Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska



Archiwum

rocznik 1974

KLASA IV A

WYCHOWAWCA: STANISŁAWA CYRAN

Specjalność:  analiza techniczna w przemyśle spożywczym

  1. Babicka Zofia
  2. Beskur Zofia
  3. Czochara Helena
  4. Domaradzka Krystyna
  5. Draus Stanisława
  6. Rudnicka Zofia Bogumiła
  7. Gonek Wiesława Anna
  8. Gumola Zofia Aniela
  9. Gwiszcz Halina Janina
  10. Hacia Wanda Maria
  11. Hus Elżbieta Teresa
  12. Kafel Maria Stefania
  13. Kapałka Barbara
  14. Kilian Wanda Cecylia
  15. Konefał Kazimiera
  16. Kraśnicka Elżbieta
  17. Kuźniar Irena Elżbieta
  18. Micał Anna
  19. Ozimek Wanda
  20. Paśko Teresa
  21. Piech Janina Halina
  22. Proczek Maria Urszula
  23. Prucnal Stanisława
  24. Sieńko Teresa
  25. Wigłacz Danuta Zuzanna
  26. Wilk Grażyna Stefania
  27. Wilk Teresa Antonina
  28. Zakrzewska Wanda
  29. Zawiślak Krystyna Bożena

 

KLASA IV B

WYCHOWAWCA: ELŻBIETA SZPILA

Specjalność:  przetwórstwo mleczarskie

  1. Bieńka Marian
  2. Buczek Henryk
  3. Chmieliński Zdzisław
  4. Chromiak Henryka
  5. Dec Zbigniew
  6. Dechnik Krystyna Kazimiera
  7. Dubiel Anna
  8. Figura Ryszard Marian
  9. Furtek Zbigniew
  10. Gil Józef
  11. Giża Edward
  12. Grześków Jacek
  13. Hłasa Tomasz
  14. Hałucha Andrzej Jan
  15. Harkała Bogusław
  16. Iwasiuk Zbigniew
  17. Jakielaszek Stanisław
  18. Jasik Edward
  19. Kapeć Jacek
  20. Kolasiński Kazimierz
  21. Lonc Wiesław
  22. Mac Bogdan
  23. Magalon Bolesław
  24. Michno Anna
  25. Mijalna Halina
  26. Morawski Józef
  27. Muzyka Tadeusz
  28. Osowski Henryk
  29. Piwowarski Wiesław
  30. Przybyło Tadeusz
  31. Rabada Janina Maria
  32. Radyk Gustawa
  33. Rząsa Wacław
  34. Rzucidło Alicja
  35. Sado Michał
  36. Skiba Adam
  37. Słomiński Jan
  38. Stanula Helena
  39. Stróżak Stanisław
  40. Szabat Barbara
  41. Ziaja Adam

 

KLASA IV C

WYCHOWAWCA: ZBIGNIEW SURAJ

Specjalność:  przetwórstwo mleczarskie

  1. Bąk Czesława Zofia
    2. Bigdoń Joanna
    3. Chmiel Janina Anna
    4. Chorzępa Krystyna
    5. Ciećko (Grześniowska) Teresa
    6. Dykiel Zofia
    7. Fedyna Alina
    8. Gawłowska Halina
    9. Gazdowicz Bogusława Zofia
    10. Gielarowska Maria
    11. Jarosz Zofia
    12. Jaskot Zofia Rozalia
    13. Karaś Halina Irena
    14. Kmieć Janina Krystyna
    15. Kołodziej Małgorzata Maria
    16. Kosak Maria
    17. Kowal Eugenia
    18. Kozłowska Danuta Janina
    19. Kozyra Anna
    20. Krupa Kazimiera
    21. Latuch Krystyna Maria
    22. Łukawska Krystyna Janina
    23. Nowińska Anna
    24. Orłowska Bogumiła
    25. Piekarska Cecylia
    26. Pietrucha Maria
    27. Pondel Maria
    28. Pruc Maria
    29. Rawska Helena Janina
    30. Roga Eugenia
    31. Rogulska Grażyna
    32. Rusin Maria
    33. Ruszel Zofia Maria
    34. Rzeszutek Leokadia Teresa
    35. Siwiec Grażyna Lesława
    36. Szymczak Julia Maria
    37. Ślimak Stanisława
    38. Turek Teresa
    39. Tylutka Grażyna
    40. Węglowska Krystyna
    41. Węglowska Maria Janina
    42. Wiśniowska Maria
    43. Ziętek Zofia