Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska



Archiwum

rocznik 1973

KLASA IV A

WYCHOWAWCA: ZOFIA KWATER

Specjalność:  analiza techniczna w przemyśle spożywczym

  1. Birkowska Małgorzata
    2. Cetnar Anna Edwarda
    3. Czachor Krystyna
    4. Czarnogórska Barbara
    5. Czyrek Danuta Maria
    6. Domaradzka Władysława
    7. Drąg Janina Zofia
    8. Drzymała Leokadia
    9. Florek Anna
    10. Furman Bogusława Bronisława
    11. Gocek Grażyna
    12. Hałoń Monika Józefa
    13. Jezienicka Lidia Joanna
    14. Kaleta Eugenia
    15. Kałan Janina
    16. Klus Jolanta Irena
    17. Kochanowicz Stanisława Janina
    18. Kocur Anna
    19. Kowalczyk Ewa Marianna
    20. Kruczek Irena Renata
    21. Lantenszleger Helena Maria
    22. Lubas Bernadeta Maria
    23. Markowska Halina Franciszka
    24. Mendyka Emilia
    25. Niedzielski Adam Tadeusz
    26. Nowak Elżbieta
    27. Noworól Danuta Antonina
    28. Ostrowski Bogdan Marek
    29. Rębacz Teresa Maria
    30. Rusian Maria
    31. Rzegocka Krystyna Jolanta
    32. Surówka Barbara Anna
    33. Szafran Kazimiera
    34. Święch Bogusława
    35. Trzyna Małgorzata
    36. Walkowicz Danuta Maria
    37. Warchoł Zofia
    38. Wiechy Zofia Jadwiga
    39. Zimny Helena

 

KLASA IV B

WYCHOWAWCA: ZOFIA JAKUBIEC

Specjalność:  przetwórstwo mleczarskie

  1. Baran Czesław
  2. Bielak Jan
  3. Bieniek Ryszard Józef
  4. Bobko Tadeusz
  5. Cap Stanisław
  6. Chmura Stanisława
  7. Czyż Julia Maria
  8. Derkacz Zofia Ewa
  9. Dmowski Waldemar Grzegorz
  10. Gołąb Stanisław
  11. Grząśko Helena
  12. Guty Lucjan Henryk
  13. Iwanicki Piotr
  14. Kobiałka Maria Janina
  15. Kruczek Janina
  16. Kurczab Małgorzata Stefania
  17. Kwiecień Kazimierz Tadeusz
  18. Lentowicz Mieczysława Maria
  19. Mazurek Tadeusz Mikołaj
  20. Panek Jan Tadeusz
  21. Proszowski Stanisław
  22. Prus Edward Józef
  23. Pusz Tadeusz
  24. Rec Józef
  25. Sienkiewicz Jan
  26. Skarzyński Mirosław
  27. Sroga Jerzy
  28. Tomczak Wanda
  29. Wrona Eugeniusz Michał

 

KLASA IV B

WYCHOWAWCA:  GENOWEFA JAMROZEK

Specjalność:  przetwórstwo mleczarskie

  1. Adasiewicz Bogumiła
    2. Czach Janina Maria
    3. Godek Mieczysława Ludwika
    4. Gumiela Czesława Albina
    5. Jaskółka Maria Antonina
    6. Koba Maria
    7. Kozak Maria Czesława
    8. Kudelska Anna
    9. Lasek Jadwiga Stanisława
    10. Lepak Janina Anna
    11. Łania Władysława
    12. Marciniec Jolanta
    13. Mierzwa Krystyna
    14. Miroś Emilia Leonia
    15. Morytko Maria Antonina
    16. Mozd Helena
    17. Olbrycht Krystyna
    18. Oleszko Barbra
    19. Orzech Maria
    20. Pado Anna
    21. Pożniak Krystyna
    22. Selwa Helena Zofia
    23. Sroka Maria
    24. Szurlej Maria
    25. Tokarz Anna Zofia
    26. Trzyna Wanda Ewa
    27. Wcisło Danuta
    28. Żółtowska Anna (1974)