Godło

Wirtualny spacer

Aktualny projekt UE

Szkoła partnerska



Archiwum

rocznik 1968

KL. V A

WYCHOWAWCA: JADWIGA STASIAK

Specjalność: mikrobiologia przemysłowa przemysłu mleczarskiego

1.Augustyn Krystyna
2. Augustyn Zofia Maria
3. Biała Alicja Teresa
4. Białek Stanisława
5. Bijoś Aleksandra
6. Blicharska Krystyna Barbara
7. Cieszyńska Maria
8. Drążek Krystyna Zofia
9. Fudali Helena
10. Inglot Maria Zofia
11. Jajdelska Stefania
12. Jaszczyszyn Ewa Maria
13. Kałucka Zofia
14. Kiełb Helena
15. Kowalska Janina Teresa
16. Kozdęba Irena
17. Kozieł Maria
18. Kraska Czesława
19. Lasko Alicja Zofia
20. Lepionka Stefania
21. Ludera Janina Aniela
22. Macek Karolina
23. Mazurkiewicz Julia
24. Morawska Halina
25. Mowczyn Eugenia
26. Nowińska Zofia
27. Nycz Krystyna
28. Paściak Zofia
29. Pisula Irmina
30. Pluta Kazimiera Bogumiła
31. Puchała Zofia
32. Serafin Władysława
33. Szadkowska Gabriela
34. Szczepankiewicz Genowefa
35. Sliż Zofia
36. Trojanowska Monika
37. Waśniowska Anna Katarzyna
38. Wójcicka Maria
39. Zięzio Czesława

 

Kl. V B

WYCHOWAWCA: WŁADYSŁAW HUMA

Specjalność: Technologia produktów mleczarskich

  1. Adamski Ryszard Jan
    2. Barszcz Eugeniusz
    3. Bazan Roman
    4. Czembor Andrzej Mikołaj
    5. Depta Jan Stanisław
    6. Diurzyński Franciszek
    7. Gajda Lucjan Stanisław
    8. Hatak Jan
    9. Kalita Jacenty Stanisław
    10. Kałużny Jan Lucjan
    11. Kloc Władysław
    12. Kostyra Stanisław Wiktor
    13. Kubit Janusz
    14. Kuklis Jan
    15. Łabędzki Tadeusz Jan
    16. Machała Henryk Józef
    17. Maślach Wacław
    18. Mazur Henryk
    19. Mroczka Stefan Mieczysław
    20. Nowosad Marian Stanisław
    21. Pieczonka Stanisław
    22. Piskorz Krzysztof
    23. Pitoń Andrzej
    24. Rojek Marek Ryszard
    25. Rokitka Władysław Jan
    26. Rzepiela Mieczysław Jan
    27. Salwa Józef Stanisław
    28. Skomra Szczepan Stanisław
    29. Stąsiek Stefan Stanisław
    30. Sutyła Kazimierz
    31. Toruń Zbigniew Aleksander
    32. Wychowański Stanisław Henryk
    33. Zawada Jan Izydor

 

KL. V C

WYCHOWAWCA: ELŻBIETA SZPILA

Specjalność:  Technologia produktów mleczarskich

  1. Anyszkiewicz Marian
    2. Błoniarz Maria
    3. Burdziel Ewa Dorota
    4. Cieśla Krystyna
    5. Czenczek Bogusława
    6. Drach Ireneusz Stefan
    7. Dynia Teresa
    8. Gaweł Zbigniew Stanisław
    9. Gudyka Zofia
    10. Jabłoński Witold Czesław
    11. Janowska Anna Zofia
    12. Jung Izabela
    13. Kidacka Anna Zofia
    14. Kordys Mieczysław Jacenty
    15. Kwolek Zdzisława Honorata
    16. Lis Janina
    17. Łachmański Wiesław Józef
    18. Łyczko Domicela (1969)
    19. Magierska Anna Czesława
    20. Mędrala Bogusława Aniela
    21. Mężyńska Teresa Maria
    22. Mierzejewski Zbigniew Ignacy
    23. Mularska Wanda Maria
    24. Oczoś Stanisław
    25. Ornowicz Krystyna
    26. Piekiełek Augustyn
    27. Pierściński Lech Wincenty
    28. Pisarek Zofia
    29. Porębski Wiesław
    30. Reguła Zofia
    31. Rejment Krystyna Zofia
    32. Rzeszustek Bronisława
    33. Saramak Janina
    34. Selwa Bronisława
    35. Sołtys Ewa Wiktoria
    36. Szutkowska Bogumiła
    37. Woś Franciszek