Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska



Archiwum

rocznik 1978

KL.V A

specjalność:  analiza  środków  spożywczych

wychowawca:  Maria Kraska

  1. Adamczyk Elżbieta Stanisława
  2. Barnaś Bożena
  3. Bielecka Wiesława
  4. Chmaj Grażyna Maria
  5. Chmiel Maria
  6. Ciebiera Karolina Cecylia
  7. Ciołkosz Helena Anna
  8. Cisek Grażyna Maria
  9. Cisek Zofia
  10. Dyrak Grażyna Krystyna
  11. Igras Danuta Bronisława
  12. Kiełbasa Stanisława
  13. Kopiec Kazimiera Wanda
  14. Kuczek Krystyna
  15. Mazur Zofia Maria
  16. Nowak Krystyna
  17. Ochał Agata Kunegunda
  18. Pater Urszula Małgorzata
  19. Pietraszek Krystyna Elżbieta
  20. Rachwał Emilia Antonina
  21. Rumak Jan Czesław
  22. Rybka Maria Danuta
  23. Sawicka Marta Grażyna
  24. Sibiga Dorota Ewa
  25. Stec Danuta
  26. Szczęch Maria Danuta
  27. Szmit Krystyna
  28. Szytuła Zofia Anna
  29. Wisz Maria
  30. Wiśniewska Bogumiła Maria
  31. Witkowski Andrzej Jan
  32. Zielińska Jadwiga
  33. Ziemba Małgorzata Zofia
  34. Ziemniak Bogumiła

 

Kl. IV B

specjalność: przetwórstwo mleczarskie

wychowawca: Jerzy Stasiak

  1. Barejko Bożena
  2. Bednarczuk Marian
  3. Berg Marek
  4. Beśka Andrzej Jan
  5. Bil Stanisław
  6. Borkowska Małgorzata
  7. Bury Bogdan
  8. Cabaj Maria
  9. Cymbalista Maria
  10. Flig Anna
  11. Gałas Teresa
  12. Garbaty Teresa
  13. Grabska Zofia
  14. Hanulak Maria
  15. Hyblik Bogdan
  16. Jakubiak Hanna
  17. Kaczkowski Adam
  18. Karpińska Krystyna
  19. Kisała Bogdan
  20. Kowal Izabela
  21. Kukiełka Krystyna
  22. Leśnicki Wojciech
  23. Leyk Tadeusz
  24. Malec Andrzej
  25. Mazur Andrzej Józef
  26. Międlar Tadeusz
  27. Płoch Edward
  28. Rebizant Genowefa
  29. Rechul Henryka
  30. Stankiewicz Barbara
  31. Szarek Józef
  32. Szeląg Małgorzata
  33. Żukowski Eugeniusz

 

Kl. IV D

specjalność: przetwórstwo mleczarskie

wychowawca:  Zofia Gargas

  1. Baran Danuta Ewa
  2. Biały Maria
  3. Biernat Halina Zofia
  4. Bzdziuch Teresa
  5. Cesarz Krystyna
  6. Cesarz Zofia
  7. Curzytek Stanisława
  8. Dudzińska Maria Michalina
  9. Falandys Danuta
  10. Gierlak Maria Krystyna
  11. Grzesik Lucyna Maria
  12. Gwazdacz Jolanta Mariola
  13. Jakubczyk Krystyna
  14. Kaczor Maria
  15. Kmiotek (Kołodziej) Krystyna Grażyna
  16. Kocur Maria Leonka
  17. Kokoszka Danuta Elżbieta
  18. Kołodziej Elżbieta
  19. Kosak Zofia
  20. Pasternak Krystyna Teresa
  21. Pomykała Leokadia
  22. Rak Lucyna
  23. Skiba Iwona
  24. Szabat Maria
  25. Tuleja Krystyna Zofia
  26. Tyra Maria
  27. Tysa Zofia
  28. Ważna Teresa Aniela
  29. Wojdyła Anna
  30. Ziaja Maria
  31. Ziaja Zofia
  32. Zygmunt Bernadeta

 

 Kl. III C

specjalność: przetwórstwo mleczarskie

wychowawca:Danuta Tabaczyńska

  1. Adamowicz Wiesława
  2. Anduła Maria
  3. Brudz Krystyna
  4. Buczek Halina
  5. Cabaj Teresa
  6. Ekiert Lucyna
  7. Filip Teresa
  8. Garbacz Janina
  9. Gola Jan
  10. Gołębiowska Teresa
  11. Górska Bożena Urszula
  12. Grundas Elżbieta Irena
  13. Grzesiak Maria Teresa
  14. Guja Ludwika Maria
  15. Hajnas Stanisława
  16. Huczek Halina Józefa
  17. Jakubczyk Ewa
  18. Korona Halina
  19. Kot Alicja
  20. Krupa Stanisław
  21. Kudyba Zofia Maria
  22. Kuźniar Krystyna
  23. Lasota Stanisława
  24. Latała Marek
  25. Maślanka Elżbieta
  26. Mikulska Maria
  27. Miszczyszyn Franciszek
  28. Nowakiewicz Albina
  29. Papaj Irena
  30. Patryka Teresa
  31. Piróg Jadwiga
  32. Prucnal Krystyna
  33. Rejman Elżbieta
  34. Soroka Grażyna
  35. Szela Teresa Małgorzata
  36. Tarnawska Maria
  37. Teperek Krystyna
  38. Toczek Stanisława Danuta
  39. Tur Maria Wiesława
  40. Ziarkowski Henryk
  41. Zwolińska Maryla