Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska



Archiwum

rocznik 1981

KLASA VA
WYCHOWAWCA: JANINA RĄCZY
Specjalność analiza środków spożywczych

1. Bogacz Małgorzata
2. Brzuszek Elżbieta
3. Cebula Elżbieta
4. Czarnota Wanda
5. Domian Alina
6. Filip Elżbieta
7. Gaj Bogusława
8. Krawiec Bogumiła
9. Krężel Krystyna
10. Król Małgorzata
11. Machalska Ewa
12. Macniła Barbara
13. Maślanka Marta
14. Matwij Alicja
15. Nawrot Elżbieta
16. Pikor Halina
17. Pitera Jolanta
18. Płudowska Elżbieta
19. Rączy Bożena
20. Rudnicka Helena
21. Sitnik Dorota
22. Sobala Bogusława
23. Sobala Krystyna
24. Stręk Stanisława
25. Surowiec Władysława
26. Tokarz Elżbieta
27. Trzeciak Elżbieta
28. Wajda Zofia
29. Zielińska Alina
KLASA IVA
WYCHOWAWCA: TADEUSZ FLOREK
Specjalność analiza środków spożywczych
1. Chmiel Elżbieta
2. Cisek Krystyna
3. Ćwikła Maria
4. Dec Danuta
5. Drozd Teresa
6. Drupka Anna
7. Dzięgiel Beata
8. Głaś Iwona
9. Grodecka Dorota
10. Jakielaszek Krystyna
11. Kandafer Jolanta
12. Kaznecka Ewa
13. Kłapa Lucyna
14. Korbecka Ewa
15. Kotlarz Danuta
16. Lipińska Grażyna
17. Maciejak Janina
18. Mandelska Alina
19. Marszałek Bogusława
20. Mierzwińska Elżbieta
21. Mokrzycka Marzena
22. Morawiec Halina
23. Muryjas Halina
24. Myśliwiec Marta
25. Pączek Danuta
26. Pączek Małgorzata
27. Piątek Stanisława
28. Pokrywka Krystyna
29. Pomykała Danuta
30. Puławska Mieczysława
31. Rachwał Katarzyna
32. Ruszel Lucyna
33. Samborska Danuta
34. Skóra Marta
35. Smorul Barbara
36. Statek Krystyna
37. Szpot Wanda
38. Ziaja Barbara
39. Żmuda Krystyna

KLASA IVB
WYCHOWAWCA: LECH ŁABAJ
Specjalność przetwórstwo mleczarskie

1. Babiarz Grażyna
2. Bała Andrzej
3. Baran Maria
4. Bochra Izabela
5. Dacyna Stefania
6. Ferenc Wanda
7. Gniewek Małgorzata
8. Janiuk Teresa
9. Kłapkowska Lidia
10. Kustra Małgorzata
11. Lewińska Ewa
12. Majda Barbara
13. Mastyka Barbara
14. Mądro Marta
15. Nakonieczna Jolanta
16. Nakonieczna Małgorzata
17. Pacławska Alicja
18. Pitura Tadeusz
19. Pleśniak Danuta
20. Pytlik Grażyna
21. Rosół Stanisława
22. Sasiela Lesława
23. Szkoła Grażyna
24. Wąsowski Jacek
25. Włodyga Jan
26. Żańczak Zofia
27. Żurek Adam

KLASA IVD

WYCHOWAWCA: EWA WOŹNIAK
Specjalność przetwórstwo mleczarskie
1. Borcz Lidia
2. Bożek Marta
3. Dec Anna
4. Diduch Ewa
5. Drzał Elżbieta
6. Gaweł Krystyna
7. Góra Danuta
8. Grzywa Małgorzata
9. Jachym Teresa
10. Kaszuba Halina
11. Konkol Bożena
12. Kozioł Małgorzata
13. Kurzeja Danuta
14. Łyszczan Jolanta
15. Matuszek Danuta
16. Mróz Janina
17. Obrzut Dorota
18. Ofiara Janina
19. Ptak Danuta
20. Pustelniak Beata
21. Rudnicka Urszula
22. Rusnarczyk Danuta
23. Selwa Zofia
24. Słowik Barbara
25. Suszek Zofia
26. Szura Małgorzata
27. Szydło Teresa
28. Urban Ewa
29. Walas Elżbieta
30. Wojnarowska Marta
KLASA IIIC
WYCHOWAWCA: JADWIGA ŁOZIŃSKA
Specjalność przetwórstwo mleczarskie
1. Berek Bogusława
2. Boguń Genowefa
3. Cieśla Maria
4. Czochara Anna
5. Drozd Urszula
6. Dub Dorota
7. Furman Maria
8. Gołda Danuta
9. Jarzębowska Krystyna
10. Kalinowska Irena
11. Klucznik Dorota
12. Klus Krystyna
13. Kurowska Małgorzata
14. Malisiewicz Wiesława
15. Mazurek Krystyna
16. Nizioł Lucyna
17. Ożóg Anna
18. Pająk Aleksandra
19. Rejman Renata
20. Sieńko Anna
21. Sira Zofia
22. Tatara Krystyna
23. Tytuła Maria
24. Winiarz Grażyna
25. Winiarz Maria
26. Wojciechowska Wiesława
27. Woźny Mirosława
28. Wójtowicz Alfreda
29. Wróbel Teresa
30. Żołnowska Ewa