Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska



Archiwum

rocznik 1971

KLASA VA

WYCHOWAWCA: GENOWEFA JAMROZEK

Specjalność: mikrobiologia przemysłowa przemysłu mleczarskiego

  1. Antonik Helena
    2. Bieda Danuta Stanisława
    3. Borek Barbara Maria
    4. Cabaj Krystyna
    5. Chuchro Maria Stanisława
    6. Dziurzyńska Ewa
    7. Fryc Genowefa
    8. Gaweł Bogumiła Anna
    9. Gmyrek Anna
    10. Gryba Stefania Maria
    11. Hałoń Krystyna Katarzyna
    12. Inglot Teresa Zofia
    13. Jasińska Elżbieta Marta
    14. Karczewska Halina Danuta
    15. Kłęczek Maria Marta
    16. Kmieć Krystyna
    17. Kocój Zofia
    18. Kozłowicz Janina
    19. Krasuń Jerzy Marek
    20. Krata Bogumiła
    21. Krużel Elżbieta Anna
    22. Książek Anna
    23. Kuna Anna
    24. Lampert Teresa Maria
    25. Lęcznar Elżbieta Anna
    26. Machaj Halina Barbara
    27. Merchut Anna
    28. Michnol Alicja Teresa
    29. Najda Maria Stefania
    30. Noworol Grażyna Teresa
    31. Noworol Teresa
    32. Olbrycht Halina
    33. Parys Irena Władysława
    34. Prucnal Zofia Elżbieta
    35. Rosół Maria
    36. Rusinek Elżbieta Maria
    37. Ślimak Danuta Maria
    38. Śniosek Teresa Aniela
    39. Świder Zofia Ludwika
    40. Turczyn Lech Jan
    41. Wilk Wiktoria
    42. Wróblewska Ewa Maria

KLASA IV A

WYCHOWAWCA: STANISŁAW KRASKA

Specjalność: analiza techniczna w przemyśle spożywczym

  1. Bogaczyk Maria
    2. Brudz Zofia
    3. Burda Anna
    4. Cieśla Krystyna
    5. Ciura Maria
    6. Czarnecka Danuta
    7. Czarnik Jadwiga
    8. Dereweńczyk Anna
    9. Dudek Maria
    10. Fic Maria
    11. Fokt Halina
    12. Gawiak Alicja
    13. Hadam Maria
    14. Hurkała Maria
    15. Kmiotek Irena
    16. Kocząb Maria
    17. Kotarska Maria
    18. Kukawska Halina
    19. Kwiecień Czesława
    20. Mączka Barbara
    21. Morawetz Małgorzata
    22. Mróz Irena
    23. Myszkowska Krystyna
    24. Rybka Anna
    25. Sekulska Janina
    26. Sierzęga Małgorzata
    27. Szczygieł Danuta
    28. Szymczakowska Barbara
    29. Tadla Wanda
    30. Trojanowska Elżbieta
    31. Trzyna Joanna
    32. Ungeheuer Ewa
    33. Wcisło Krystyna
    34. Wożniak Henryka
    35. Zimna Barbara

 

KLASA IV B

WYCHOWAWCA: MIECZYSŁAW KOPROWSKI

Specjalność: przetwórstwo mleczarskie

  1. Baran Tadeusz
    2. Bober Danuta
    3. Borkowska Teresa
    4. Dzięgło Jan
    5. Furmaniak Grażyna
    6. Kalinowski Tadeusz
    7. Kokoszka Janina
    8. Kunysz Maria
    9. Lichota Urszula
    10. Moreń Halina
    11. Oczoś Jan
    12. Ostrowski Piotr August
    13. Pieniążek Grażyna
    14. Piłat Janina Teresa
    15. Proczek Tadeusz
    16. Prymon Bogumiła
    17. Rogowski Andrzej
    18. Sech Józefa
    19. Sikora Grażyna
    20. Szczepańska Grażyna
    21. Śniosek Leomilla
    22. Tomaka Emilia
    23. Ukowski Czesław
    24. Wolan Anna
    25. Wołowiec Danuta
    26. Woźniak Jolanta
    27. Wójcik Józefa
    28. Zawadzka Halina
    29. Zięba Stanisław
    30. Żyła Irena