Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska



Archiwum

rocznik 1979

Kl. V a

specjalność: analiza środków spożywczych

wychowawca: Elżbieta Szpila

  1. Bała Maria
  2. Bożek Zofia
  3. Chrobak Maria Stanisława
  4. Cieśla Janina
  5. Dziedzic Elżbieta
  6. Gaj Aleksandra
  7. Górecka Teresa
  8. Inglot Anna
  9. Jabczanka Maria
  10. Jarek Krystyna
  11. Krzyszkowska Krystyna
  12. Kubit Maria
  13. Łoś Halina
  14. Mazurek Urszula
  15. Mielnikiewicz Kazimiera
  16. Olejarz Maria
  17. Opałacz Maria
  18. Ostrowska Lucyna
  19. Ościesławska Małgorzata
  20. Pałka Krystyna
  21. Papirniki Maria
  22. Plizga Stanisława
  23. Pszonka Halina
  24. Rudnicka Jadwiga
  25. Ryś Elżbieta
  26. Ryś Wanda
  27. Sawicka Elżbieta Bogusława
  28. Sikora Jolanta
  29. Sitarz Danuta
  30. Sroka Stanisława
  31. Stokłosa Maria
  32. Wojnar Barbara
  33. Zdybel Grażyna
  34. Ziębka Maria

Kl. IV b

specjalność: przetwórstwo mleczarskie

wychowawca: Lech Łabaj

  1. Beńko Bogusława Krystyna
  2. Biedrzycki Jarosław Stanisław
  3. Bronowski Tadeusz
  4. Brożek Urszula
  5. Cetnar Romana Dorota
  6. Cukierda Czesława
  7. Czepiel Elżbieta
  8. Delekta Danuta
  9. Domańska Grażyna Maria
  10. Dopart Ryszard
  11. Fryń Adam
  12. Gałka Maria Teresa
  13. Gołda Lucyna Helena
  14. Górski Jan Adam
  15. Grudniak Dariusz Krzysztof
  16. Jakubiak Jolanta Barbara
  17. Kaleta Andrzej Józef
  18. Kijowski Jerzy Józef
  19. Łobodzińska Maria Józef
  20. Matuch Zofia Maria
  21. Morawska Danuta
  22. Nita Adam Stanisław
  23. Noworód Barbara
  24. Pankiewicz Stanisław
  25. Peszko Józef Wiesław
  26. Pilch Teresa
  27. Rajtak Krystyna Elżbieta
  28. Rusin Wojciech Jerzy
  29. Szubart Janusz Marek
  30. Szydełko Krystyna Maria
  31. Trzyna Jan Antoni
  32. Wilk Maria
  33. Wilusz Teresa Henryka
  34. Wojewoda Danuta Władysława

 

Kl. IV D

specjalność: przetwórstwo mleczarskie

wychowawca: Mieczysław Koprowski

  1. Binek Grażyna
  2. Blajer Elżbieta
  3. Chmiel Krystyna
  4. Fil Danuta
  5. Fiuk Lucyna
  6. Kielar Teresa
  7. Kloc Elżbieta
  8. Kmiotek Anna
  9. Kot Bogusława
  10. Kowalczyk Irena
  11. Lichota Zofia
  12. Litwin Anna
  13. Migała Teresa
  14. Nadłonek Helena
  15. Nalepa Danuta
  16. Nowak Elżbieta
  17. Pałac Zofia
  18. Peszko Bogumiła
  19. Piekarczyk Marian
  20. Pisarczyk Bogusława
  21. Porada Małgorzata
  22. Przybysz Helena
  23. Rumak Maria
  24. Rypiel Anna
  25. Sidor Bogusława
  26. Sokołowska Zdzisława
  27. Sroka Wanda
  28. Surowiec Zofia
  29. Świeca Zofia
  30. Tadla Janina
  31. Twardzik Maria
  32. Walas Kazimiera
  33. Wisz Krystyna
  34. Wrona Bożena
  35. Wróbel Maria
  36. Zawada Grażyna
  37. Żańczak Krystyna