Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska



Archiwum

rocznik 1977

Kl. V A

specjalność: analiza środków spożywczych

wychowawca: Tadeusz Florek

  1. Adamczyk Zofia Urszula
  2. Augustyn Zofia
  3. Barnaś Janina
  4. Błąd Halina
  5. Czech Zofia Janina
  6. Deryło Eleonora
  7. Doroba Maria
  8. Drapała Maria
  9. Drozd Krystyna Maria
  10. Gołda Zuzanna
  11. Grodecki Mieczysław
  12. Janik Halina Jolanta
  13. Jędrzejowska Ewa Anna
  14. Józefczyk Barbara
  15. Kandefer Maria Wladysława
  16. Kasprzak Danuta
  17. Kawula Wanda
  18. Kuras Anna
  19. Lis Barbara Danuta
  20. Mielnikiewicz Teresa
  21. Nanaszko Bożena Małgorzata
  22. Pałasz Małgorzata
  23. Partyka Zuzanna
  24. Pieczykolan Antonina
  25. Piejko Stanisława Łucja
  26. Potoczna Barbara Katarzyna
  27. Rusin Maria
  28. Samborska Irena Jadwiga
  29. Siara Maria Lucjanna
  30. Socha Stanisława Maria
  31. Socha Zofia
  32. Szafran Maria Kazimiera
  33. Szczypta Krystyna Maria
  34. Szkabara Bożena
  35. Szpunar Anna Antonina
  36. Śliwarska Elżbieta Wiesława
  37. Tuchowska Aleksandra
  38. Warchoł Danuta
  39. Woźniak Danuta Maria
  40. Wójcik Jadwiga Maria
  41. Zając Janina
  42. Zajdel Małgorzata

 

Kl. III C

specjalność: przetwórstwo mleczarskie

wychowawca: Zofia Kwater

  1. Andryka Alicja Małgorzata
  2. Babicka Wiesława
  3. Bielec Janina Agnieszka
  4. Depta Anna Zofia
  5. Dębiec Bożena Maria
  6. Długosz Zofia
  7. Erazmus Halina Marta
  8. Figarski Leszek Józef
  9. Grajcar Ewa Lidia
  10. Jaworska Danuta
  11. Kieblesz Antoni
  12. Kowal Anna
  13. Krzak Ireneusz Andrzej
  14. Kuciemba Danuta Krystyna
  15. Łasocha Janusz
  16. Mach Zofia
  17. Makuch Wiesława
  18. Micek Jan
  19. Najda Zofia Franciszka
  20. Orzechowska Irena
  21. Ozimina Bogumiła Elżbieta
  22. Przysiwek Małgorzata Alicja
  23. Przywara Zofia
  24. Skowron Dorota Gabriela
  25. Stalec Władysław
  26. Szpala Krystyna
  27. Szpatuśko Stanisław Izydor
  28. Szwarc Urszula Barbara
  29. Ścibior Elżbieta
  30. Wójtowicz Halina Anna
  31. Wróbel Maria
  32. Zamojska Wiesława Stanisława

 

Kl. III C

specjalność:  przetwórstwo  mleczarskie

wychowawca:  Zofia  Filip

  1. Baran Halina Krystyna
  2. Blicharska Bogusława Mieczysława
  3. Borkowska Jadwiga Stanisława
  4. Brudzińska Anna Irena
  5. Bytnar Zofia
  6. Chałupczyńska Irena Elżbieta
  7. Daż Helena
  8. Drużyńska Wanda Janina
  9. Dul Elżbieta Zofia
  10. Filip Barbara
  11. Furgała Barbara Zofia
  12. Gajda Teresa
  13. Iwanicka Halina
  14. Iwelska Ewa Józefina
  15. Karkoszka Zofia
  16. Karwacka Zofia
  17. Kołodziejczyk Andrzej Marian
  18. Krzystyniak Halina Maria
  19. Lech Wiesława
  20. Lorenc Halina Maria
  21. Maciąg Teresa
  22. Maciołek Helena
  23. Majdanik Wiesław Jan
  24. Majkut Bogusława
  25. Orlińska Regina
  26. Otachel Zofia
  27. Panasiuk Alina
  28. Pięta Teresa Maria
  29. Pokrywka Maria
  30. Potyrała Anna Teresa
  31. Radzik Ewa Maria
  32. Ryznar Janina Barbara
  33. Smoleń Lucyna
  34. Sowa Wiesława Krystyna
  35. Stańczak Elżbieta Maria
  36. Stąsiek Lidia
  37. Suszek Władysława Eugenia
  38. Szklarczyk Krystyna Elżbieta
  39. Taranowicz Adam Stanisław
  40. Tomaka Marta Anna
  41. Urbański Stanisław
  42. Wrona Genowefa

KL.  III W 

specjalność:  przetwórstwo  owoców  i  warzyw

wychowawca: Elżbieta  Wróbel

  1. Błoniasz (Guz) Helena
  2. Bober Zofia
  3. Chmura Alina
  4. Cieleń Halina
  5. Dworak Teresa
  6. Fudali Teresa
  7. Kłopot Helena
  8. Kołodziej Krystyna
  9. Kosiba Maria
  10. Kozioł Janina
  11. Kozioł Maria
  12. Kozłowska Zofia
  13. Krupa Bogdan
  14. Kuszaj Maria
  15. Łobodzińska Jadwiga
  16. Mendyk Wiesława
  17. Osetek Urszula
  18. Rusinek Teresa
  19. Rzeszutek Stanisława
  20. Sieradzka Teresa
  21. Skała Krystyna
  22. Skwierz (Michalska) Alina
  23. Sulikowska Zofia
  24. Świder Danuta
  25. Turek Maria
  26. Zaprutko Irena