Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska



Archiwum

rocznik 1970

KLASA V A

WYCHOWAWCA: ZOFIA FILIP

Specjalność:  mikrobiologia przemysłowa przemysłu mleczarskiego

  1. Batycka Jadwiga Maria
    2. Dziuk Barbara Irena
    3. Fitrzyk Maria
    4. Grygiel Maria
    5. Jarosz Teresa
    6. Kopeć Stanisław
    7. Kowalska Anna Barbara
    8. Kurabiowska Elżbieta Danuta
    9. Kurcoń Krystyna
    10. Kurpyta Krystyna
    11. Kwoloek Kazimiera Henryka
    12. Lew Krystyna
    13. Matyaszek Danuta Maria
    14. Mówczun  Irena Barbara
    15. Nędza Zofia
    16. Ogryzek Danuta Helena
    17. Pelc Anna
    18. Proczek Teresa
    19. Rutkowska Barbara Ewa
    20. Skrzypczyk Zofia
    21. Stępień Krystyna
    22. Wiater Elżbieta  Alina
    23. Wilk Krystyna Franciszka
    24. Ząbek Irena Maria
    25. Ziemba Stanisława

 

 KLASA V B

WYCHOWAWCA: JAN RAJCA

Specjalność:  technologia  produktów mleczarskich

1.Bida Jan Szymon
2.Boryczko Zdzisław Józef
3.Drachal Kazimierz
4.Dzień Józef Marian
5.Gąbka Ryszard
6.Golonka Franciszek Józef
7.Górniak Ryszard Maciej
8.Jacek Kazimierz
9. Janusz Jerzy Kazimierz
10.Kapturewicz Jan
11.Kordecki Andrzej Stanisław
12.Kożbiał Jan
13.Królikowski Krzysztof
14.Kuczek Stanisław
15. Łagowski Ryszard
16.Maj Jerzy Józef
17.Marek Jan
18.Mierzwa Kazimierz
19.Misiarz Henryk
20.Myszkowski Bolesław Piotr
21.Niemiec Tadeusz
22.Otrębski Andrzej Stanisław
23.Palich Witold Piotr
24.Pełka Bolesław Andrzej
25.Perlicki Piotr
26.Piekarz Edward
27.Piwkowski Adam Piotr
28.Reguła Edmund Jan
29.Rusek Jan Adam
30.Rybka Jan
31.Sitarz Leszek
32.Stefanowski Franciszek
33.Szafraniec Jan Andrzej
34.Szostak Jan
35.Świeboda Tadeusz Jan
36.Walat Tadeusz
37.Witkowski Stanisław Antoni
38.Zdunek Eugeniusz Stanisław
39.Zimny Marian

 

KLASA V C

WYCHOWAWCA: GENOWEFA JAMROZEK

Specjalność:  technologia  produktów mleczarskich

  1. Aleksander Elżbieta
    2. Bieszczad Stanisław Maria
    3. Bońdos Kazimiera
    4. Celińska Teresa Genowefa
    5. Cieśla Czesława
    6. Czarnik Bogusława Irena
    7. Data Danuta Anna
    8. Dobek Stanisława
    9. Głąbała Wanda Irena
    10. Głowiak Irena
    11. Grabowska Marianna
    12. Hasiec Irena
    13. Hyjek Aleksandra
    14. Kędzior Anna
    15. Kobiałka Stanisława Tekla
    16. Kozioł Elżbieta Lucyna
    17. Krzywda Teodora Stanisława
    18. Kwoka Bogusława
    19. Lesiak Helena Sabina
    20. Łagowska Krystyna
    21. Makara Maria
    22. Marczewska Jadwiga
    23. Mnich Krystyna Maria
    24. Mołdoch Halina
    25. Nowak Jadwiga Teresa
    26. Nowak Józefa Maria
    27. Oczkowska Krystyna
    28. Pacyniak Jadwiga Aniela
    29. Palczewska Lidia Zyta
    30. Peszek Maria
    31. Pioś Maria
    32. Rechul Ewa Wiktoria
    33. Ruszała Monika Józefa
    34. Rzeszutek Anna
    35. Sawczenko Teresa
    36. Sitek Maria Agata
    37. Sobuś Irena Józefa
    38. Stefanek Maria Zofia
    39. Szpiłyk Krystyna
    40. Śliż Czesława Zofia
    41. Węglarz Stanisława
    42. Witaszek Maria
    43. Wojciechowska Lidia Urszula
    44. Zięba Zofia

 

KLASA VD

WYCHOWAWCA: WŁADYSŁAW HUMA

Specjalność:  mikrobiologia przemysłowa przemysłu mleczarskiego

 

  1. Biel Janina
    2. Budkowska Alicja Bogumiła
    3. Gołąbek Maria
    4. Janowska Kazimiera Maria
    5. Kłosowska Helena Teresa
    6. Kościak Krystyna
    7. Krawczyk Marta Marianna
    8. Krawczyk Teresa Jadwiga
    9. Kurowska Czesława Anna
    10. Ludera Maria Zofia
    11. Misiaszek Barbara Kazimiera
    12. Noga Elżbieta Maria
    13. Nowak Krystyna
    14. Pokojowa Cecylia
    15. Puzio Emilia Antonina
    16. Reguła Stanisława
    17. Skałuba Danuta Janina
    18. Trzyna Anna Grażyna
    19. Węgrzyn Halina Ewa
    20. Wiglusz Krystyna
    21. Ziarnik Mieczysława
    22. Zima Wiesława Teresa