Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska



Archiwum

rocznik 1975

Kl. IV B

specjalność: przetwórstwo mleczarskie

Wychowawca: Stanisław Kraska

  1. Arciszewska Jadwiga
  2. Bara Stanisław
  3. Batycki Andrzej
  4. Bilski Jerzy
  5. Cyma Andrzej
  6. Dzióbek Józefa
  7. Gocek Andrzej
  8. Gołąbek Zdzisław
  9. Grzelak Zbigniew
  10. Has Józef
  11. Hawrylak Roman
  12. Horoń Czesława
  13. Hulak Ryszard
  14. Kasiura Lucjan
  15. Kędzierska Maria
  16. Kluk Krzysztof
  17. Klus Stanisława
  18. Kot Jerzy
  19. Kozioł Grażyna
  20. Krzywińska Jadwiga
  21. Kułak Irena
  22. Kuśmierczuk Jarosław
  23. Kyć Ryszard
  24. Maciąg Jolanta
  25. Marciński Ireneusz
  26. Nowacki Stanisław
  27. Obarski Janusz
  28. Olejarz Anna
  29. Ożóg Maria
  30. Pachołek Cecylia
  31. Rogucki Aleksander
  32. Sabak Jerzy
  33. Smaś Anna
  34. Soja Ryszard
  35. Sozański Jan
  36. Śmiałowska Maria
  37. Wójcik Czesława
  38. Ząbek Krystyna
  39. Zięzio Krystyna

 

Kl. IV C

specjalność: przetwórstwo mleczarskie

wychowawca: Mieczysław Koprowski

 

  1. Bialic Zofia
  2. Bratko Leokadia
  3. Dankiewicz Maria
  4. Dziadosz Elżbieta
  5. Dziaduszek Krystyna
  6. Filip Lucyna
  7. Gajewska Emilia
  8. Gąsiorowska Stanisława
  9. Gontarz Barbara
  10. Haligowska Małgorzata
  11. Jakóbsiak Danuta
  12. Jastrząb Maria
  13. Kozioł Mirosława
  14. Kułak Maria
  15. Lasek Barbara
  16. Niedbała Irena
  17. Niemiec Krystyna
  18. Olecha Dorota
  19. Oleksy Anna
  20. Pawełek Walentyna
  21. Pleśniak Krystyna
  22. Rusinek Bożena
  23. Rzucidło Teresa
  24. Siermantowska Elżbieta
  25. Stec Eugenia
  26. Szpala Zofia
  27. Tokarz Elżbieta
  28. Ustrzycka Czesława
  29. Węglowska Wiesława
  30. Wszoła Alicja
  31. Zając Alicja
  32. Złomańczuk Alicja
  33. Zubiak Alicja
  34. Żyła Władysława

 

Kl. III C

specjalność: przetwórstwo mleczarskie

wychowawca: Lech Łabaj

 

  1. Bartnik Maria
  2. Bąk Elżbieta
  3. Bocek Zbigniew
  4. Brzostowska Jadwiga
  5. Brzozowski Marian
  6. Bucior Barbara
  7. Burkiewicz Lucyna
  8. Chlebowska Danuta
  9. Czarnota Halina Anna
  10. Garbarz Krystyna
  11. Gaworska Maria
  12. Giergasz Krzysztofa
  13. Grabowska Mirosława Elżbieta
  14. Guzik Bogumiła
  15. Jasińska Barbara Celina
  16. Junko Janina
  17. Kaciuba Stefania
  18. Koguciuk Sabina
  19. Korona Wanda Stanisława
  20. Kos Helena
  21. Kot Krystyna Regina
  22. Laprus Wanda
  23. Naumiak Mirosław
  24. Nycz Halina
  25. Ostrowska Anna Maria
  26. Pałka Augustyna
  27. Parfin Irena Teresa
  28. Pata Julian
  29. Pitura Krystyna Wiesława
  30. Piwko (Brzozowska) Janina
  31. Podgórecka Henryka
  32. Sadlej Anna
  33. Skrabucha Halina
  34. Surmiak Teresa
  35. Szeliga Maria
  36. Tomczyk Lucyna
  37. Walasik Małgorzata
  38. Wąsacz Alicja Genowefa
  39. Wesołek Maria
  40. Widacha Joanna
  41. Żądło Danuta Teresa
  42. Żyła Zofia