. Ulak Anna
27. Wyrazik Bożena
28. Zając Grażyna
KLASA IIIC
WYCHOWAWCA: ANNA NALBORCZYK
Specjalność przetwórstwo mleczarskie
1. Adamska Bogusława
2. Borek Marta
3. Borysowicz Bożena
4. Boś Małgorzata
5. Bzdyl Anna
6. Cieśla Ryszard
7. Cynar Irena
8. Cyran Maria
9. Galek Barbara
10. Gieruszczak Zofia
11. Janda Ewa
12. Kuźniar Elżbieta
13. Lejkowska Wiesława
14. Moskalik Urszula
15. Mroszczyk Elżbieta
16. Nowak Helena
17. Ożóg Janina
18. Pastuła Małgorzata
19. Piasecka Elżbieta
20. Przygórzewska Katarzyna
21. Rodzoń Alina
22. Smoleń Janina
23. Stręk Marta
24. Trawka Bożena
25. Własinowicz Barbara
26. Włodarczyk Urszula
27. Zaklukiewicz Barbara