Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska



Archiwum

rocznik 1972

Kl. IV A

WYCHOWAWCA: TADEUSZ FLOREK

Specjalność: analiza techniczna w przemyśle spożywczym

  1. Białby (Biała) Zofia
    2. Bober Halina Teresa
    3. Borek Anna
    4. Busz Halina
    5. Cisek Krystyna Józefa
    6. Czyjt Zofia
    7. Działowska Bogumiła Anna
    8. Giecko Urszula Elżbieta
    9. Golema Kazimiera Maria
    10. Górak Maria
    11. Homa Maria Jadwiga
    12. Kaleta Jadwiga
    13. Karyta Zofia
    14. Kisała Krystyna Maria
    15. Klisiewicz Teresa
    16. Kloc Alicja Stanisława
    17. Kobiernik Krystyna
    18. Kołodziej Krystyna Maria
    19. Kubicz Ewa Krystyna
    20. Leń Lucja Weronika
    21. Miąsik Marta
    22. Mika Danuta Maria
    23. Miłek Zofia Weronika
    24. Miśtak Antonina Zofia
    25. Nędza Teresa Barbara
    26. Nowicka Jadwiga
    27. Ostrowska Anna Apolonia
    28. Pezdan Grażyna Alicja
    29. Piękoś Aleksandra
    30. Rysz Krystyna Maria
    31. Skwirut Helena Cecylia
    32. Socha Janina Aniela
    33. Stachura Bogumiła
    34. Środoń Helena
    35. Wielgos Krystyna Helena
    36. Wilk Danuta
    37. Zakielarz Grażyna
    38. Żuczek Teodozja

 

Kl. IV B

WYCHOWAWCA: LECH ŁABAJ

Specjalność: przetwórstwo mleczarskie

  1. Bartosiewicz Józef Marian
    2. Chudzicki Józef
    3. Chwałka Maciej Michał
    4. Gacek Zbigniew
    5. Górniak Jerzy
    6. Janczura Marian
    7. Kalata Wojciech
    8. Kawalec Tadeusz Andrzej
    9. Klisiewicz Kazimierz Marcin
    10. Kołodziej Mieczysław
    11. Kuźniar Andrzej Włodzimierz
    12. Lichończak Franciszek Kazimierz
    13. Magolon Eugeniusz Jan
    14. Małka Mieczysław Andrzej
    15. Myszkowski Marian Witold
    16. Pająk Stanisław Wojciech
    17. Paziewski Waldemar Eugeniusz
    18. Piecyk Mieczysław Stanisław
    19. Porada Jan
    20. Radomski Jan
    21. Reizer Andrzej Jan
    22. Wolski Marek Romuald

 

KLASA IV C

WYCHOWAWCA: ZBIGNIEW SURAJ

Specjalność:  przetwórstwo mleczarskie

1. Bakowska Barbara
2. Bąk Małgorzata
3. Bigdoń Stefania
4. Buda Anna
5. Kępa Stanisława
6. Kloc Halina
7. Lubelska Anna
8. Łączkowska Maria Franciszka
9. Malicka Wanda Stanisława
10. Ochał Krystyna
11. Organiściak Maria
12. Porada Grażyna
13. Poźniak Maria
14. Proszek Janina
15. Rak Krystyna Mieczysława
16. Rawska Janina
17. Rodzik Jolanta
18. Rzewnis Maria Katarzyna
19. Sakowska Katarzyna
20. Sawczenko Zofia
21. Serafin Halina Elżbieta
22. Suchora Małgorzata
23. Szkoła Irena Teresa
24. Walkowicz Helena
25. Wilk Halina
26. Wołek Maria Apolonia