Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska



Archiwum

rocznik 1980

KLASA VA
WYCHOWAWCA: JOANNA KĘDZIOR
Specjalność analiza środków spożywczych
1. Babiarz Teresa
2. Bać Maria
3. Bajwolska Bożena
4. Błąd Anna
5. Dziedzic Bogumiła
6. Hermanowska Anna
7. Hys Józefa
8. Jacek Waldemar
9. Janiuk Jolanta
10. Kilian Zuzanna
11. Kłapkowska Teresa
12. Kołodziej Alicja
13. Kuś Mariusz
14. Lech Elżbieta
15. Lech Teresa
16. Łoza Halina
17. Mandelska Jadwiga
18. Markiewicz Danuta
19. Nowak Czesława
20. Ostafińska Zdzisława
21. Piechota Maria
22. Pleskacz Zofia
23. Porębska Bernadetta
24. Rudy Barbara
25. Rumak Elżbieta
26. Styś Ewa
27. Szczepaniak Zofia
28. Szewkienicz Maria
29. Szostecka Grażyna
30. Tomalska Jadwiga
31. Wróbel Marta
32. Zima Grażyna
KLASA IVB
WYCHOWAWCA: GENOWEFA JAMROZEK
Specjalność przetwórstwo mleczarskie
1. Batycki Czesław
2. Bereza Ewa
3. Cabaj Emilia
4. Chwiej Alicja
5. Cichosz Bożena
6. Dul Edward
7. Jabłońska Marta
8. Janik Marek
9. Karaś Małgorzata
10. Koper Tadeusz
11. Kot Jacek
12. Krawczyk Danuta
13. Marut Krystyna
14. Mazur Teresa
15. Mazurkiewicz Lidia
16. Mianowska Elżbieta
17. Nowacki Zygmunt
18. Nowak Stanisław
19. Opała Barbara
20. Puk Elżbieta
21. Sajdak Stanisław
22. Sarkowicz Sabina
23. Soch Lucyna
24. Strużak Maria
25. Sudoł Franciszka
26. Szałańska Wiesława
27. Tracz Jerzy
28. Urbańczyk Leszek
29. Wojdyło Czesława
30. Wojtasiewicz Józef
31. Wolińska Lucyna
32. Zięba Elżbieta

 

KLASA IVD
WYCHOWAWCA: WŁADYSŁAW HUMA
Specjalność przetwórstwo mleczarskie
1. Bełza Danuta
2. Białek Urszula
3. Błąd Małgorzata
4. Bryła Wiesława
5. Duliban Maria
6. Fila Danuta
7. Flur Zofia
8. Gnat Anna
9. Gubernat Jolanta
10. Janiuk Mirosława
11. Kasprzyk Danuta
12. Kluz Maria
13. Kot Renata
14. Krok Irena
15. Leśko Jadwiga
16. Niemiec Krystyna
17. Nowak Małgorzata
18. Orzech Barbara
19. Ostrowska Elżbieta
20. Panek Anna
21. Pietrucha Maria
22. Piękoś Halina
23. Porada Anna
24. Potaczek Danuta
25. Rurak Teresa
26. Rusnarczyk Maria
27. Ryczywół Anna
28. Sieczek Danuta
29. Siek Alicja
30. Skalska Zdzisława
31. Smorul Grażyna
32. Surdej Małgorzata
33. Tadla Maria
34. Tarała Danuta
35. Tarnowska Maria
36. Tokarz Teresa
37. Walna Alicja
38. Walna Maria
39. Węgrzyn Barbara
KLASA IIIC
WYCHOWAWCA: BOGUMIŁA PIEJKO
Specjalność przetwórstwo mleczarskie

 

1. Antosz Janina
2. Bartoszyk Jadwiga
3. Bentkowska Beata
4. Borowska Ewa
5. Cichoń Krystyna
6. Czereb Maria
7. Czerska Barbara
8. Geleta Jadwiga
9. Giza Alina
10. Giża Jadwiga
11. Gospodarczyk Halina
12. Górak Halina
13. Gut Teresa
14. Janicka Halina
15. Kawala Janina
16. Kiełb Genowefa
17. Koryl Bogumiła
18. Kosała Teresa
19. Kruła Teresa
20. Mierzwa Danuta
21. Mikos Krystyna
22. Pastwa Eulalia
23. Piekarz Ewa
24. Pieróg Teresa
25. Pustelak Anna
26. Rak Bogusława
27. Saja Danuta
28. Szczepanik Elżbieta
29. Szczepańska Stanisława
30. Szczęch Krystyna
31. Tęcza Stanisława
32. Wilk Anna
33. Wolanin Zofia
34. Woźniak Maria
35. Ziemba Maria