Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska



Archiwum

rocznik 1969

Kl. V A

WYCHOWAWCA: ZOFIA KWATER

Specjalność: mikrobiologia przemysłowa przemysłu mleczarskiego

  1. Baran Zdzisława Teresa
    2. Broda Maria Ewa
    3. Chomik Kazimiera
    4. Gaweł Stefania
    5. Gibała Helena
    6. Jaworska Zdzisława
    7. Karp Maria Janina
    8. Karyta Mieczysława Krystyna
    9. Kijanka Zdzisława Helena
    10. Kiszczak Teresa Grażyna
    11. Kliś Aleksandra Stanisława
    12. Kopytowska Hanna
    13. Kozioł Wanda Maria
    14. Kyc Barbara
    15. Łyko Cecylia
    16. Madej Celina
    17. Michalak Jadwiga
    18. Mirecka Elżbieta Helena
    19. Moss Bożena Krystyna
    20. Obacz Zofia
    21. Pantoł Helena Teresa
    22. Pikor Zofia
    23. Puzio Krystyna
    24. Szymkowicz Krystyna
    25. Tejchman Alicja Maria
    26. Tomaka Zofia Barbara
    27. Waryan Danuta
    28. Winiarska Krystyna
    29. Wojdyło Irena
    30. Wróbel Krystyna Genowefa
    31. Żestowska Eleonora

 

Kl. V B

WYCHOWAWCA: STANISŁAWA CYRAN

Specjalność: Technologia produktów mleczarskich

  1. Bielecki Edward
    2. Bigos Tadeusz Józef
    3. Borchowiec Zdzisław
    4. Boroń Jacek Piotr
    5. Chmielik Janusz Tadeusz
    6. Ciechoński Marek Grzegorz
    7. Czarniecki Marek Maciej
    8. Domagała Piotr Paweł
    9. Jaremcio Stanisław Aleksander
    10. Kolasiński Tadeusz
    11. Kyc Franciszek
    12. Leśniak Janusz
    13. Machura Antoni Mieczysław
    14. Madej Józef Władysław
    15. Magolon Zbigniew Feliks
    16. Magoń Krzysztof Wiesław
    17. Malec Antoni Mikołaj
    18. Mazurek Tadeusz Adam
    19. Miąsik Mieczysław
    20. Michalski Ryszard
    21. Mracielnik-Gąsienica Józef
    22. Niechciał Maciej
    23. Niechciał Włodzimierz Piotr
    24. Niemiec Jan Józef
    25. Oleksy Adam
    26. Pilśniak Zbigniew Edward
    27. Pisula Władysław Antoni
    28. Piwowarski Jan
    29. Rombalski Władysław
    30. Siwak Grzegorz Wojciech
    31. Słowik Janusz
    32. Smoter Jan
    33. Wilczak Kazimierz
    34. Zawadzki Mieczysław

 

KL. V C

WYCHOWAWCA: KRYSTYNA BUDZYŃ

Specjalność:  Technologia produktów mleczarskich

  1. Adamska Władysława
    2. Augustyn Edward
    3. Augustyn Feliksa
    4. Bajek Bogusława Anna
    5. Balawejder Zofia
    6. Bazan Henryk Franciszek
    7. Bizoń Helena
    8. Bróż Stanisław Emil
    9. Buczak Anna
    10. Chorzępa Janina
    11. Cwynar Maria
    12. Domagała Andrzej
    13. Dzioban Emilia
    14. Gołojuch Zofia
    15. Klamut Maria
    16. Kopeć Ryszard Wojciech
    17. Król Stanisława
    18. Krupa Emilia Stefania
    19. Kwoka Stanisława
    20. Maruszewska Helena
    21. Maruszewski Zdzisław
    22. Micał Teresa Maria
    23. Nędza Stanisław
    24. Niezgoda Bogumiła
    25. Rosół Julia
    26. Szydło Krystyna
    27. Szymańska Zofia Helena
    28. Tendera Marta
    29. Wątroba Tadeusz
    30. Wilk Józefa Teresa
    31. Wilk Stefania Helena
    32. Ziomek Adela Maria